Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 747
  • 741
# 420
Беше седнала в кафенето до НС и вероятно това ме е подвело, определено ми се видя малка, слаба, с тесни рамене, дребна. Не съм се припознала, тя беше, а хората от съседните маси голямо зяпане му удряха. Тя говореше на висок глас, разпалено. А по събития тя все пак не слага ли висок ток и това да й "качва" височината?
Виж целия пост
# 421
Преди месец-два я даваха при Гала, беше видимо понапълняла, а и е доста височка. Викам да не се е свършила от тогава до сега, не че не е възможно. Но наистина си е висока жената.
Виж целия пост
# 422
Точно това щях да пиша, Калина е всичко друго, но не дребна и слаба  Laughing припознала си се.
Слаба със сигурност не е, а иначе е доста висока да. Калина е готина.
Виж целия пост
# 423
Laughing Явно съм останала с погрешно впечатление от главата надолу. Иначе и аз я харесвам.
Виж целия пост
# 424
Къде ? Аз съм останала с впечатление,че някъде на  " Витошка"  Rolling Eyes
Много отдавна не е на Витошка Peace
Виж целия пост
# 425
Юлиан Вергов на колело по Канала.Готин, както винаги Laughing
Виж целия пост
# 426
Вчера Силвия Кацарова в стар, голям мерцедес на 'Дондуков". Пак на същата улица бившата министърка на спорта по времето на Орешарски. Онази лингвистката, на която нищо не се разбира и която я спрягаха за любовница на Местан. Доста висока, що годе слаба, с къса пола.
Виж целия пост
# 427
Моника Валериева  Crazy Crazy Crazy
В Студентски град, беше седнала в един ресторант.
Виж целия пост
# 428
Сани Алекса - на летището, търсеше си полета на мониторите.  Mr. Green Голяма симпатяга и срамежлива на живо. Не можа да повярва, че съм я познала и заговорила. Даде ми автографче на брошурка за куфарите.  Party

Егати клюкарника е тази тема! Хахахахах  Joy Моята съседка ако се включи в подобна тема, ще забрави да диша горката от писане по нечий адрес - кой къде с кого видяла... Следи целия квартал от терасата бабката... hahaha
Виж целия пост
# 429
Вчера на два пъти засякох Михаил Белчев и съпругата му. В заведение първия път, а после на Витошка.
Виж целия пост
# 430
Кристо и гаджето му отново в Парадайз, направи ми впечатление, че тя се беше облякла като малко дете  Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Веселин Топалов по Графа вчера, а днес Росен Петров.
Виж целия пост
# 432
Кристалина (Сталинка)... снощи в Мол-а. Беше с цялото си фемили.
Виж целия пост
# 433
Преди седмица горе-долу Евгени Минчев на ул."Шипка". Потресаващо самочувствие.
Виж целия пост
# 434
Снощи в Микстейп на концерт, актьорът, който играе д-р Василев в новия лекарски сериал по Нова. Много красив мъж! Какви очи  Heart Eyes
Аз изобщо не знаех кой е, просто си го бях зазяпала, та приятелките ми, които следят епизодите, ми казаха.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия