Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да прикача файла с диета към форума?
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да прикача файла с диета към форума?
-
Може ли да редуваме плод/зеленчук в един ден или трябва да ядем само плодове, съответно зеленчуци през целия ден?
-
Има ли ограничение за количеството мляко, плодове и зеленчуци, които мога да ям? Трябва ли да се вземат предвид и видът на плодовете и маслеността на млякото?
Диетата не налага конкретни ограничения върху количеството мляко, плодове или зеленчуци. Що се отнася до вида на плодовете, диетата позволява всички плодове с изключение на бананите. По отношение на млякото предпочитаният вариант е с по-ниска масленост. Важно е да консумирате умерени количества и да следвате указанията за конкретния ден от диетата.
-
Има ли ограничения за методите на готвене на протеинови и въглехидратни храни?
-
Колко дълго може да се спазва тази диета и изисква ли се специално захранване след приключването й?

Вярно, че понякога вечер хапвам и т.нар. "зеленчуков сандвич", но това, защото стоя до късно (лягам си към 2-3 през нощта) и не издържам от 19:30 до тогава. Както разбрах, принципът е все пак тялото да не гладува, а да се хапва начесто, за да се откаже организмът да събира мазнинки "за черни дни". Но защо при мен такива вариации в теглото в рамките на 24 ч???
[без сол,олио,зехтин и подправки естествено]за понеделник е все ще измисля нещо,пък дано стане
От това е.
и само с малко воля ще им видим сметката.Днес ми е 9 ден от диета2, чувствам се супер и продължавам напред/нямам движение по лентата,но и това ще стане/УСПЕХ!!!!!!!!!!!! 

