Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 747
  • 741
# 435
Снощи в Микстейп на концерт, актьорът, който играе д-р Василев в новия лекарски сериал по Нова. Много красив мъж! Какви очи  Heart Eyes

Александър Алексиев.
Не е ли нисък?
Виж целия пост
# 436
Аз не съм особено висока, така че за мен не е нисък  Blush
Виж целия пост
# 437
Аз не съм особено висока, така че за мен не е нисък  Blush
Значи,камерата не го обича,въобще не ми харесва
Виж целия пост
# 438
И аз не го харесвам от екрана, но тази снимка ме впечатли:
Виж целия пост
# 439
И на мен не ми допада на екран,нито играта ,а говорът му е ужасен....но на тази снимка изглежда добре Peace
Хубава снимка с малкото бебче Hug
Виж целия пост
# 440
Въобще в този филм няма готини актьори,всички са много семпли и обикновенни.
Айде да го кажа  така,не са харизматични
Виж целия пост
# 441
С изключение на Димо Алексиев. 😄
Виж целия пост
# 442
На мен дори и той някак ми седи посредствено. Жалко, имало е идея и желание, но...дотам. 
Виж целия пост
# 443
С изключение на Димо Алексиев. 😄
Той е толкова слаб и сух само една брадичка  и нос му стърчат,с този зализан бретон,просто не ме кефи никой в този сериал,  спрях да го гледам
Виж целия пост
# 444
Вратаря на Литекс в Grand mall Варна.
Виж целия пост
# 445
Михаил Билалов и Валери Йорданов.Снимаха на ул. Оборище, предполагам епизод от Връзки (и както сме на вълна сериали Laughing )
Виж целия пост
# 446
Кога започват новите епизоди на "Връзки"?
Извинете ме за спама.
Виж целия пост
# 447
Кога започват новите епизоди на "Връзки"?
Извинете ме за спама.
Започнаха миналия  понеделник. Ще го дават всеки понеделник от 22ч. по Фокс Лайф Simple Smile
И аз се извинявам за спама.
Виж целия пост
# 448
Миро от Каризма в Балчик вчера
Виж целия пост
# 449
В петък Корумбашев на ул.Шипка.Побелял,освинил се,вече не ми изглежда толкова висок в многото допълнителни килограми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия