Страхотна диета

  • 136 604
  • 570
# 150
И аз да кажа моят начин за отслабване. Никакво ядене, като усетя глад - портокали. В краен случай - орехи. И така колкото изкарам. Почти целият април карам така, с леки прегрешения. Скоро се очертава да вляза в летните дрехи. И най-хубавото е, че се чувстваш чудесно. Не спазваш часове, и не мислиш това можеш ли да го ядеш или не можеш.
Тази диетка иначе изглежда много добре, но постоянното следене "Стана ли 10.30, време ми е за плода" е малко изнервящо. Аз съм на принципа като ще се отслабва, да се отслабва. Много хора не мислят така, и може би са прави за себе си. Но и моят начин на отслабване дава резултат.
Виж целия пост
# 151
И аз да кажа моят начин за отслабване. Никакво ядене, като усетя глад - портокали. В краен случай - орехи. И така колкото изкарам. Почти целият април карам така, с леки прегрешения. Скоро се очертава да вляза в летните дрехи. И най-хубавото е, че се чувстваш чудесно. Не спазваш часове, и не мислиш това можеш ли да го ядеш или не можеш.
Тази диетка иначе изглежда много добре, но постоянното следене "Стана ли 10.30, време ми е за плода" е малко изнервящо. Аз съм на принципа като ще се отслабва, да се отслабва. Много хора не мислят така, и може би са прави за себе си. Но и моят начин на отслабване дава резултат.
Всеки сам решава.Точно за твоята диетата съм много против!След това се качват много бързо килограмите.
Успех!
Виж целия пост
# 152
Благодаря за отговора.Пишете,моля ви,как е при вас.Аз започвам от първи май,по мои изчисления трябва да я спазвам до 28 май.Струва ми се,че не е гладуване

Тази диета има и трета фаза-не я ли прочете и нея? Никак не  е гладуване ,разбира се
Виж целия пост
# 153
каква е третата фаза?
Виж целия пост
# 154
каква е третата фаза?

Трета фаза
1ви и 2ри ден
8 часа зеленчук + варено яйце
10 часа Чай + зеленчук
12 часа 100 гр. риба + зеленчук
16 часа Чай + зеленчук
19:30 часа 100 гр. риба + зеленчук

3ти и 4ти  ден
8 часа филийка бонус + 3 - 4  маслини
10 часа зеленчук с чай
12 часа салата + постен зелен грах
16 часа зеленчук с чай
19:30 часа салата + постен зелен грах

5ти ден
Разтоварващ:
1,5 плодове + чай за деня или 1,5 зеленчуци + чай

6ти  и 7ми ден
8:00 час филйка хляб с лютеница
10 часа зеленчук + варено яйце
12 часа салата + картофи/ориз/царевица/овесени ядки
16 часа зеленчук + варено яйце
19:30 салата от зеле и моркови + варени картофи



8ми и 9ти  ден
8:00 час чай + 50 гр. сирена
10 часа зеленчук + чай
12 часа 150 гр. краставица + печено пилешко месо
16 часа  зеленчук + чай
19:30 часа 150 гр. краставица + печено пилешко месо

10ти ден
Разтоварващ:
1,5 плодове + чай за деня или 1,5 зеленчуци + чай
Виж целия пост
# 155
това си е гладуване ....я  виж първия  ден , само кисело млеко и плод ...това  ядене  ли е ....мани , не е за мен....много писано , малко за ядене .... GrinningУспех на мераклийките ... PeaceБравос на вас Wink
Абе момичета вие хем искате да си хапвате до пръсване хем да сте тънки фиданки . Е те такъв филм нема , не ви ли стана ясно вече .


Какво ядене до пръсване бе , ама се крайна ....нямаш ли чувство за хумор.... Rolling EyesАз лично смятам грубостта за липса на възпитание  ,особено  когато е прибързана...Всеки да си гледа неговата работа  Wink
Както и да е ....ще я пробвам тази диетка и аз .....Ха дано стане нещо WinkИначе браво за успехите до сега на всички!Само така! newsm10
Виж целия пост
# 156
И аз да похваля диетата!
За две седмици свалих четири килограма и се чуствах страхотно. Рядко съм издържала на диета повече от десет дни, но с тази имах чувството, че и цял месец мога да издържа. Не я спазвах много стриктно. В смисъл, че дните, когато трябва да се яде само кисело мляко и плод, обикновено вместо един плод си правих по цяла плодова салата с ябълка, портокал и банан и дори ръсех орехи отгоре, а вечер, ако много ми пригладнее хапвах по нещо леко белтъчно (като парче сиренце или шунка). В дните с белтъчни и въглехидратни яденета си правих огромна зелена салата за обяд и за вечеря, заедно с основното ядене, която ме засищаще достатъчно. Така без никакъв проблем и докато кърмех свалих от 76 до 72, а това за мен си е направо ниско тегло, защото бях забременяла на 76. С две думи, толкова слаба не съм била почти от три години насам Simple Smile. Не съм забелязала кърмата да ми е намаляла, аз и доста разходки правих успоредно с това. Определено прочистващо ми подейства режима. Тъкмо бях на прага на вторият етап от диетата, когато разбрах, че пак ще ставам мама и реших, че кърмене, бременеене и диета ще са ми в повече, така че прекратих.
Успех на всички започнали и благодаря на авторката на темата за диетата!  bouquet
Виж целия пост
# 157
Да се отчета - до тук съм свалила 2 кг, но обиколките също са намалели. Талията с 2см и бедрото с 1см. Чувствам се много жизнена. Така, че продължавам.
Виж целия пост
# 158
И аз съм минус два килограма.Наистина се чувствам много добре, даже имам още по-голям хъс да продължа!
Виж целия пост
# 159
Здравейте,

Аз приключих и с двете диети и мога да се похваля че съм вече - 10 кг.
И съм много щастлива.  Страхотно е да си влезеш в старите дънки.  Утре ще ми изпратят нова диета за още две седмици, но много ми липсва млечната /първата/ диета и се чудим със съпруга ми дали да нея започнем отново.  Но според диетоложката не е правилно. 

Успех и на всички вас!

изпратиха ли ти новата диета? чакаме я с любопитство:)
аз от днес започвам първата, млечната и ще докладвам за резултатите:)
Виж целия пост
# 160
Измина една седмица и аз продължавамда съм  -1.800, колкото бях втория ден..... продължавам, но като че ли губя вяра,че чудото ще се случи..Успех на всички!
Виж целия пост
# 161
eve-nadine,защо не пробваш да првиш някакви упражнения успоредно с диетата може да има ефект
аз още не съм я започнала,но смятам така да съчетая нещата-не се отказвай!
някой беше споменал за някакво захранване към тази диета нека пише за какво точно става въпрос!
не се отказвайте момичета следя как върви диетата и скоро ще се присъдиня към вас
Виж целия пост
# 162
eve-nadine,защо не пробваш да првиш някакви упражнения успоредно с диетата може да има ефект
аз още не съм я започнала,но смятам така да съчетая нещата-не се отказвай!
някой беше споменал за някакво захранване към тази диета нека пише за какво точно става въпрос!
не се отказвайте момичета следя как върви диетата и скоро ще се присъдиня към вас
От 2 месеца ходя понеделник,сряда и петък на фитнес с инструктор.Вторник и четвъртък карам ролери 30-40 мин и после плувам почти километър. Какво ли още бих могла да влкюча???
Виж целия пост
# 163
Имам и един въпрос- може ли в деня,в който се поемат въглехидрат- вместо ориз или картофи да се обядва и вечеря шоколад?
Виж целия пост
# 164
Имам и един въпрос- може ли в деня,в който се поемат въглехидрат- вместо ориз или картофи да се обядва и вечеря шоколад?
Кажи че се майтапиш, моля те Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия