По-бърз растеж на косата - тема 4

  • 91 931
  • 720
# 255
http://www.pharmalife.bg/product/4279/suha-gorchitsa-na-prah-200-gr.html
Виж целия пост
# 256
aniii87, много благодаря за линка и на мен много ми се иска да пробвам маската с горчица но и аз на прах така и не намерих и дори се чудех дали да не пробвам с обикновена горчица  Hug
Виж целия пост
# 257
Здравейте,дами  Hug
Редовно хвърлям по едно око на темата ,но не сам писала до сега. Веднъж седмично правя маска с рициново,кокосово и каквито други масла ми попаднат,но вчера реших да пробвам и горчицата на прах и едва издържах 10мин,а по принцип понасям какви ли не мазохистични интервенции  Shocked .Не просто пари,а гори,след което скалпа е доста зачервен. Все пак,ако решите да рискувате в София се продава в магазини Берьозка  Peace
Виж целия пост
# 258
Леле ужас  Shocked, май ще се откажа, а ти колко захар сложи?
Виж целия пост
# 259
По принцип идеята май е да се затопли скалпа и да се подобри кръвообращението.Мисля,че редовния масаж,най-добре с някакво масло ще свърши същата работа,вместо да ни се запалят главите с горчицата.Когато се сетя или когато правя маслени маски го правя-главата надолу или назад и поне 3-5 мин. масаж.
Виж целия пост
# 260
Сложих лъжица горчица,лъжица захар,масла и вода,само жълтъка пропуснах. Според мен и  обикновена дижонска горчица може да се използва ,но в никакъв случай при чувствителен или раздразнен скалп  Peace
Виж целия пост
# 261
 aniii87, абсолютно си права  Simple Smile ще преосмисля сериозно дали си заслужава да си го причиня  Grinning   ОсамаМама, не е ли много захарта  newsm78 гледах клипчета, в които рускините обясняваха, че отначало трябва да слага по-малко захар докато човек свикне, защото тя катализира процеса, да не би затова толкова силно да е горяло  Thinking
Виж целия пост
# 262
Прочетох няколко идентични рецепти в нета,подобни на тази и клепах смело  Grinning
Трябват ви:
2 с.л. горчица на прах2 с.л зехтин2 с.л. захар1 яйчен жълтък. Смесвате първо горчицата и зехтина, добавяте малко водаи разбърквате добре. След това слагате захарта и жълтъка и отново разбърквате. Маската се нанася върху суха коса и само в корените. Сложете шапка за баня и върху нея хавлиена кърпа. Стойте с маската 30 минути, ако можете да издържите повече, още по-добре. След това измийте с шампоан. Процедурата се прави веднъж седмично.
Права си,Menerva,определено захарта трябва да е по-малко.
Виж целия пост
# 263
Ами да така е рецептата, опитах се да намеря клипа, в който момичето препоръчваше отначало да се слага по-малко захар но нещо не попадам на него, обаче си мисля, че за изрусени коси, като моята, едва ли е добър вариант  Thinking
Виж целия пост
# 264
Ами да така е рецептата, опитах се да намеря клипа, в който момичето препоръчваше отначало да се слага по-малко захар но нещо не попадам на него, обаче си мисля, че за изрусени коси, като моята, едва ли е добър вариант  Thinking
Моята също е изрусена и май няма да повторя  ooooh!
Виж целия пост
# 265
Тамън се хвърлих в нет-а днес да чета за тази маска и да търся горчица на прах, но щом казвате, че много пари няма да го пробвам  Stop
Аз едвам издържам като си слагам няколко капки канелено масло в маслената маска, а пък това явно хич няма са го понеса  #Crazy
Виж целия пост
# 266
Аз днес си купих горчицата на прах и след малко ще се намажа,замо се чудя дали вместо зехтин да не сложа тривитаминол и рициново масло Thinking
Виж целия пост
# 267
Аз с горчица не съм пробвала ,но определено любимо ми е да спя с кокосово масло ,не знам влияе ли на растежа ,но определено подобрява състоянието на косата.
Виж целия пост
# 268
Аз с горчица не съм пробвала ,но определено любимо ми е да спя с кокосово масло ,не знам влияе ли на растежа ,но определено подобрява състоянието на косата.
Аз също го правя това отскоро и се отразява много добре на косата ми. Със сигурност влияе на растежа, на принципа "здравата коса расте"  Laughing
Ти затопляш ли с нещо главата, в смисъл слагаш ли шапка примерно докато спиш с маслото?
Виж целия пост
# 269
Аз с горчица не съм пробвала ,но определено любимо ми е да спя с кокосово масло ,не знам влияе ли на растежа ,но определено подобрява състоянието на косата.
Аз също го правя това отскоро и се отразява много добре на косата ми. Със сигурност влияе на растежа, на принципа "здравата коса расте"  Laughing
Ти затопляш ли с нещо главата, в смисъл слагаш ли шапка примерно докато спиш с маслото?
Да ,права си.
Загрявам със сешоара само малко и после шапка ,неудобно е ,ама се търпи. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия