И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 195
Много ти благодаря mierin  Heart Eyes
 и аз бих искала секцио, но англичаните разрешават само по медицински причини..  или ако нещо се обърка по време на раждането. Ако много настояваш , те пращат на консултант, да обсъждате страховете ти от раждането... ooooh!
Според мен, всеки би трябвало да има избор..
Виж целия пост
# 196
Veggie не знам но май постъпват правилно  Peace Peace Тук пък обратното защото не им се занимава с нас/мое мнение/ и гледат да те срежат и хич не им мига окото  Crossing Arms И винаги имат разбира се причина за да го направят  Mr. Green Когато лежах в болницата предния път през стаята ми минаха точно 6 жени и всичко бяха уж за естественно раждане а всички ги срязаха  Mr. Green 3 пренасяха, на 2 бебетата били голями/родиха се едното 3450, другото 3670гр/ #Cussing out и т.н ....абе все причини медицински  #2gunfire

Аз ще съм със секцио заради кръвното.
Виж целия пост
# 197
Да, в България май масово минават секцио, само една моя приятелка роди по естествен път. Аз уж имам висок праг на болка, знам че ще боли, единствено за бебето се притеснявам , дали ще успее да излезе Embarassed. Една гинеколожка преди много години ми каза, че имам тесен таз и щяло да е проблем при раждане. Като споменах това на акушерката тук, каза че това вече нямало значение, всичко зависело от контаракциите, позицията на бебето и не знам какво си... Така безславно завърши опита ми да си поискам цезарово Blush
Виж целия пост
# 198
Честит Рожден Ден, Veggie!
Да си жива и здрава! И много щастлива и спокойна!
Всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 199
Благодаря ти lolr  Hug
Виж целия пост
# 200
Veggie в коя седмица си ?

Честит Рожден Ден, Veggie!
Да си жива и здрава! И много щастлива и спокойна!
Всичко ще е наред.

Разбира се, че всичко ще е наред  Praynig Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 201
Днес 32-ра точно.  Peace
Виж целия пост
# 202
Ти си 5 дни след мен  Heart Eyes
Това се загледах, че някой от момичетата до 10 дни влизат в 9-я месец  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 203


Аз ще съм със секцио заради кръвното.

А казаха ли ти със сигурност, че трябва заради кръвното да е секцио. Аз съм хипертоничка от няколко години съм на бетаблокер, сега също си го пия, заедно с допегит и  следя кръвното 5 пъти дневно, но докторката последния път ме пита съвсем сериозно дали предпочитам естествено или секцио и останах с впечатлението, че не е задължително заради едното кръвно да е секцио..
Виж целия пост
# 204
Аз също съм хипертоничка.
Моята докторка е категорична ... секцио. Явно я е страх. Но нямам избор така или иначе искам при нея да раждам. Тя си ме познава отдавна. Имам още шанс ще говоря пак с нея, но едва ли ще промени решението си.
Виж целия пост
# 205
Здравейте, понеже мисля другия месец да взимаме вече кошарка и количка, бихте ли споделили от кои магазини мислите да купувате или сайтове..? Искам да са най-удобните и практични, поне за мен количката и кошарката са най-важни. Ще се радвам да споделим коя какво си е харесала.
Привет,
Прочетох че все още има не напълно подготвени с покупките мами, както и аз.
Ние вчера поръчахме легло на марката "Lorelli", ще пристигне след месец. В магазин Лабиринт, жк Люлин има избор на легла, както и в магазин АИКО, някъде около Божурище се пада. Само за информация, легла "Lorelli"има и в Хиполенд, където ги доставят за една седмица, поръчва се по каталог. Общо взето зависи какъв бюджет смятате да отделите за легло, и дали имате достатъчно място, при нас тези две неща бяха определящи в избора. По отношение на количките не мога да дам мнение, понеже ще ползвам тази на сестра ми. Надявам се да съм била полезна bouquet
Виж целия пост
# 206
Здравейте, Честита Коледа! Има ли някой с моя проблем - от две седмици пак почнах да повръщам Sad супер зле се чувствам след ядене, а не ям много, даже малко Sad това дали вреди на бебетио, като съм вече 8- ми месец и две седмици?
Виж целия пост
# 207
Здравейте, Честита Коледа! Има ли някой с моя проблем - от две седмици пак почнах да повръщам Sad супер зле се чувствам след ядене, а не ям много, даже малко Sad това дали вреди на бебетио, като съм вече 8- ми месец и две седмици?
Как си с кръвното?
Виж целия пост
# 208
Здравейте, Честита Коледа! Има ли някой с моя проблем - от две седмици пак почнах да повръщам Sad супер зле се чувствам след ядене, а не ям много, даже малко Sad това дали вреди на бебетио, като съм вече 8- ми месец и две седмици?
Как си с кръвното?
Ами мерих го вчера, уж беше добре....но не го следя редовно, по принцип съм с ниско кръвно
Виж целия пост
# 209
Ами мерих го вчера, уж беше добре....но не го следя редовно, по принцип съм с ниско кръвно
Следи го редовно, че повръщането понякога е симптом за преекламсия. Ако с кръвното всичко е наред, мисля, че е нещо стомашно, т.е. нормално... Ама не е лошо и лекар да питаш, де ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия