И тази Коледа подаръци ще има от сърце,но най-скъпия подарък ФЕВРУАРИ ще e - 8

  • 51 977
  • 714
# 225

Според мен продуктът е чудесен. Бебчето ми много порасна от него. Доволна съм. Какво значи въпросът вреден ли е? Мислиш ли, че ще го пия , ако е вреден? За мен е отличен вариант.
Извинявай, аз пия една шепа хапчета по няколко пъти на ден, някои от тях са вредни, но няма как и затова не искам излишно да пия повече хапове и сега се чудя за тези протеини повече са полезни или вредни, нали уж имало някаква химия. Не съм запозната и затова питам, а докторката ми е малко серт и не обяснява много.
Виж целия пост
# 226
Няма химия, това е чист суроватъчен протеин. 100%
Виж целия пост
# 227
Момичета как да накарам бебето да марда,че от снощи не съм го усещала?
Виж целия пост
# 228
Момичета как да накарам бебето да марда,че от снощи не съм го усещала?

Точно преди малко това правех, моята беше много активна докато бяхме на гости няколко дни и после в автобуса на връщане, а днес изобщо, но сега се размърда. Аз и пускам музика, лягам на всяка страна за известно време и галя корема, също и леко потупване...винаги се размърдва. Може да пиеш малко кола, портокалов сок, нещо сладко..пак действа. Peace
Виж целия пост
# 229
И аз го пия след като белтъците ми паднаха критично. Ефект има. Взех го от аптеката 250 гр за около 15 лв. Пия го с прясно мляко като шейк е.  Peace
Няма химия, това е чист суроватъчен протеин. 100%
Виж целия пост
# 230
Момичета как да накарам бебето да марда,че от снощи не съм го усещала?

Пробвай да легнеш по гръб и пийни нещо по-студено  Peace
Виж целия пост
# 231
Към тези момичета дето си бият фраксипарин/клексан/ биете ли си го още ? и, ако е Да до кога ви казаха да си го биете ?
Фраксипаррина/Клексана се слагат до края, че и малко след раждането. Спират се няколко дни/седмица преди секцио и после пак... За нормално раждане не зная как се процедира.
Виж целия пост
# 232
Калич така ми каза доки, че 10 дни преди секциото го спирам а после щяла да ми каже как ще процедираме  Hug
Ма аз си викам и вас да питам  Heart Eyes

Оффф доста ми дойдоха тия инжекции  ooooh! ooooh! а ги бия само от няма и 3 мес. Thinking
Виж целия пост
# 233
Момичета ... още малко и влизаме в 9 месец! Нека да обсъдим с какво ще облечете бебетата на изписването ??? Вече си застудя newsm78 много се притеснявам дали подготвените от мен дрешки са достатъчни  baby_neutral
Виж целия пост
# 234
Aз съм взела комплект за изписване Simple Smile Той включва боди с дълъг ръкав, боди с къс ръкав, гащеризонче, ръкавички и буйки Simple Smile Комплектът се води зимен и е по-дебел Simple Smile Отделно съм си взела и едно порт бебе, което е доста дебело и ватирано, така че смятам, че ще е достатъчно Simple Smile Все пак излизаме от болницата и се качваме директно в колата няма да се седи отвънка на студа Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Ние пък се разбрахме с нашата Кума и бъдеща кръстница на бебето тя да й купи комплекта за изписване. Имам й пълно доверие на вкуса и преценката, така че ще сме облечени в каквото реши Кръстничка... Heart Eyes
Виж целия пост
# 236
За изписването аз съм се подготвила с плюшено гащеризонче и плюшена шапка. Отдолу може памучно боди или с дълъг или с къс ръкав. Незнам дали трябва чорапки или търлъчки за отгоре, може би ще сложа някакви като пантофки. Иначе според времето ще избера, но  смятам да го завия с две одеалца, едно по-тъничко, и едно по-дебело, имам различни. И така омотано да го сложа после в кошчето за кола, та директно вкъщи Laughing Аз честно казано не се впечатлявам много от самото изписване, за мен е чисто формално, още повече че ще е и студено. По-нататък има да ги издокаросваме, тъкмо като пораснат ще са и по-сладки Hug
Виж целия пост
# 237
Момичета днес мама elfi_mtra е родила две прекрасни принцеси, да са и живи и здрави Simple Smile започна се
Виж целия пост
# 238
Момичета къде ще раждате във Варна и при кой лекър?
Виж целия пост
# 239
Момичета днес мама elfi_mtra е родила две прекрасни принцеси, да са и живи и здрави Simple Smile започна се
Elfi mtra, Честити бебета! Да сте много здрави, щастливи и да се слушкате взаимно  bouquet bouquet bouquet.
Аз малко се загубих, но скоро ще наваксам с четенето и ще пиша по - активно  Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия