X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 867
  • 744
# 360
Не ми го говориха правилно звездите..... Crazy

Обаче, сериозно - отказвам да повярвам, че Даринчето е по-добра и по-харесвана от Белканто и Виктория! И все по-сериозно се замислям дали да продължавам да гледам тази пародия  Sick
Виж целия пост
# 361
Саня постоянно е влюбена в нещо - какво сърце има тази жена  Wink

Да,в главата й е като банкнотоброячна машина и добре си е направила сметката как ще изтъргува Дарина....прилича ми на някаква долнопробна маман,за която е важно какво иска публиката (а тя по правило в по-голямата си част няма музикален вкус) без значение кое е стойностно за слушане.
Затова после ще гледаме клипове като на Гери Никол,ще цъкаме с език и ще се питаме на къде отива днешната младеж?
Виж целия пост
# 362
Най ти съчувствам на теб! Grinning
Виж целия пост
# 363
Еее, приятно изненадана съм от финала на тези елиминации, не очаквах такава развръзка. Много се радвам за Дарина, безкрайно симпатична ми е! Grinning Grinning Grinning
Пък и да вкарам малко баланс в минорното настроение в темата. Simple Smile
Виж целия пост
# 364
Саня постоянно е влюбена в нещо - какво сърце има тази жена  Wink

Да,в главата й е като банкнотоброячна машина и добре си е направила сметката как ще изтъргува Дарина....прилича ми на някаква долнопробна маман,за която е важно какво иска публиката (а тя по правило в по-голямата си част няма музикален вкус) без значение кое е стойностно за слушане.
Затова после ще гледаме клипове като на Гери Никол,ще цъкаме с език и ще се питаме на къде отива днешната младеж?

Много точно Peace
Виж целия пост
# 365
Ако някой ми беше казал преди месец, че Виктория и Белканто няма да са в топ 5 щях да им се изсмея в лицето. Яд ме е за Вики, всеки сезон се дразня от тези млади момиченца които винаги стигат финала без да имат кой знае какви заложби, а Вики която е много по-добра от тях не стигна и до полу-финал Sad. Наистина ми напомня на Адел, дано просперира!
Виж целия пост
# 366
Вики не се е отървала от Саня, освен ако самата тя не се поблазни Саня да я продуцира и да има "блестяща" кариера, което не се съмнявам, че втората ще ѝ предложи, както направи и с Люба.
Няма какво да се лъжем. Хубаво пее, но до там. Кариера едва ли би имала в БГ, ако няма поведение в клипове и на сцена като Гери Никол. Децата това искат и слушат, и гледат.

Исках Дарина да отпадне, искам го отдавна, именно заради по-горе посочените договори със Саня, но не мога да скрия контра мнението си в темата, и че ми е кеф, че всеки път успява да елиминира "по-добри от нея певци, според мнението на слушателите".

................................................................................
Дори не съм чула какво пяха тази вечер Дарина и Виктория. Гледах само края на предаването.
Виж целия пост
# 367
Ври,  доколкото помня, победителят е с по-дълъг договор - 3 или 5 години. Останалите са с едногодишни договори. Затова и Наско вече е с М. Илиева, изтекъл му е този със Саня. А Рафи май се отърва едва тази година.

Много ми е мъчно за Вики - има талант, но не е комерсиална. И тя стана жертва на модерния вкус за шоу и скандал, а не за гласови данни. А Дарина е всичко това - затова и успя да елиминира не един, а двама основни претенденти - Белканто и Виктория.
Виж целия пост
# 368

Благодаря!
Няма явно да доживея да има нещо честно и справедливо в тази държава...
После що всичкото ни е такова. Ми ей затова.
Инженери карат таксита, лекари стават строители, а бодигардовете - премиери.
В този дух Даринка е екстра.
Днес видях и снимка на посестримата й Гери-Никол- аферим, ашколсун, машала на майка й и баща й. Ма то от тъпанари, Айнщайн няма как да се роди.
Виж целия пост
# 369
Чудя се да се радвам ли, да не се ли радвам? Thinking
Май ще се зарадвам - дано е за добро.
Виж целия пост
# 370
Ври,  доколкото помня, победителят е с по-дълъг договор - 3 или 5 години. Останалите са с едногодишни договори. Затова и Наско вече е с М. Илиева, изтекъл му е този със Саня. А Рафи май се отърва едва тази година.

Е, значи не е толкова страшно и за финалистите  Grinning
Виж целия пост
# 371

Е, значи не е толкова страшно и за финалистите  Grinning

Една година се избутва някак си  Laughing (дано помня правилно- някъде го бях чела, но не се сещам къде)

Не мисля, че Саня ще предожи договор на Вики - тя сама с каза, че не може да я продуцира. Пък и Вики иска да учи - това няма как да се върже с плановете на Саня.
Еликсир много правилно я описа.
Виж целия пост
# 372
Хубавото на екс фактор е, че дори тези които се класират 6-ти, 7-ми или по назад като Михаела Филева имат шанс да просперират за разлика от пълното фиаско "Гласът на България" на Слави където победителите биват забравяни още на следващия ден.
Виж целия пост
# 373
Права е Саня, че трябва да имат Х фактор, но! поне малко и да могат да пеят Twisted Evil
А Дарина блее като овца ooooh!

Браво на Вики smile3501 представи се достойно момичето Peace

А Люси, този сезон впечатлява не само като ментор, а и с адекватните си коментари Peace
Виж целия пост
# 374
Откакто отпаднаха и Белканто, изгубих всякакъв интерес към шоуто и гледам просто така, без пристрастия и трепети. Който и да спечели, все ми е едно.

От самото начало на формата имам усещането за някаква нескопосана шега и за пародийност. До някое време си мислех, че ще кажат "майтап, бе, Уили, сега почва сериозното шоу" и да върнат изгонените. Да, ама не. Абсолютно профанизиране на музикалния вкус на хората, после - накъде върви тази държава. Ами съвсем в логична посока си върви. Сега и Дарина ще навири задник в черен мрежест чорапогащник, а фейсбук ще цъка с език и ще вика "къде е Гого Лозанов", пък той ще си... намества папионката. Но се радвам за Вики, че поне се отърва от заробващите договори, пък дано който трябва, я е забелязал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия