Ръст на един мъж – важен?

  • 141 438
  • 1 742
# 225
Винаги съм си мислел , че мъжете са по-претенциозни но искам да разбера колко от вас са примерно 90/D гръдна обиколка (големи гърди нещо което се харесва масово от нормалните мъже) и как ще се чуствате да ви сте красива в лице с хубав задник и да ви 'пропускат масово' заради това.


90 е сериозна обиколка  Grinning
задай въпроса си с 75/Д

100% са ме "пропускали" защото не съм 75/Д, но не успявам да го преживея тежко  Mr. Green
Виж целия пост
# 226
Не говоря за себе си 184съм написах по горе.Просто ми стана интересно и мислех че няма чак такава разлика дали някой е 165 или 184 просто може би малък + , а се оказа че това си е горе долу 1/3 от преценката ви за човек който искате до вас.Примерно на мен гърдите на жената може да са в + но никога няма да са ми критерий или пък да не поглеждам с нормални гърди и т.н.
Виж целия пост
# 227
Не разбрах те , обаче излезе че жените излязоха мнооого по-претенциозни от мъжете.Жена с големи гърди(каквито 9 от 10 мъже предпочитат)  преди хиляди години би развила детето ми много по-добре като го кърми качествено и би израсло много по здраво,без болести и т.н ,  но това не пречи в 21век да 'отстрелвам' жените с нормални гърди или пък малко по малки и даже да го подминавам.......

Оф Божке, нищо общо няма размера на гърдите с качеството на кърмата, откъде пък го извади тоя мит  Joy
Виж целия пост
# 228
То и много жени си го мислят, той нали го е чул отнякъде, завалията.
Виж целия пост
# 229
Аз пък не разбирам какво лошо има в това и жените да са претенциозни - само мъжете ли имат право на да бъдат такива?? Факт е , че по-хубавите жени (било то ниски или високи) имат по-голям избор , същото се отнася и за мъжете - няма какво да се лъжем и това на база първо впечатление . Просто на пръв прочит ще избера този над 180 см , а после вече ще се опознаваме . Но пък аз не съм от хората , които "любовта ги удря в челото".
Виж целия пост
# 230
Ама как можеш да правиш такива сравнения. Гърдите са въпрос на предпочитания. Дупето също, очите и т.н. са различни за всеки мъж - да не говорим за цвят на коси. някой мъже искат висока мургава мулатка, други малко русо миньонче, трети червенокоса тигрица с гърди бомби... За какви нормални и ненормални гърди говориш?
Виж целия пост
# 231
Да не съм по-висока на токчета.
Аз съм 164см.Предпочитам мъжът до мен да е по-висок.Съпругът ми е 180см.

Виж целия пост
# 232
Аз съм била с двама, които бяха близо 2 метра високи. Не бяха особено надарени, но може просто да съм нямала късмет.
Това си е травма направо, двеста сантиметра и от тях да няма 15-20 по същество Grinning Живо хабене на мат'риала.

15 см със сигурност имаха, може би и докъм 20, макар и да не съм вадила линийката, просто от ръста им очаквах повече.

п.п. Високите жени рядко са с големи гърди. Плюс факта, че чашка С при една висока жена изглежда като чашка В при жена със среден ръст.
Виж целия пост
# 233
Явно за всеки мъж е важен размера на гърдите . Гърдите по-скоро могат да бъдат аналог на изискванията за големината на пе*иса, а не на височината на мъжа . Ако жена ти има малки гърди си знаеш ти /и още ноколко човека/ , а ако жена ти е по-висока от теб е видимо от всички .
Виж целия пост
# 234
Не говоря за себе си 184съм написах по горе.Просто ми стана интересно и мислех че няма чак такава разлика дали някой е 165 или 184 просто може би малък + , а се оказа че това си е горе долу 1/3 от преценката ви за човек който искате до вас.Примерно на мен гърдите на жената може да са в + но никога няма да са ми критерий или пък да не поглеждам с нормални гърди и т.н.

Добре де, би ли излизал с жена, която е 20 см над теб?
Виж целия пост
# 235
Слабите и стегнати имат оптична илюзия за по-висок ръст от реалния. В крайна сметка височината е просто цифра, когато стане въпрос за в леглото, в магазина кой ще плаша, дали ще се ходи на село или в Гърция лятото, или детето да бъде образовано добре.
Сега си дадох сметка, че повечето от приятелките ми, гаджетата им са на тяхната височина (ниски-средни на ръст). Диапазона на възрастта е 18-30г.
Мен ми е по-интересно дали предпочитате мъже с бради или не. Ако да, каква трябва да е брадата. Ще има анкета скоро. Grinning
Виж целия пост
# 236
Значи може да се режат 60% от населението на България заради ръст.Повечето мнения бяха  под 180см не поглеждам 185 е идеално ако е 190 е супер....което си е 180см и нагоре са по малко от 30процента от мъжете , а когато стане въпрос за гърди как може да го сравняваш?Всеки ВСЕКИ  мъж иска жената да има големи гърди(освен някой който ще ви излъже или е гей) това е истината.
Виж целия пост
# 237
Не харесвам високи мъже, не зная защо. Средно около 175 см. ми хваща окото и рядко нещо в повече или по-малко. Странна работа.
Гърдите са най-предпочитаните вторични полови белези. Фетиш.
Виж целия пост
# 238
Значи може да се режат 60% от населението на България заради ръст.Повечето мнения бяха  под 180см не поглеждам 185 е идеално ако е 190 е супер....което си е 180см и нагоре са по малко от 30процента от мъжете , а когато стане въпрос за гърди как може да го сравняваш?Всеки ВСЕКИ  мъж иска жената да има големи гърди(освен някой който ще ви излъже или е гей) това е истината.

Е писали го тук 10 жени и си правиш изводи  Laughing и напред писах - в реалния живот съвсем няма подобни предразсъдъци Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Значи може да се режат 60% от населението на България заради ръст.Повечето мнения бяха  под 180см не поглеждам 185 е идеално ако е 190 е супер....което си е 180см и нагоре са по малко от 30процента от мъжете , а когато стане въпрос за гърди как може да го сравняваш?Всеки ВСЕКИ  мъж иска жената да има големи гърди(освен някой който ще ви излъже или е гей) това е истината.
Аз предпочитам да са малки, за да не ме разсейват. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия