Знаете ли кого видях?! - тема 28

  • 211 752
  • 741
# 660
Биляна Йотовска и дъщеря в Мол "Сердика".
Джипът на Бербатов с инициалите му и номера с 9те,но не съм сигурна той ли го караше.
Виж целия пост
# 661
Адвокат Марин Марковски. Присъствах на негова лекция пред студенти. Невероятен интелект.
Виж целия пост
# 662
Преди малко, Евгени Минчев на ул. Съборна. Обсъждаше възмутено нещо с една жена. Иначе, изглеждате абсурдно.
Виж целия пост
# 663
Борис Солтарийски си висеше лежерно в задръстването на Красно село. Караше черен Кайен.
Виж целия пост
# 664
Любо от Къртицата. Ми висок е. 😄
Виж целия пост
# 665
Биляна Йотовска и дъщеря в Мол "Сердика".
Беше ли с любимите си чатал-панталонки?  Mr. Green
Виж целия пост
# 666
Тази жена-мутант изглежда много по-добре с дрехи,отколкото без.Миналата година я засичахме на морето-на плажа беше по монокини-е няма такава отврат.С дрехи е доста по-добре.
Виж целия пост
# 667
Яна,бивша адреналинка вървеше по улицата в кв Овча купел Rolling Eyes
Виж целия пост
# 668
Биляна Йотовска и дъщеря в Мол "Сердика".
Беше ли с любимите си чатал-панталонки?  Mr. Green
Не,панталонките и бяха малко над коляното.С дрехи наистина не и личи толкова много. Peace
Виж целия пост
# 669
Криско и Дивна!
Дивна е много очарователна и усмихната!
Виж целия пост
# 670
Поп-фолк певицата Гергана. Трудно разпознаваема. В лице е ужасна. По маниери напомня лелка. Сигурно е метър и 50 висока. Пардон, ниска. Беше с широки дрехи и не можах да видя телосложението. Не ми хареса изобщо.
Точно ей така изглежда в лицето: http://hotarena.net/userfiles/content/16410/original/gergana.jpg
Намусена. Абе пълно разочарование.
Виж целия пост
# 671
Кристо, днес следобяд по Патриарх-а.Никакъв  Naughty
Виж целия пост
# 672
Митко от София-Ден и Нощ на "Витошка",днес.
Виж целия пост
# 673
Вчера, в докторската градина - Асен Блатечки. А, току-що Мая Манолова, на Витошка.
Виж целия пост
# 674
Кристина Димитрова - мереше сандалки в магазин на Мария Луиза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия