Ръст на един мъж – важен?

  • 141 433
  • 1 742
# 255
Мале мале хахахахаха написах за гърдите и последва реакция от момичета които не са съгласни с сравнението , почнаха да спорят , че ако се забележела жена с големи гърди било просто защото е с по големи а не по хубави и т.н а до сега в 10 страници се говореше как жените харесват високи , а е било плоско плиткоумно и неумостно да сравняваш гърдите на жена с височина на мъж.Май на много жени им избиха комплексите , също както казвате че и ниските били комплексари  Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 256
Край! Разсърдихме автора, защото не искаме приятеля му!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 257
Мъжът не трябва да е толкова нисък, че като го прегърнеш, да го задушиш с големия си бюст. Нали се сещаш, че може да е смъртоносно?
Виж целия пост
# 258
Не никой не сте разсърдили , просто излиза поне тук че жените искате високи , а като стане дума , че искаме с големи гърди се почват ама как може , не всички искали с големи гърди , големите гърди не означавало по добро кърмене и ощеее 200 неща в който ме убеждавате , че големите гърди ''не били +''.Пак повтарям всеки ВСЕКИ (говоря нормално развит мъж) ще ПРЕДПОЧЕТЕ жена с големи , а т'ва че ако е с малки или средни не означава , че ще я подмине или дори нямало да я погледне.
Виж целия пост
# 259
Аз и моят мъж сме - аз - 1,55м., а той - 1,91м.
Ако кажа, че не правим впечатление, където и да отидем, ще излъжа. Правим, защото аз съм дребничка, а той, освен че е много висок, е и едър. Аз се чувствам добре, мисля, че и той също, щом сме вече 17-18г. заедно. Имала съм и не толкова високи гаджета. Добре съм се чувствала и там. Просто тук ми е тръпката, а иначе той е пълна противоположност на това, което харесвам Laughing В тинейджърските години бях доста комплексирана заради ръста, подиграваха ми се, а аз даже и се вързвах. След време открих, че мога да избирам и между високи и ниски мъже. Сега вече се чувствам добре в кожата си.

А иначе за гърди, ми не съм лишена, хич даже  Mr. Green
Виж целия пост
# 260
Не никой не сте разсърдили , просто излиза поне тук че жените искате високи , а като стане дума , че искаме с големи гърди се почват ама как може , не всички искали с големи гърди , големите гърди не означавало по добро кърмене и ощеее 200 неща в който ме убеждавате , че големите гърди ''не били +''.Пак повтарям всеки ВСЕКИ (говоря нормално развит мъж) ще ПРЕДПОЧЕТЕ жена с големи , а т'ва че ако е с малки или средни не означава , че ще я подмине или дори нямало да я погледне.

Обяснихме, че тези комплекси (ако ги има) се решават с пластична хирургия, а ръста за съжаление не може да се коригира. Peace
Виж целия пост
# 261
Аз защото съм с малки гърди и затова харесвам повече ниски мъже с малки шепи, за да мога да казвам, че гърдите ми са с големина на мъжка шепа.
Виж целия пост
# 262
Не знам какво предпочитат, но аз общо взето цял живот трябва да внимавам да не разсейвам мъжете, защото при размер 80D на около 80% от хетеросексуалните мъже им се замъглява съзнанието.

А от близка дистанция се забелязва точно бюстът, не дължината на краката и пропорцията. Пък стигне ли се до близка дистанция, нещата са в пъти по-опасни. Нищо общо с това отдалеч да гледаш някоя дългокрака манекенка.

Ръстът при мъжете се коригира доста добре със социо-икономически успехи и престиж.
Виж целия пост
# 263
Всеки ВСЕКИ  мъж иска жената да има големи гърди
Познатите ми пък са явно пе*ал до пе*дал, все за малки спортни цици бълнуват.
Виж целия пост
# 264
Точно това говорех , че една надарена жена си знае предимствата , а другите който не са почват да 'плуят' как не било хубаво , как нямало значение , как различни хора предпочитали различно и как не било +.
Виж целия пост
# 265
Не никой не сте разсърдили , просто излиза поне тук че жените искате високи , а като стане дума , че искаме с големи гърди се почват ама как може , не всички искали с големи гърди , големите гърди не означавало по добро кърмене и ощеее 200 неща в който ме убеждавате , че големите гърди ''не били +''.Пак повтарям всеки ВСЕКИ (говоря нормално развит мъж) ще ПРЕДПОЧЕТЕ жена с големи , а т'ва че ако е с малки или средни не означава , че ще я подмине или дори нямало да я погледне.

Абе не е всеки ти се обяснява, не може да се обобщава така. Ако бяха всички, щеше ли един от най-разпространените фетиши да е към стъпала примерно. Айде хвани един от тия дето си падат по това и го питай за цици, да видиш колко недоумяващо ще те погледне. Аман от момчета дето си мислят, че щом те имат дадени предпочитания, значи само те са съществуващи/нормални.  И никой не е казал как може, съгласихме се, че повечето биха предпочели, да. От което аз не бих се оплакала, щото и аз си имам хич да нее Joy
Виж целия пост
# 266
Не може да сравняваш парафилиите с влечения, които имат биологичен смисъл. Добре оформеният естетичен бюст говори много за здравето и гените на жената. Както и ръстът, но още повече- пропорциите.
Виж целия пост
# 267
Според проучванията мъжете първо поглеждат очите и лицето на жената и тогава решават дали си струва да погледнат другаде. Ако е някой крокодил и 50-килограмова торба с цимент под формата на млечни жлези няма да спаси положението.
Виж целия пост
# 268
Мъжът не трябва да е толкова нисък, че като го прегърнеш, да го задушиш с големия си бюст. Нали се сещаш, че може да е смъртоносно?
Joy Представих си го цветно! hahaha

Не обичам високи мъже. Аз съм 165 и мъж около 175 ми е перфектен. Гледаме се очи в очи, така да се каже.
Като тийн се пробвах и с баскетболист - хич не е удобно Naughty. За да се целуваме се качвах на пейка и така щях да се изтърся веднъж в доста сюблимен момент Mr. Green. Повече не повторих с над 195 Simple Smile. По-нататък имах едно гадже хубавец 186 см, беше с физика като от снимка. Заболяваше ме врата от общуването с него. Не ми е комфортно все да гледам нагоре.

Има жени, които наистина търсят само много високи мъже. Една приятелка е 154, а с гадже по-ниско от 190 не съм я виждла. И мъжът ѝ е почти 2 метра. На мен ми е странно като ги видя - тя му стига до малко над колана. newsm78
Виж целия пост
# 269
Ама то може да си има фетиши към всичко ама говорим за универсалните такива..Влез в 10 порно сайта и искам да ми пратиш като има секция ''малки гърди'' и да ми намериш такъв в който няма??
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия