Честито на празнуващите, студенти и екс такива.
Никитка, честита да ти е рожбата!
Интересно се оказа пътешествието ми до Сицилия,
наситено с много емоции... Първо заради изригването
на старата дама Етна, самолета кацна в Бари, на около
680 км. от Катания. После ни натовариха в автобуси на
компанията и си попътувахме доволно. Прекосихме
цяла Калабрия, красива, портокалово-маслинова, сочна.
На носа на ботуша прекосихме с ферибот към Месина,
благополучно в 24 ч. пепеляшкино време ни изсипаха
на летището в Катания от там такси и в хотела. За този
първи ден ми се събра пътуване по въздух, суша и вода.
В следващите дни не сме се спрели и за час, то като
изтървани, всички възможни руини обришахме, че и за
още се лакомихме. Пусто до Етна не отидохме, че активна
и не пускат. Фестивала на шоколада в Модика отървах,
заради липса на транспорт в неделя, но пък се заредих
с него от малко магазинче само за шоколади.Толкова
много впечатления натрупах... ще ми отнеме време да
си подредя фйловете в папки. Стига съм досаждала...
Исках да кажа, че ми е драго и радо да ви видя

Акаша, благодаря, че ме изчака.
. И аз бих купила.
Трябва да му задам въпрос напреки, защото е възможно и да се скатава. Миналата година имаха, пожънахме успехс едни бисквити - шоколадови и портокалови. Защо не позволявате децата до купуват домашно-произведени неща? Аз си мисля, че хората биха се постарали, все пак нали и собствените си семейства хранят от същата копанка.

.Да не говорим, че допускам после да продават голяма част от подаръците

сме щели да си поделим разходите с един друг щастлив клас . Оф, спирам ,че още повече се ядосвам.