Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Може ли да се пооформи и коледен, празничен, нещо елхички, звънчета, камбанки...корница...и да се смени заглавието?
Какво представлява лятната количка и необходима ли е зимна седалка за кола?
Какви са най-добрите методи за облекчаване на киселини по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Може ли да се пооформи и коледен, празничен, нещо елхички, звънчета, камбанки...корница...и да се смени заглавието?
-
Какво представлява лятната количка и необходима ли е зимна седалка за кола?
Лятната количка обикновено има напълно хоризонтална позиция и може да се използва без зимна седалка, особено ако бебето вече е на 6 месеца и не иска да лежи. Зимната кошница е удобна, тъй като помага на бебето да заспи по-лесно, но не е задължителна, ако количката позволява напълно легнало положение.
-
Какви са най-добрите методи за облекчаване на киселини по време на бременност?
За облекчаване на киселини по време на бременност се препоръчва консумацията на варени картофи и ориз без подправки. Трябва да се избягват пържени храни, мазни храни, тестмени изделия, кисели домати, цитрусови плодове и ципи от плодове. Добра идея е да вечеряте със супи и газ или много вода трябва да се избягват в този случай. Препоръчително е да се избягват храни, които увеличават киселините, като пържени храни, мазни храни, тестмени изделия, кисели домати, цитрусови плодове и ципи от плодове. Супите вечер могат да бъдат полезни и газ или много вода по едно и също време могат да влошат ситуацията.
-
Какво представлява болничният лист за бременност преди раждането?
-
Какво представлява направлението за раждане и какво се случва, ако започна да раждам по време на празници?
и сега не знам какво да правя, така исках да родя нормално

дано всичко да е наред другата седмица и да гушкаме бебчовците
Благодаря за споделената информация! 
, има разлики с България, определено, поне по това което чета като следене на бременността, пози при раждане и др..
И аз имаш този проблем с мокренето на бельото и вече спря. Според мен е било по-засилено течение или е почнала тапата леко да пада знам ли... Акушерките не се притесниха особенно, може би ако нямаш чести контракции от типа на брахтън-хикс не е проблем... И на нас ни остават малко по-малко от 5 седмици, а чак на 9 февруари, само 9 дни преди термин сме на първи преглед в болницата , в която избрах да посрещаме бебока, Св. Томас... още декември им пратих заявка и чак вчера ми се обадиха... явно са го запили яко покрай празниците... 


Мисля го още, но вероятно ще отида да ми я сложат.
