Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 752
  • 741
# 645
Милица Гладнишка на участие. От тази жена струи невероятна енергия, смях и позитивизъм!
Поли Генова също на участие. Много готина.
Виж целия пост
# 646
Ани Хоанг малка и невъзпитана, а Люси огромен и с мазна коса.
Виж целия пост
# 647
На 24 май пред Библиотеката видяхме Ани Салич, водеше живо предаване за празника. Не просто я видяхме, а след като приключи работата си, синът ми отиде при нея, много се вълнуваше, че ще види "момичето от Новините". Тя се държа страхотно с него, толкова много внимание му обърна, че се почувствах неудобно, взе го за ръка и заедно поднесоха цветя.Слънчева, нормална, хубава жена, с топло поведение.
Преди много години беше гост-лектор в Университета, тогава ми направи същото добро впечатление, което сега се затвърди.
Виж целия пост
# 648
Откак станах свидетел как Салич и семейство си паркираха скъпия джип на инвалидно място пред БИЛЛА, каквато и да било симпатия към нея се изпари.  ooooh! Беше отдавна, преди около 5 години и  тогава смартфоните и постоянното щракане тепърва навлизаха на масовия пазар, още нямаше рубрики за подобно поведение по телевизиите, иначе с кеф бих я изтипосала да си се изкоментира.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 649
Голям праз. Важно е да си добър и възпитан човек, пък паркоместа - бол.

Никого не съм видяла, но ми стана много тъжно за Галя от Каризма... Тя с какво се занимава в Лондон?
Виж целия пост
# 650
Голям праз. Важно е да си добър и възпитан човек, пък паркоместа - бол.

Това е лицемерие. Като те снима камерата да си добър,  като си без наблюдение всичко може.
Паркоместа има много, но местата определени за инвалиди са няколко и са съобразени със здравословното състояние на ползващите ги.
Виж целия пост
# 651


Никого не съм видяла, но ми стана много тъжно за Галя от Каризма... Тя с какво се занимава в Лондон?

Мисля да бях чела че е сервитьорка, или нещо от сорта, но не и музикант.
Онзи ден- Нели Петкова- сладурка ми се видя. Снощи оттървах Гъмзата. Crossing Arms
Виж целия пост
# 652
Снощи Есил Дюран, която караше колело близо до НДК.
Виж целия пост
# 653
Снощи на празник на града пяха "Нова музика" - финалисти в "България търси талант", Николай Манолов, Маргарита Хранова и Криско  Peace
Виж целия пост
# 654
Снощи на празник на града пяха "Нова музика" - финалисти в "България търси талант", Николай Манолов, Маргарита Хранова и Криско  Peace
И аз ги видях Wink
Маргарита Хранова ми направи лошо впечатление, колко се дразнеше на децата, които нямаха търпение да дойде Криско. Няколко пъти направи хапливи коментари.
Виж целия пост
# 655
Снощи на празник на града пяха "Нова музика" - финалисти в "България търси талант", Николай Манолов, Маргарита Хранова и Криско  Peace
И аз ги видях Wink
Маргарита Хранова ми направи лошо впечатление, колко се дразнеше на децата, които нямаха търпение да дойде Криско. Няколко пъти направи хапливи коментари.
На мен пък точно обратното ми направи лошо впечатление -  че ѝ се наложи да направи забележка на викащите дечурлига. Малко уважение е нужно... Ясно беше, че Криско ще дойде, но все пак и тя е поканена да пее  Confused
Виж целия пост
# 656
Права си, ама аз, която не бях близо до сцената, не видях и не чух децата, ама чух нея, по микрофона, като се обяснява.
Виж целия пост
# 657
Надя на Коцето,беше седнала,вчера,на обяд с приятелки.Красива и нежна е. Peace
Виж целия пост
# 658
Ненчо от Комиците
Виж целия пост
# 659
Осман Октай,щях да връхлетя върху него,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия