Тибетска гъба / кефир / кефирена гъба 3

  • 106 038
  • 772
# 210
Здравейте, имам гъба, която нараства бързо, който иска нека ми пише, за да му подаря. От София съм - Дианабад, по куриер също мога да я пратя! Simple Smile
Виж целия пост
# 211
Михаела, аз бих искала от гъбата Simple Smile от надежда съм и бих била благодарна, ако можеш да ми я пуснеш по куриер.
Виж целия пост
# 212
ПОДАРЯВАМ ТИБЕТСКИ ГЪБИ, 0895469113, Валя
Виж целия пост
# 213
Какво количество приготвяте наведнъж с гъбата? В какъв съд я държите?
Виж целия пост
# 214
Аз бих искала гъба, но не знам дали ще може да се изпрати с куриер.  Confused
Виж целия пост
# 215
Момичета, търся и аз кефир, ако някой има за подаряване:)
Виж целия пост
# 216
Аз бих искала гъба, но не знам дали ще може да се изпрати с куриер.  Confused
Изпращала съм и бих ви пратила, само да сте сигурни, че ще си я вземете веднага. Че веднъж стана явно объркване, жената не си я взе, добре че куриерската фирма унищожи пратката, без да ме кара да плащам транспортни.
Виж целия пост
# 217
Има ли някой гъба в Стара Загора- ще му бъда благодарна да сподели парченце:)))
Виж целия пост
# 218
Аз бих искала гъба, но не знам дали ще може да се изпрати с куриер.  Confused
Изпращала съм и бих ви пратила, само да сте сигурни, че ще си я вземете веднага. Че веднъж стана явно объркване, жената не си я взе, добре че куриерската фирма унищожи пратката, без да ме кара да плащам транспортни.

Изисква да е на определена температура ли?
Виж целия пост
# 219
Здравейте,бих искала да се сдобият и аз с тибетска гъба.От Варна съм.Ако има някой в повече ще се радвам да ме снабди.
Виж целия пост
# 220
Здравейте, много бих искала да си намеря тибетска гъба. От Сливен съм, но ако може да се прати по куриер от друг град ще си заплатя. Моля, ако някой има излишна да ми остави съобщение. Благодаря предварително!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 221
Здравейте, имам гъба, която нараства бързо, който иска нека ми пише, за да му подаря. От София съм - Дианабад, по куриер също мога да я пратя! Simple Smile
Здравей Михаела, виждам, че съобщението ти е преди месец, но бих искала да те попитам дали имаш за раздаване в момента или след някоя друга седмица? Мерси предварително!
Виж целия пост
# 222
Здравейте , търся си гъбка за кефир от пловдив съм ако някой добър човек има желание да поделим  Laughing
Виж целия пост
# 223
Моята гъба пак порастна, мога да дам. Но в момента пиша дипломна работа и не мога да ходя по срещи, офисът на Еконт също не ми е много близо, та за някой, който е в района или би могъл да дойде. За София, Хаджи Димитър или Киноцентър Бояна.
Виж целия пост
# 224
От днес и сестра ми има гъба и чакаме да порасне за да даде и на мен  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия