AVON - обсъждане на продукти - тема 20

  • 86 208
  • 769
# 360
Кремовете на Anew 35+ хубави ли са? Или ще ми предложите нещо друго от каталога?
Според мен са много хубави,аз съм на 33,но ги ползвам,особено околоочният ми е много любим продукт.
Виж целия пост
# 361
Кремовете на Anew 35+ хубави ли са? Или ще ми предложите нещо друго от каталога?
Като цяло кремовете Anew са най-доброто от бялата козметика на Ейвън. Можете да помолите представителя си да ви вземе мостри.
Виж целия пост
# 362
Благодаря! Аз съм ползвала този с двете отделения за около очи, бях доволна. Ще поръчам червения околоочен и се чудя между дневния или нощния  newsm78. За трите крема няма да ми стигне бюджета. Mr. Green
Виж целия пост
# 363
Благодаря! Аз съм ползвала този с двете отделения за около очи, бях доволна. Ще поръчам червения околоочен и се чудя между дневния или нощния  newsm78. За трите крема няма да ми стигне бюджета. Mr. Green

Само за информация
в следващия каталог К05  к-кт от дневен и нощен е за 28 лева.


а околочния червения точно с К03 беше на 10 лева. въобще всичко околоочни кремове бяха на 10 лева което беше много хубава цена. Жалко че не се обади по рано  да ти насочим вниманието.
Виж целия пост
# 364
Има ли вече отзиви за новата спирала? Дали ще е суха като всички други то тази серия  newsm78 Последната ми поръчана по Коледа вече не става за нищо  #2gunfire
Аз си я взех, но не съм очарована. От няколко дни я ползвам, на три пласта стои прилично, разделя миглите, може би леко ги удължава.. Няма драма ефект, по скоро стои като естествен завършек.
За мен Супершок е в пъти по-хубава от тази.
Виж целия пост
# 365
В момента използвам червената серия дневен, нощен и околоочен.На 34 съм, обаче отначало чувствах лицето си като изтръпнало от дневния и под очите от околоочния. Казах си, че са силнички за мен, но продължих да се плескам и вече нямам този проблем. Но след това ще си взема леката формула Нутриадванс и околоочния му, много ги харесвам.
Непокорна според мен си вземи нощния. Peace
Виж целия пост
# 366
Да,и Нутриадванс е вариант,хем са по-евтини,хем с тях ми е едно мекичко,приятно,и те са много хубави,но за околоочния нямам мнение,все още не съм го поръчала.Ползвала съм и леката,и интензивната формула,и двете ми харесват,но според мен не са подходящи за лятото освен ако кожата не е много суха.Аз за лятото си пазя един гел-крем пак на Аню,но розовата серия за 25+
Виж целия пост
# 367
Да,и Нутриадванс е вариант,хем са по-евтини,хем с тях ми е едно мекичко,приятно,и те са много хубави,но за околоочния нямам мнение,все още не съм го поръчала.Ползвала съм и леката,и интензивната формула,и двете ми харесват,но според мен не са подходящи за лятото освен ако кожата не е много суха.Аз за лятото си пазя един гел-крем пак на Аню,но розовата серия за 25+

аз не съм доволна от нутри адванс за възраст 45+, ужасно силиконов направи ми прави маска. Както и от нутриадвас силно хидратираш. ми вода си е и бързо изчезва. Явно за дами в златна възраст като мен крем за 6-7  лева крем не върши работа. За сметка на това пък съм много доволна от Аню клиникал сериите -  дефенс, термолиф, за пигментни петна. Въобще Аню Клиникал са винаги на висота. Едно им е лошо винаги- цената.
Виж целия пост
# 368
Какъв е този Нутри-Адванс за кожа над 45?Аз мислех,че са само лек и нтензиввен,т.е два вида крем.Този Нутри-Адванс силно хидратиращ как изглежда?Аз съм ползвала само кремаво-кафевите бурканчета.
Виж целия пост
# 369
Какъв е този Нутри-Адванс за кожа над 45?Аз мислех,че са само лек и нтензиввен,т.е два вида крем.Този Нутри-Адванс силно хидратиращ как изглежда?Аз съм ползвала само кремаво-кафевите бурканчета.

марги поправям се

те са два вида - лек и плътен. води се че лекия е за млада без особени нужди кожа а плътния за по суха и съответно  по-зряла и затов апо-подхранващ а другия по-хидратиращ. Това макар и да пише че са универсални. Плътния ми е силиконов, много плътен направо ужасен. мои приятелки също полека лека се отказват от него. А лекия на мн вече  ми е прекалено лек. Те наистина са от най приемливи откъм цена от серията на аню . Взимала съм ги и 8 лева каталожа цена. Но определено не са съвсем добри.

Виж целия пост
# 370
8лв и аз бях купила лекия, но тва беше промоция иначе беше 20 май. Незнам аз мисля лекия, че за лятото ще ми е чуден. Лятото кожата ми се омазнява в Т-зоната и от мазньочи нямам нужда, а вечер шипково масло само.
Виж целия пост
# 371
А сега Anew Vitale са по 8 лв. Имам два други крема, но за тази цена се чудя дали да не се запася с този  Grinning
Виж целия пост
# 372
8лв и аз бях купила лекия, но тва беше промоция иначе беше 20 май. Незнам аз мисля лекия, че за лятото ще ми е чуден. Лятото кожата ми се омазнява в Т-зоната и от мазньочи нямам нужда, а вечер шипково масло само.

някъде ноември/декемви не знам точо коя кампания когато имаше кремове аню на хубави цени, нутра адванс   пак беше на 8 лева. Реших да му дам още един шанс. но разбрах че не е моят крем.Тогава си взех и аню клиникал за петна и какво беше още  - бяло бурканче с зелено . той пък беше за 12 лв. Етова това се казва крем нищо че беше 30 мл. Толкова е икономичен че откарах с него един месец за лице и шия ...
Виж целия пост
# 373
А сега Anew Vitale са по 8 лв. Имам два други крема, но за тази цена се чудя дали да не се запася с този  Grinning

Аню витале дневния има кир ефект според мненията на много дами. при мен кир ефект нямаше но все пак смятам че при толкова много негативни отзиви именно за това трябва да се взема под внимание. Че има възможност.
Виж целия пост
# 374
Какъв е този Нутри-Адванс за кожа над 45?Аз мислех,че са само лек и нтензиввен,т.е два вида крем.Този Нутри-Адванс силно хидратиращ как изглежда?Аз съм ползвала само кремаво-кафевите бурканчета.

марги поправям се

те са два вида - лек и плътен. води се че лекия е за млада без особени нужди кожа а плътния за по суха и съответно  по-зряла и затов апо-подхранващ а другия по-хидратиращ. Това макар и да пише че са универсални. Плътния ми е силиконов, много плътен направо ужасен. мои приятелки също полека лека се отказват от него. А лекия на мн вече  ми е прекалено лек. Те наистина са от най приемливи откъм цена от серията на аню . Взимала съм ги и 8 лева каталожа цена. Но определено не са съвсем добри.


Да,за едни и същи говорим,но на всеки му действат различно,аз например не съм нито със зряла,нито със суха кожа,но плътният така хубаво ми попива,така омекотява,че едва ли през зимата бих ползвала друго.За съжаление може евентуално да са го развалили,моят е купен още когато излязоха за първи път.По-лекият ми е за сега,за пролетта,имам  и един запечатан,който ще пазя за есента,той е купуван скоро и дано не е с развалена формула.На мен наистина ми е странно,някои кремове,за които чета,че попиват на други момичета при мен лепнат,а тези уж по-тежките Нутри Адванс ми се топят и попиват моментално,а съм и с по-мазна кожа.
_re_ge,сега видях новия ти отговор,при мен кремовете много бавно свършват,а редовно си слагам,примерно плътният Нутри Адванс ми стигна за около 2 месеца и половина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия