Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 752
  • 741
# 465
Евгени Минч вчера в Гриниуч на Витошка.
Виж целия пост
# 466
Подозирам, че и той не знае как се пише псевдонима му
https://www.youtube.com/watch?v=XKyhw6eOd78

Не е ли името му това? Аз мисля, че не е псевдоним.
Виж целия пост
# 467
Името е.
Виж целия пост
# 468
Аха ок  Peace
Виж целия пост
# 469
Моисей Стойчев при това! Mr. Green
Виж целия пост
# 470
Вратаря на Литекс в Grand mall Варна.

Кой по-точно?
Виж целия пост
# 471
Юлияна Дончева и Станислав. Мъжът й изглежда по-възрастен от нея. Тя, както винаги, е великолепна.
Виж целия пост
# 472
Даниела Серданова близо до "Славейков", в "Мини купър", миналата седмица.


Хомеопата Атанас Михайлов в Южния парк.

Магдалена Малеева ,в ресторант , с приятелка.
Виж целия пост
# 473
Ники Илиев в Катедралата (ресторанта до Александър Невски). Изглеждаше много свежо Peace
Виктор Николаев в Сердика център. С тъмни очила,голяма работа, че някой ще го разпознае Laughing
Виж целия пост
# 474
Най-известния човек,който някога съм срещала е принц Уилям. Това се случи преди десетина години,в Шотландия,Ст.Андрюс...видях го в супер маркет,съвсем сам,без охрана и си тръгна с колело. Той учеше тогава там. В същата година завършваше и на церемонията дойде и кралицата,но аз бях на работа и не можах да отида да я видя  Mr. Green
Виж целия пост
# 475
Стефан Софиянски онзи ден. Слаб, не си плати за синя зона.
Виж целия пост
# 476
Захари Бахаров, в черен джип Мерцедес, оставяше жена си и едното дете пред италиански ресторант.

Ицо Хазарта. Тоя човек е открил извора на вечната младост, няма капка промяна от поне 5 години.

Иво Инджев. Както винаги в тесни панталони тип "кюнец", с дължина най- много до глезените и задължително дигнати поне до пъпа, ако може и по нагоре. И той е много младолик, наскоро разбрах, че е на 61. Rolling Eyes

Виж целия пост
# 477
Иво Инджев. Както винаги в тесни панталони тип "кюнец", с дължина най- много до глезените и задължително дигнати поне до пъпа, ако може и по нагоре. И той е много младолик, наскоро разбрах, че е на 61. Rolling Eyes
Въобще не е младолик, бозав и сбръчкан.
Виждам го сравнително често в ХИТ Мл. 4.
Виж целия пост
# 478
Стефан Софиянски онзи ден. Слаб, не си плати за синя зона.
А, той по пешеходни пътеки спира, чакай да плати за "Синя зона". Joy
Виж целия пост
# 479
А как разбрахте, че не си е платил, отказа директно на служителите с талоните ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия