По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 91 904
  • 720
# 315
Аз като 100% мазохист пак пробвах маската с горчица,като този път намалих количеството захар на половина и пак ми пареше ужасно много  Sick


и при мен така беше първия път и аз намалих количеството захар на една чаена льжичка,снощи забравих да кажа че сложих супена лъжица захар и паренето беше съвсем поносимо Peace.Не се отказвай,пробвай поне още веднъж.
Виж целия пост
# 316
Идвам да споделя първи впечатления от маската за коса, която си сътворих снощи - хининова вода, стимулант за коса на Икаров, жълтък и съвсем малко шипково масло. Косата ми днес изобщо не се омазни, даже съм изненадана Simple Smile Мисля да продължа да я правя, пък дано има ефект Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Аз като 100% мазохист пак пробвах маската с горчица,като този път намалих количеството захар на половина и пак ми пареше ужасно много  Sick
Преди няколко дни се наклепах и с касия,доволна съм,придава приятен златист оттенък на русата ми грива  Hug

А, някакъв ефект забелязваш ли, аз още не мога да нахрабрея да я почна  Embarassed
Виж целия пост
# 318
Ефект за сега не виждам.Правих я два пъти,като втория намалих количеството захар и едва издържах 15 мин,а не съм със чувствителен скалп. В събота ще клепам пак ,ще добавя 1/2 ч.л.захар и се надявам да не е толкова нетърпимо  Tired
Виж целия пост
# 319
Няма как да има ефект с две нанасяния на каквото и да е. Такова чудодейно нещо няма, иначе всички щяхме да сме с гриви до кръста или който каквото иска Simple Smile. В грижата за косата си трябва постоянство- месеци, години. Аз до такава степен съм свикнала с маските, че си позволявам да не слагам само когато решавам да мия със сода. Ако случайно нямам възможност- абе направо си ми е кофти. Така че пробвайте различни неща и с времето ще изберете най- добрите за косите ви. Със сигурност те ще ви се отблагодарят Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Такова чудодейно нещо няма... В грижата за косата си трябва постоянство- месеци, години.
+1
Много добре казано. Изпитах го на гърба/косата си като ме домързя с маските в един период от време.
Аз също слагам всеки път преди миене на косата някаква маска.
За това с горчицата и аз още не съм събрала смелост, но вчера си купих и ако се престраша мога да се подложа изтезанието веднага hahaha
Виж целия пост
# 321
То ясно, че чудеса не стават  Grinning но човек все се надява  Grinning под има ли ефект имах предвид, че ако например косата расте за две седмици с 0.5см то ако е дръпнала с 2-3 мм повече си е успех (понеже в едно от клипчета, които гледах за тази маска в Ютюб една от рускините твърдеше, че за месец косата и е пораснала двойно от обикновено)а ОсамаМама каза, че е с руса коса, а на такава по корените по-лесно се вижда  Peace
Виж целия пост
# 322
Не съм сигурна дали точно тук трябва да задам въпроса си, но все пак ще опитам?  Mr. Green
Някоя от вас правила ли е някаква маска за коса с тривитаминол и ако да, искам да попитам по време на почивките правите ли си други маски и какви? Вече  един месец слагам тривитаминол със зехтин, ракия и жълтък  и е време за почивка, но ми се иска все пак да подхранвам косата с нещо през това време.  Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Прави си маски с различни масла  Wink
Виж целия пост
# 324
Menerva аз това го подчертах не заради твоят въпроса, а по-скоро заради мен си, че понякога ми се иска чудо Laughing, а и наистина изпитах липсата на гиржа към косата ми. Tired
Зиг Загче маслени маски можеш винаги да си правиш. Не мисля, че ще има проблем. Аз с този тривитаминол не се престраших, че за животни ...  Thinking
Виж целия пост
# 325
Зиг Загче , аз правих доста време , за ефект не знам ,че аз през 3 седмици подстригвах косата  Mr. Green
Виж целия пост
# 326
Бих искала да споделя моя опит с маслата. Реших да си подхраня косата, която е нормална към мазна, защото беше започнала да капе и не изглеждаше добре. Прочетох в една статия за добрите качества на лененото масло върху косата и знаех за същите на бадемовото. Просто реших да ги смеся и да пробвам. Купих си бадемово и ленено масло от някаква нова фирма, защото техните масла били натурални и студено -пресовани. Смесвах двете масла в равни части и си мажех косата всяка неделя (също и на дъщеря ми).  Grinning Двете се разхождахме из къщи с мазни коси за по няколко часа.
След един месец отидох да се подстрижа и фризьорката ми отбеляза, че косата ми е пораснала доста от последното боядисване и изглежда по-здрава. Аз самата се изненадах от добрите резултати.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 327
Lacerta , на коя марка ползвате ленено масло ?
Виж целия пост
# 328
Lacerta , на коя марка ползвате ленено масло ?

Ето от тук си ги поръчах: http://-spam247-/ 
Виж целия пост
# 329
Lacerta , на коя марка ползвате ленено масло ?

Ето от тук си ги поръчах: http://-spam247-/ 
Благодаря ти , а по дължините ли мажеш само или навсякъде ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия