Спечелете вкусна Коледа с "Димитър Маджаров"!

  • 23 351
  • 474
# 210
Обожаваме Кайзер Пастърма и Филе Елена
Виж целия пост
# 211
Сирене, кашкавал и кисело мляко 3,6%.
Виж целия пост
# 212
Филе Елена, сирене, кашкавал и кисело мляко 3,6%.
Виж целия пост
# 213
Филе Елена и кашкавал обичам аз
Мъжът ми предпочита суджука Simple Smile
Виж целия пост
# 214
На трапезата има луканка, суджук, филе "Елена", сирене.
Виж целия пост
# 215
Кравето сирене е много предпочитан продукт от марката. Simple Smile От месните - Панагюрската луканка и Шпековия салам и Бургас присъстват редовно.
Виж целия пост
# 216
филе Елена, луканка и катък Simple Smile
Виж целия пост
# 217
На трапезата ни присъстват луканка, кашкавал, сирене и кисело мляко с марката Димитър Маджаров.
Виж целия пост
# 218
Редовно си вземаме от луканката,  врат "Тракия, кашкавал, сирене , филе Елена.Ще пробваме и от другите предлагани вкусотии
Виж целия пост
# 219
Луканка,суджук,сирене,кашкавал.Филе ''Елена'' Heart EyesИзпращала съм в чужбина. Simple Smile
Виж целия пост
# 220
На трапезата  присъстват луканка, кашкавал, сирене и кисело мляко с марката Димитър Маджаров.
Виж целия пост
# 221
Шпек салам, луканка, суджук.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 222
Похапваме си ние най-вече луканчица и сирене!Синът ни живее в Абу Даби и натам лети колет с подаръци.И опаковани с червени корделки летят и филе "Елена", и луканка, и кайзер!Стискайте палци да ги пуснат на арабската митница!
Виж целия пост
# 223
На нашата трапеза целогодишно има луканка, суджук, сушеница, кашкавал или сирене,кисело мляко.
Виж целия пост
# 224
Всичко обичаме у дома. Wink
И филе 'Елена' и суджук, и кашкавал. Разни салами и луканки.
Винаги има нещо на масата, не само по празници.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия