X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 7

  • 46 861
  • 744
# 495
Аз съм на киви...и парашутите са в готовност. hahaha
Виж целия пост
# 496
Много харесвам тази песен, но вариантът на Pussycats Dolls е много секси, докато Християна го представя доста по-класически.
Виж целия пост
# 497
Чувствам се като алкохолик в плодова градина с моето вино и вашите плодове. Simple Smile
Христина ми беше посредствена, макар че много я харесвам.
Аре, почнаха драмите! Този Маги...
Виж целия пост
# 498
Водещите ме ослепиха, както са се белнали. Crazy
Виж целия пост
# 499
Дааа, посредствена е точното определение и то с тази толкова лекичка песен

Офтопик: ако съм малко по-зла от обикновено - не ми обръщайте внимание - на диета съм и съм зла (затова беля портокали)  Embarassed
Виж целия пост
# 500
Бахти и просташкото включване с "майтапа" за Гришо  ooooh!
Виж целия пост
# 501
mimchoni, и аз съм на вино Wink наздраве Wine Glass
Скучновата  ми беше Х,истияна Confused
Виж целия пост
# 502
Скучно начало и дразнещо мърморене на Маги, пфф ...  Tired
Виж целия пост
# 503
Много плачливо го дава Стивън.
Виж целия пост
# 504
Стивън само на мен ли ми фалшивее? Още ме е яд и за Вики  Crossing Arms
Виж целия пост
# 505
Много плачливо го дава Стивън.
Peace и ги къдри, къдри....както някой писа по-горе - пее си по неговия начин човека, на мен ми е симпатичен иначе Wink
Виж целия пост
# 506
Стивън само на мен ли ми фалшивее? Още ме е яд и за Вики  Crossing Arms
+1
Виж целия пост
# 507
Гришо ли ще е темата на водещите?
Християна вече ми е скучна.
Стивън пък съвсем.

П.П. Споко, аз ще имам и вино в скоро време. То само с плодове Simple Smile Не съм на диета Wink
Виж целия пост
# 508
За мен Стивън пя красиво и от сърце. А с тези си коментари журито ме навежда съвсем на мисълта, че тази седмица ще искат да го гонят, е те тогава съвсем няма да ми пука кой ще побеждава и кой не  #Cussing out
Виж целия пост
# 509
Много измъчено беше - и аз не разбирам защо точно тази песен, на този етап - според мен , на Маги му трябва оправдание , за да го изгонят утре.

П.П. Отивам да видя, дали в диетата пише, че не трябва да пия вино - тази драма с плодове не може да се издържа  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия