Big Brother: All Stars 2015 - тема 2

  • 46 413
  • 920
# 765
И аз бях споменала в началото,че не ми изглежда отслабнала, камо ли с 18кг. Явно има мъжка структура и е широка нагоре,а слаба долу. На мен лично не ми харесва на външен вид - една такава прасешка физиономия има и това си е.
Виж целия пост
# 766
Гала продължава да целува г*за на Гъмов по Нова
Виж целия пост
# 767
Гала продължава да целува г*за на Гъмов по Нова

Добре, че не я гледам. Много ми е противна

Соня защо винаги си показва левия профил?  newsm78
Виж целия пост
# 768
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.

Може би заради операциите така гледа. Нали има някакви метални пластини или нещо от рода. newsm78
Виж целия пост
# 769
Големи напъни и от Галчето, и от всички в студиото. Чак Преслава на телефона, хък-мък...Защо подценяват така зрителите, то вече е прекалено, смешници.


Няма ли кой да му откупи правата на това предаване и да го върне към реалния му замисъл, тези си правят каквото си искат.
Виж целия пост
# 770
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.

Може би заради операциите така гледа. Нали има някакви метални пластини или нещо от рода. newsm78
Joy
Докато беше бръснат никъде по главата не видяхме белези Whistling
Виж целия пост
# 771
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.

Може би заради операциите така гледа. Нали има някакви метални пластини или нещо от рода. newsm78
Joy
Докато беше бръснат никъде по главата не видяхме белези Whistling

Тази черта не е ли място, на което не расте коса? А не просто фешън изгъзица?  Thinking
Виж целия пост
# 772
Тази черта не е ли място, на което не расте коса? А не просто фешън изгъзица?  Thinking
Даваха веднъж как той сам си я прави с машинката Peace
Виж целия пост
# 773
Toва съм го пропуснала.  Peace
Виж целия пост
# 774
Тази черта не е ли място, на което не расте коса? А не просто фешън изгъзица?  Thinking
Даваха веднъж как той сам си я прави с машинката Peace
Да, а веднъж по време на живото се оплакваше на Люси, че косата му много бързо растяла и му разваляла чертата. И аз го ожалвах преди това, че поддържа гадната мазна прическа само заради белези.
Виж целия пост
# 775
Джино защо на всички снимки е с едно и също изражение? Опитва се да докара мачо поглед, но ми е смешно всеки път като го видя на снимка.

Може би заради операциите така гледа. Нали има някакви метални пластини или нещо от рода. newsm78
Joy
Докато беше бръснат никъде по главата не видяхме белези Whistling
На мен с това изражение ми мяза на катър! hahaha
Тези, които съсипват любимото ми предаване, успяха да постигнат невъзможното. Снощи изгасих телевизора и не гледах ББ... Shocked
Виж целия пост
# 776
Големи напъни и от Галчето, и от всички в студиото. Чак Преслава на телефона, хък-мък...Защо подценяват така зрителите, то вече е прекалено, смешници.


Няма ли кой да му откупи правата на това предаване и да го върне към реалния му замисъл, тези си правят каквото си искат.


Хубаво ще е  Peace
Виж целия пост
# 777
Тази черта не е ли място, на което не расте коса? А не просто фешън изгъзица?  Thinking
Даваха веднъж как той сам си я прави с машинката Peace

Гледам, че и на веждата си е направил черта  Sick
Виж целия пост
# 778
Нямате ли усещането, че Десислава си е правила нещо на лицето?  Thinking
Изглежда ми променено в сравнение с преди, сякаш му е променена формата, по-тясно някак.
Виж целия пост
# 779
Какво е ставало снощи, че не гледах?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия