Магията на изтока - тема 44

  • 31 297
  • 726
# 90

За трети път почвам тези Оджакьо брадърс, да видим дали ще мога да го довърша. Скучен ми е отначало и това си е. newsm78

+1. Чела съм много хубави отзиви и май трябва да се въоръжа с търпение и инат ,но да го изгледам.

Нещо не коментирате Венерата newsm78
Виж целия пост
# 91
Нещо не коментирате Венерата newsm78

9-та серия беше сладка без да е станало нещо особено. Много са ми хубави Джи и Ушка, добре им се получава. Но го няма оново нещо, дето да ме кара да рова из нета дали пък аджеба няма нещо повече между тях, както ми се е случвало с 3 двойки (едната корейска, една турска и една италианска Laughing ) Не че е задължително, просто такива двойки тотално ме омагьосват и не мога да откъсна очи.
Виж целия пост
# 92
Просто Ушка не е тръпката на Джи .
Виж целия пост
# 93
Цитат
Как можа така да ми го напишеш,как?
Нали знаеш, че снова на тайландския фронт, пък и вкуса ми за мъже е безупречен като твоя  Heart Eyes и нали хубавите неща трябва да се споделят  Praynig
От мен да мине, черпя един Вейр
Скрит текст:


Един Кен


И бонус  Grinning


Венерата току що я свалих и ще коментирам като добия впечатления. Светкавичния бг. превод много радва  Heart Eyes
Виж целия пост
# 94
Джиро Уанг в интервюто се радваше на пожълтелите листа и есенните цветове. Е, ако още е в Бг може да се порадва и на снега вече Laughing.
По нашия край паднаха първите снежинки, че и побеля леко Mr. Green.


Просто Ушка не е тръпката на Джи .
То и Джи не е тръпката на Ушка hahaha. Особено като знае, че в къщи я чака Любимец 13 Laughing.

Честно казано Дъвката като сюжет е в пъти по-добре от Венерата. Поне героите се държат като нормални зрели хора, а не като дечурлига в детската градина. Ако не са Джи и Мин А, боксьорчето да разхожда шоколадите си, а Хенри да се гъбарка, едва ли изобщо щяхме да коментираме.
Виж целия пост
# 95
Ах Heart Eyes Тайландците са ми екзотично секси.

Ако не са Джи и Мин А, боксьорчето да разхожда шоколадите си, а Хенри да се гъбарка, едва ли изобщо щяхме да коментираме.
Има ли други?
Аз само тези гледам.
Бившата приятелка е типичната гаднярка с психо проблеми.
Сегашната фредка ме кефи,но я дават малко.Бившият си го бива,но не и до Джи Blush
Виж целия пост
# 96
Не разбирам ,какъв проблем видяха ,че е бил треньор и си е имал приятелка в САЩ.
Корейският измислен морал ме вбесява. Сигурно всичките ,над 50 годишни директори, имат по няколко любовници и поне по едно дете незаписано във фамилните регистри Mr. Green, но важното е да е скрито.
Виж целия пост
# 97
Не разбирам ,какъв проблем видяха ,че е бил треньор и си е имал приятелка в САЩ.
Корейският измислен морал ме вбесява. Сигурно всичките ,над 50 годишни директори, имат по няколко любовници и поне по едно дете незаписано във фамилните регистри Mr. Green, но важното е да е скрито.
newsm62
Наистина е досадно и го има във всеки  азиатски сериал .
Всички знаят какво се случва ,но ВАЖНО е никой да не говори .... #Crazy
Виж целия пост
# 98
И 10-ти епизод на  newsm39 изгледан. Леко скучноват ми дойде, наистина ако не са Джи и Ушка, едва ли щеше да просъществува още дълго. Джи изглежда изморен и измъчен на моменти, може да е търсен ефект, предвид всичко, което става. Що се отнася до химията помежду им, връщам си думите назад, и с любимец 13 нещата изглеждат по същия начин (тъкмо гледах едно видео, докато снимат Джордано). Ушка просто стои добре с всички, но особено добре с Джи и любимец 13.
Скрит текст:

Сладури:

Като споменах любимец 13, пак се е засилил да снима филм, с Бончо и Канг Донг Уон - Master. Сюжетът изглежда интересен. Ама и Бончо не се спира, евала! Кой ли им гледа бебето? newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 99
Не разбирам ,какъв проблем видяха ,че е бил треньор и си е имал приятелка в САЩ.
Корейският измислен морал ме вбесява. Сигурно всичките ,над 50 годишни директори, имат по няколко любовници и поне по едно дете незаписано във фамилните регистри Mr. Green, но важното е да е скрито.
Аз пък се чудя друго  newsm78 Сума ти време живяха заедно,сега той като отиде при нея ,тя го държи на вратата.Е от вън по ще ги видят и снимат примерно ,от колкото ако влезне вътре, ако го прави разбира се да го предпази. Thinking
Виж целия пост
# 100
 newsm39
Съвсем в реда на нещата е в средата на сериала да има забавяне.
Освен това драмата не блести с някаква оригиналност и нещо невиждамо.Дори при главната двойка нещата станаха корейски и химията намаля.За мен Хенри държи положението,а боксьорчето е толкова секси,че ако е в кадър друго не виждам Crazy
С ръка на сърцето си признавам,че The Master's Sun ми хареса повече.
Виж целия пост
# 101
newsm39

С ръка на сърцето си признавам,че The Master's Sun ми хареса повече.

И на мен.  Все едно Джи е решил ,да се снима в сериала ,за да не го забравят почитателите.
Виж целия пост
# 102
 Mr. Green  e сега какви "открития" правите. В The Master's Sun имаше сценарий, там се изложиха като текущо объркаха броя серии и празници някакви му се паднаха по средата. А в сегашния сценария да не кажа нещо друго та сценария е мираж  Mr. Green, гледаме картинки и толкоз. Обаче като гледам картинки,  Джи сега е 100 пъти по- добре от Джи в The Master's Sun, то само с прическите ако започна да сравнявам , бррр като се сетя как го фризираха в  The Master's Sun направо #Shocked. Тупи , затегни за всеки случай още пантите на ограждението  Naughty
След 7-и не гледам но видях рекапи на последните 2 излъчени епизода покрай гледането на Bubblegum.
Виж целия пост
# 103
Да ! В The Master's Sun бяха прическите ,а във Венера - чорапите hahaha
Виж целия пост
# 104
 Hug Hug Hug



https://www.youtube.com/watch?v=iGnVdD0vN8o
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия