Ръст на един мъж – важен?

  • 141 426
  • 1 742
# 240
Всеки ВСЕКИ  мъж иска жената да има големи гърди(освен някой който ще ви излъже или е гей) това е истината.

в голяма заблуда си - има мъже, които предпочита жени с по-малки гърди и излизат винаги с такива и то не защото не могат с по-надарени
не са лъжци, не са гейове
Виж целия пост
# 241
''Не се сърди, човече'' - права си.Имам чуството че тук го чувствате като каталог -Висок , строен , синеок , а реалността отговаря на не чак толкова висок,леко отпуснат и с кафяви очи.Просто имам чуството че някой жени нямат Реална представа за височина-Как 160см ще разбере дали е 185 или 195 на пръв поглед??Затова по бих разбрал ако 90% бяха написали Просто да е по висок от мен.А то не бяха 190 , 195 дори и от момичета 165  Grinning Незнам просто не си давате сметка , че ако бяха мъжете като вас тези с средни и малки гърди примерно щяха да много по комплексирани от 'ниските мъже'.
Виж целия пост
# 242
Значи може да се режат 60% от населението на България заради ръст.Повечето мнения бяха  под 180см не поглеждам 185 е идеално ако е 190 е супер....което си е 180см и нагоре са по малко от 30процента от мъжете , а когато стане въпрос за гърди как може да го сравняваш?Всеки ВСЕКИ  мъж иска жената да има големи гърди(освен някой който ще ви излъже или е гей) това е истината.
Гърди може да се сложат винаги,но ръст - няма как ..И си в голяма грешка,че всички харесват гооолеми гърди.... Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 243
Щом съм в грешка искам да погледнеш погледите и побутванките на мъжете до теб , когато влезе надарено момиче.
Виж целия пост
# 244
За мен е важен, защото съм 182 см. Боса.
Виж целия пост
# 245
Щом съм в грешка искам да погледнеш погледите и побутванките на мъжете до теб , когато влезе надарено момиче.

Трудничко ще ми е, отдавна не съм в училище, че да съм сред споглеждащи се и подбутващи мъже..
Че повечето харесват по-големи гърди, може да се твърди, но с това всички много се оливаш.
Аз имам приятели, които твърдят, че големите гърди са им неестетични примерно, но пък харесват дълги крака.
Виж целия пост
# 246
Всяко нещо, различно от нормата е интересно и привлича погледите, не е казано, че се харесва.

Ако в бар влязат:
- жена висока 190
- мъж висока 160
- жена с 500 кубика силикон
- жена, тежаща 150 кг.
- мъж, тежащ 150 кг;
- жена, тежаща 30 кг;
- мъж, тежащ 30 кг;

кого ще погледнат присъстващите?
Виж целия пост
# 247
Щом съм в грешка искам да погледнеш погледите и побутванките на мъжете до теб , когато влезе надарено момиче.
Това пък какво общо има?
Едно е да кажеш "оха", друго е с въпросната да имаш връзка.
Виж целия пост
# 248
Оглеждащи се и побутващи се мъже. Laughing Ако зрял мъж се държи като загорял и девствен пубер, проблема си е негов.

А обобщенията хич не ги обичам. Всеки харесвал големи гърди, или дупета или не знам какво. Има цицомани, няма лошо. За протокола- не съм с малки цици. Но и не съм забелязала не толкова надарени жени да страдат от липса на внимание.
Виж целия пост
# 249
Повечето мъжете харесват добре оформени гърди а не просто големи...
Това,че всички твои познати са цицомани - не значи,че всички са такива... Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 250
Има си наблюдения за това: мъжете с по-ниско образование са цицомани, по-изисканите гледат фини пропорции и дълги крака. В тежки времена и криза на мода са женствените жени с извивки, в охолни времена- тънки и с момчешка фигура.

90D не е много гот, това си е едричка жена; виж 75D вече е по-впечатляващо.
Виж целия пост
# 251
Касита не е така.Навсякъде една жена с големи гърди(нормално лице нормално тяло) ще изглежда по-хубаво от другите с малки(пак лицето и тялото нормални) .Същото е и за височината при мъжа.Затова имах предвид че да кажа дори няма да погледна момиче с средни гърди и ще го подмина или с по малки я отписвам от всякъде.
Виж целия пост
# 252
Има си наблюдения за това: мъжете с по-ниско образование са цицомани, по-изисканите гледат фини пропорции и дълги крака. В тежки времена и криза на мода са женствените жени с извивки, в охолни времена- тънки и с момчешка фигура.

90D не е много гот, това си е едричка жена; виж 75D вече е по-впечатляващо.

Зависи от височината, за 180-85 жена 90 си е нормална обиколка, нали ги искаха 90-60-90 по едно време манекенките. Иначе за горния параграф съм съгласна на 90%, макар че не съм напълно убедена относно корелацията между образование и преференция към гърди/крака.
Виж целия пост
# 253
Е тя ако е 180-190, за да изглежда "надарена", трябва да е вече размер E или F.

Виж целия пост
# 254
Автора, много плоски обобщения правиш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия