Страхотна диета

  • 136 611
  • 570
# 180
Аз вече съм на втората диета - за първите 14 дни свалих 3 кг. Днес ми е пети ден от втората и съм минус 1 кг. започнах от 62 кг и трябва да стигна поне до 55 кг - по принцип съм 53 кг лятото, но след диетата ще почна да спортувам и се надявам да сваля последните 2 така.
Виж целия пост
# 181
Аз вече съм на втората диета - за първите 14 дни свалих 3 кг. Днес ми е пети ден от втората и съм минус 1 кг. започнах от 62 кг и трябва да стигна поне до 55 кг - по принцип съм 53 кг лятото, но след диетата ще почна да спортувам и се надявам да сваля последните 2 така.

а в първите дни бързо ли смъкваше, както останалите мами, които пишат или по-полекичка?
Виж целия пост
# 182
Цял ден чета разни диети из форума, но тази най-много ми допадна  Peace
Включвам се от утре.
Още кърмя и искрено се надявам диетата да не се отрази неблагоприятно на кърменето.
 
Виж целия пост
# 183
И аз да се отчета днес. Снощи пих един мултивитамин и днес съм добре, така че продължавам.
Sunbeam, не се отчайвай, аз свалих 1.5кг на третия ден.
Стискам палци на всички!
Виж целия пост
# 184
Брееее,не мога да ги спра тези сухари с лютеница!Пак омахах 100 на грама в края на 9тия ден!
Виж целия пост
# 185
[
а в първите дни бързо ли смъкваше, както останалите мами, които пишат или по-полекичка?

смъквах постепенно до по 0,5 кг за 2-3 дни.
Виж целия пост
# 186
Отчитам се:11 ден и съм минус 3500гр.Остават ми да сваля още толкова.Но да сега съм мноооого доволна и няма да се отказвам!!!!
Виж целия пост
# 187
Пропуснах сутрешните хранения и стартирам от обяд. Не мога да ям сутрин  Sick А да не говорим, че много често и спя по това време  Mr. Green
Виж целия пост
# 188
И аз се включвам към диетата. Искам да преборя 6 кг., а ако са повече още по-добре. Почвам от 63, искам да съм 57 поне.
Разбрах че не пречи на кърменето, така че стартирам от днес.
Виж целия пост
# 189
Отчитам се и аз-3-та седмица -5 кг. Чувствам се отлично и съм много доволна.
Успех на всички!
Виж целия пост
# 190
Брееее,не мога да ги спра тези сухари с лютеница!Пак омахах 100 на грама в края на 9тия ден!

Голяма си скица, както ми се стъжнява от диети, днес ми е първи ден, като те чета ми е по-ведро! Joy

Серизно, ако са 100 грама лютеница не е бог зане какво като калории, но ако са 100 грама сухари поспри!
Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 191
И аз пробвам първото меню. Моля, кажете ми какво хапвате във въглехидратните дни - някакви манджички стават ли? А още нещо - какво хапвате на работа? Направо се чудя какво да си нося в офиса...
Виж целия пост
# 192
Днес ми е първият въглехидратен ден-сварих си картофи и нарязах лук-на салатка.Тази сутрин още 0,500 кг ги няма newsm44
Аз мисля,че ориз със зеленчуци може,салата с крутонки,зелен боб с чесън и копър,зрял боб с лук на салатка-това се сещам за въглехидратните дни..
Също тиквички,пълнени с ориз,пиперки с различни плънки...

Виж целия пост
# 193
Брееее,не мога да ги спра тези сухари с лютеница!Пак омахах 100 на грама в края на 9тия ден!

Голяма си скица, както ми се стъжнява от диети, днес ми е първи ден, като те чета ми е по-ведро! Joy

Серизно, ако са 100 грама лютеница не е бог зане какво като калории, но ако са 100 грама сухари поспри!
Успех! Simple Smile

Ами поспрях се днес- 2 ябулки и 100 гр. сьомга  на обяд + салата моркови и цвекло, същото ще е и за вечеря. Ама  много ми е скучен  тоя таратор, та все  гледам  да поразнообразя. Ама днес изплувах 1 километър и мисля,че може да са разкарала малко от  сухарите/ръжените, ако изобщо има някакво значение/. Утре - фитнес...и така до края на света!
Виж целия пост
# 194
от няколко дни искам да започна диета. Прочетох тази и реших да започна от утре  Simple Smile токущ/о се обадих на мъжа ми  да мине след работа да ми купи продуктите  Grinning така хубаво бях отслабнала лятото, а сега качих през зимата поне 6 кг. Дано има ефект. Аз също обичам кафе, но от 1 седмица не пия, така че вече сым посвикнала. Естествено, предполагам, че и алкохола е абсолютно забранен.
Прочетох за три етапа ... но трябва да се спазват всички един след друг ли ... и какво става ако се прекъсне по една или друга причина в някой момент диетата
благодаря и поздрави и кураж на всички отслабващи  Hug

.... и аз така смятам, че еднообразието е най/важно. Преди 2 години бях правила Аткинс и бях свалила много килограми. Мислих да заслабвам и сега с нея, но като прочетох тази реших да пробвам. А и тази на Аткинс не мисля, че е много здравословна все пак ..... 
... на глад не издържам, а като гледам тук выобще не се гладува  Wink Дано има резултат  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия