Страхотна диета

  • 136 606
  • 570
# 165
Имам и един въпрос- може ли в деня,в който се поемат въглехидрат- вместо ориз или картофи да се обядва и вечеря шоколад?
Кажи че се майтапиш, моля те Grinning
В интерес на истината бях напълно сериозна и дълбоко вярвах,че отговора може и да е"да". Но явно..... няма да ме огрее. Май имам и един грях..... като  съм на млечен ден, прочетох,че може да се хапва зеленчуков сандвич. Та от 2 дни си правя сандвич- ръжени сухари с лютеница- 2оо гр. сухар+ 1 бурканче лютеница...останалото е 3 кофички кисело мляко и 2 краставици или таратор. Утре пак ще се изтегля сутринта- стават 7 дни, може и да съм мръднала. Ако ли не-спирам  сухара.
Виж целия пост
# 166
Имам и един въпрос- може ли в деня,в който се поемат въглехидрат- вместо ориз или картофи да се обядва и вечеря шоколад?
E това все пак не е подхранваща диета  Hug
Виж целия пост
# 167
[
eve-nadine, честно казано и при мен резултатът е такъв. В първите дни бързо свалих кило и нещо и после цяла седмица застой. Даже след вчерашния въглехидратен ден съм 1кг. отгоре. А и съм забелязала, че усещам някаква тежест в краката си и мисля, че е от киселото мляко. Чела съм, че то задържа слуз в организма. Струва ми се, че тая диета е за доста пълни хора, а ние които имаме 3-4 килца за сваляне май трябва да се ориентираме към нещо друго newsm78
Виж целия пост
# 168
Днес съм с още половин килограм надолу. Спазвам стриктно диетата и досега не съм имала прегрешения.
Виж целия пост
# 169
Привет на всички ентусиасти и благодаря на Авторката за споделената информация   bouquet!
От днес се включвам към отбора и ще споделям резултати. При мен храненето ще е едно по-малко, защото вместо в 8 и в 10 има едно малко похапване на мляко около 9 часа. Ще съчетая диетата с ежедневно каране на велоаргомерър по 30 мин пък да видим.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 170
Ето и равносметката след 7 дни диета: Днес свалих още половин килограм и резултата е -2.2оо кг за 1 седмица, което е чудесно,при това без гладуване.Доволна съм,дано този половин кг. се задържи,да не е бил моментен каприз на кантара. Успех на всички!
Виж целия пост
# 171
Аз съм от 1 май на тази диета.Според мен не трябва да се прекалява с количествата,дори и храните да са според диетката.
Да благодаря на авторката   bouquet
Ще пиша резултати.Почти не съм се подлагала на диети,но за тази смятам,че не е в разрез с разбиранията за здравословно отслабване.
Успех на всички!!! Grinning
Виж целия пост
# 172
Ето ви още една от диетите на Байкова. Имам я отпреди година или две, така че не помня дали съм я преписала от пресата или някоя дружка я е дала. Сега като я гледам, някои неща (уж 3 седмици, пък 17 дни?, грамажа на места?) ме смущават. Все пак ще ви я пусна, пък може някой да се ориентира по-добре Laughing

17 дни / 3-та седмица за стабилизиране
1-2 ден     закуска -  чай / кафе         ( / = или)
                  Обяд -     250 г. (?) обезсолено краве сирене или извара
                                  3 с.л. прясно мляко
                                  2-3 сушени плода – кайсии, смокини
                  Вечеря – варени зеленчуци

3-7 ден     закуска – чай или кафе
                  Обяд  -   150 г месо или риба - печено, верено
                                  150 г варени зеленчуци
                                  1 кофичка (?) кисело мляко
                 Вечеря –  150 г месо или риба
                                  150 г варени зеленчуци
                                  150 г сурови зеленчуци
8-13 ден – редуване менюто от предните дни +
                  Закуска – чай/кафе + 1 кофичка (?) мляко/ сок от пресни плодове
                  Обяд    -  120 г месо /риба
                                  Варени зеленчуци
                   Вечеря – 120 г месо/риба или 100 г краве сирене/извара

3-та седмица стабилизиране

                 Закуска    –  чай /кафе + 70 г шунка/100г краве сирене
               Обяд/вечеря  - като предишните дни + 2-3 залъка хляб /      100 г ориз / макарони

Забележки :
1.   без сол и мазнини
2.   1 ч.л. зехтин
3.   по 1.5 л вода или отвара от зеленчуците
4.   без варива. Разрешени са моркови, зеле, чушки, гъби, грах (?)
5.   картофи може при захранването най-много на 2 седмици веднъж!
6.   сутрин да се взимат комбинирани витамини
7.   без алкохол, газирани
8.   гимнастика
 
съвет : Към диетата е добре да се хапва зелевата супа (зеле се вари в 5-7 литра вода и т.н. – знаете я).

За 17 дни се отслабва се между 8-15 кг. Може да се повтори след 2 месеца.
Виж целия пост
# 173
Ето ви още една от диетите на Байкова.
 
съвет : Към диетата е добре да се хапва зелевата супа (зеле се вари в 5-7 литра вода и т.н. – знаете я).

За 17 дни се отслабва се между 8-15 кг. Може да се повтори след 2 месеца.


Това не ми изглежда много в стила на Байкова... да няма грешка? А и 8-15 кг. ми се струват прекалени за 17 дни и то по този начин.
Виж целия пост
# 174
Незнам вие как се чувствате, но аз днес съм направо без сили, все едно че се разболявам. А и главата ме наболява. За пръв път съм на толкова продължителна диета и се чудя дали е нормално.
Виж целия пост
# 175
Незнам вие как се чувствате, но аз днес съм направо без сили, все едно че се разболявам. А и главата ме наболява. За пръв път съм на толкова продължителна диета и се чудя дали е нормално.

И аз я пробвах преди една седмица, чувствах се по същия начин + зверски болки в стомаха от това проклето кисело мляко  ooooh!
Виж целия пост
# 176
хайде и аз да се запиша
от 1 май ме бройте ентусиаст и мен, днес е 2ри ден
Виж целия пост
# 177
Незнам вие как се чувствате, но аз днес съм направо без сили, все едно че се разболявам. А и главата ме наболява. За пръв път съм на толкова продължителна диета и се чудя дали е нормално.

И аз я пробвах преди една седмица, чувствах се по същия начин + зверски болки в стомаха от това проклето кисело мляко  ooooh!

Аз се чувствам чудесно, при това тренирам . Явно е до  организъм и поносимостта към киселото мляко.
Виж целия пост
# 178
И аз се чувствам много добре и най-важното-ОТСЛАБВАМ-2кг за два дни.Най-вероятно така ще е в началото,но спазвам стриктно часовете и не прекалявам с количествата.Дано да продължавам така Peace
Успех на всички newsm10
Виж целия пост
# 179
мами, и аз се запалих и вчера започнах с отключващата диета. всички пишете, че още през първия ден сте започнали да сваляте. аз не съм мръднала нито грам, хем имам много за сваляне и би трябвало в началото да свалям сериозно:). стискайте палци и при мен да се получи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия