Ръст на един мъж – важен?

  • 141 443
  • 1 742
# 270
Размер 90D значи подгръдна, не гръдна. 70D е горе-долу 90 гръдна оибколка.
Виж целия пост
# 271
Винаги съм си мислел , че мъжете са по-претенциозни но искам да разбера колко от вас са примерно 90/D гръдна обиколка (големи гърди нещо което се харесва масово от нормалните мъже) и как ще се чуствате да ви сте красива в лице с хубав задник и да ви 'пропускат масово' заради това.


Това си е откъдето и да го гледаш яка кака Stop

Такива са харесвани от тираджии, и разни работници по строежите Wink

Или най-малко от мъже с лимитирано образование.



Виж целия пост
# 272
Размер 90D значи подгръдна, не гръдна. 70D е горе-долу 90 гръдна оибколка.

При номерацията на френското бельо 90Д е 75Д. Така че,  не е грешка.
Виж целия пост
# 273
Ама то може да си има фетиши към всичко ама говорим за универсалните такива..Влез в 10 порно сайта и искам да ми пратиш като има секция ''малки гърди'' и да ми намериш такъв в който няма??

А да, баш пък по порно сайтовете ще се вра, че и в работно време.
Значи признаваш, че не са "всички" мъже а "повечето". Което ми беше мисълта и на мен.
Виж целия пост
# 274
.
Виж целия пост
# 275
Мамасита хубаво му го каза на момчето. Ниските мъже трябва да са нагоре в социалната стълба, за малки гърди-доктор Енчев  Joy
Виж целия пост
# 276
...ръста за съжаление не може да се коригира. Peace

Айде бе  Mr. Green
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1126315
Виж целия пост
# 277
Излязох за 2 часа и има 65 нови мнения. Виждам, че от ръста на мъжете сте минали към размера на сутиена /вероятно е имало и междинни фази/.
Явно темите са важни, много.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.Simple Smile
Виж целия пост
# 278
НЕ.Признавам си че са всички искат надарени , а до колко вече правят компромиси или просто друга физическа черта им харесва или начин на мислене и т.н си е друг въпрос.Просто не е прието когато каже някоя искам 185сантиметра висок , да се каже от мъж искам жената  да е с големи гърди.
Виж целия пост
# 279
Размер 90D значи подгръдна, не гръдна. 70D е горе-долу 90 гръдна оибколка.

При номерацият'а на френското бельо 90Д е 75Д. Така че,  не е грешка.
Не ми се вярва авторът да  знае какво е френска номерация.
Виж целия пост
# 280
третият по харесване отговор е да е над 175см , а мъж като каже да е с големи гърди(което се разбира над средните гърди) и се почва  - простак , плосък само това ли гледате това ли е важното дарадарадара   Grinning Grinning
Виж целия пост
# 281
третият по харесване отговор е да е над 175см , а мъж като каже да е с големи гърди(което се разбира над средните гърди) и се почва  - простак , плосък само това ли гледате това ли е важното дарадарадара   Grinning Grinning

Над 175 не е висок извинявай. Над 180чеинещо е. А на тебе сега какъв ти е проблема, искаш да се съгласим че не си простак, ако само цици гледаш ли? Еми няма как да стане.  Laughing
Виж целия пост
# 282
Жена в мъжка съблекалня буди възхищение. Мъж в  женска съблекалня буди  агресия. После сме били такива и онакива. Grinning
pireset тук трудно ще ти се отговори нормално, ако си мъж. В мъжки форум, ако пише жена става по-весело и без драми като тук.
Виж целия пост
# 283
Не е вярно, че всички мъже харесват големи гърди. Но темата е за ръста на мъжете, защо се мина на размера на гърдите на жените?!
Виж целия пост
# 284
Не знам дали ги харесват, но не са без въздействие. Дали съзнателно казват, че харесват- не знам, но въздействието го има при големия процент мъже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия