Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да прикача файла с диета към форума?
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да прикача файла с диета към форума?
-
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
-
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
Диетата не налага конкретни ограничения върху количеството мляко, плодове или зеленчуци. Що се отнася до вида на плодовете, диетата позволява всички плодове с изключение на бананите. По отношение на млякото предпочитаният вариант е с по-ниска масленост. Важно е да консумирате умерени количества и да следвате указанията за конкретния ден от диетата.
-
Има ли ограничения за методите на готвене на протеинови и въглехидратни храни?
-
Колко дълго може да се спазва тази диета и изисква ли се специално захранване след приключването й?
и от тях се пълнее.
И аз се замислям за след края на 3-те диети.Сигурно ще мина на разделно хранене.


поне не са в повече денис разкара ли ги тия 0,500гр ????????????чакам с нетърпение да се похвалиш:goodscale:
. Даже не я спазвах много стриктно - по-точно аз правех варианта, който беше за 7 дни. Един ден бях на кисело мляко+домати, като вечер си правех салата домати със сирене, следвашия ден - плодове и пилешко за обяд и вечеря + 1 домат. А също и вечер хапвах по 1 сухар, ако съм гладна. Но резултата е налице - всички летни дрехи ми стоят добре, харесах се вече и в банския 
