Спечелете вкусна Коледа с "Димитър Маджаров"!

  • 23 351
  • 474
# 240
Кисело мляко, кашкавал и луканка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
Кашкавал, луканка, суджук, сирене, филе Елена
Виж целия пост
# 242
На празничната трапеза уважаваме: луканка, суджук, сушеница, филе "Елена", врат "Тракия", пастърма, кашкавал, сирене Simple Smile
Виж целия пост
# 243
Честичко хапваме не само по празници луканка, суджук, пастърма, кашкавал и сирене.
Виж целия пост
# 244
Луканка, суджук, сушеница, филе "Елена", врат "Тракия", пастърма, кашкавал, сирене са традиционни мезета на трапезата ни не само на празници.
Виж целия пост
# 245
На нашата празнична трапеза винаги присъстват сирене и луканка  Peace
Виж целия пост
# 246
Здравейте!
Ние сме любители на луканката, суджука, сушеницата,  филе "Елена", пастърмата, кашкавала, сиренето и  катъка. А на празник трябва да има по много от всичко любимо! Весели празници!
Виж целия пост
# 247
Обикновено на празничната ни трапеза присъстват луканка, сушеница, филе "Елена", кашкавал и сирене.
Виж целия пост
# 248
На празничната ни трапеза традиционно присъстват, луканка, суджук, филе "Елена",  кашкавал, сирене.
Виж целия пост
# 249
На нашата празнична трапеза присъстват филе "Елена", луканка, суджук, сушеница ,кашкавал, сирене.
 Сиренето на Маджаров е най - хубаво от всички сирена на пазара ,а напоследък съм много доволна от последния им продукт-кисело мляко "Маджаров"(не само заради вкуса , а допълнителната капачка за затваряне).
Виж целия пост
# 250
На празничната трапеза присъстват луканка, филе "Елена", пастърма, кашкавал и сирене. Обичаме много и катък, както и киселото мляко на фирмата.
Весели празници на всички!
Виж целия пост
# 251
На нашата празнична трапеза винаги присъстват луканка,пастърма,суджук,сушеница,кашкавал и сирене lalalala newsm10
Виж целия пост
# 252
Хммм
на нашата трапеза почти всяка вечер присъства Луканка,  филе "Елена", врат "Тракия", пастърма, кашкавал и сиренето Ви.

С пожелание за Весели празници
Виж целия пост
# 253
На нашата трапеза целогодишно има луканка, суджук, сушеница, кашкавал или сирене
Виж целия пост
# 254
Всяка вечер хапваме сирене, кашкавал  и кисело мляко. А за жалост само на празнични  вечери  луканка и филе Елена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия