Спечелете вкусна Коледа с "Димитър Маджаров"!

  • 23 351
  • 474
# 225
На нашата трапеза присъстват луканка, суджук, пастърма, катък, кашкавал.
  Весели празници Ви пожелавам!  bouquet
Виж целия пост
# 226
На нашата Коледна и Новогодишна трапеза има луканка, суджук,пастърма.
Виж целия пост
# 227
При нас целогодишно има луканка,суджук или сушеница.На празничната трапеза добавяме и бабек и филе Елена.
Виж целия пост
# 228
На нашата празнична трапеза ще има луканка, филе "Елена",  кашкавал, сирене.
Весели празници на всички!
Виж целия пост
# 229
На празничните дни ще има филе Елена, суджук, луканка, сушеница, кашкавал и сирене .
Като редовно има на масата по нещо от тях.
Виж целия пост
# 230

Хапваме продукти на Маджаров много често.

Луканката е страхотна, много често правя сандвичи на детето с нея.
Филето и пастърмата също са много вкусни и те задължително ще присъстват на празничната ни трапеза заедно с кашкавала.
От скоро съм влюбена и в киселото мляко на Маджаров Simple Smile

Виж целия пост
# 231
Ежедневно натрапезата ни присъстват бяло сирене и кашкавал. Лошото е, че напоследък ми е невъзможно да открия хубав кашкавал. За празниците ще добавим и месни деликатеси - филе Елена, луканка, суджук.
Виж целия пост
# 232
На празничната трапеза винаги се стараем да има луканка и филе Елена , които носят радост на мъжката част от компанията , както и кашкавал и сирене , които пък са удоволствие за моето небце.
Виж целия пост
# 233
Предпочитаме сирене, кашкавал, сушеница, луканка и филе Елена.Киселото мляко ми е любимо.
Виж целия пост
# 234
Бабек, филе "Елена", врат "Тракия", пастърма, кашкавал.
Виж целия пост
# 235
На нашата празнична трапеза присъстват сирене,кашкавал,луканка и суджук.
Виж целия пост
# 236
Луканка, суджук и кашкавал има на празничната ни трапеза и малки и големи ги обичат. Някои от другите изборени продукти не са ми познати и ще ги потърся, за да ги добавя и тях към вкусотиите на трапезата.
Виж целия пост
# 237
На нашата трапеза ще присъстват луканка, суджук, сушеница, филе "Елена"и  кашкавал.
Виж целия пост
# 238
Всички продукти на Маджаров са много вкусни! За съжаление не може всичките да си ги позволим. Все пак, за всеки празник гледаме поне бабек и филе Елена да си осигурим!
Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Използваните от нас продукти са кисело мляко (най-често), филе "Елена", луканка, суджук, пастърма, кашкавал или сирене.
 lalalala
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия