Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 128-ма тема

  • 476 018
  • 747
# 315
Лошо е, когато човек го домързява, а му хапва нещо такова... Wink

Гевречета и за по-бързо уж и кифлички от същото тесто. Wink











Виж целия пост
# 316
Шиш кебап



Козунак

Виж целия пост
# 317
Сърмички от лапад на фурна

Виж целия пост
# 318
Какаов Кекс с Шоколадов Ганаш  balloon


Виж целия пост
# 319
Отдавна не съм се включвала. Толкова отдавна, че блогът ми порасна междувременно и стана на 5 години, черпя ви с тортата за рождения ден, макар и с някой друг ден закъснение! Simple Smile

Торта червено кадифе

Виж целия пост
# 320
Гисчо, Честит Рожден Ден!   cook cook cook cook cook Много хубава торта!  bouquet

Мусака от мен.


Виж целия пост
# 321

Поствам ги, защото наистина бяха много вкусни  Mr. Green Ванилови мъфини от супичката, но ги модифицирах с какао и кокос.
Много хубава тортичка, честит рожден ден, Супичка  Party
Виж целия пост
# 322
Чудесни предложения видях! Ванилла, Росонера, Ала Бала, Венета, lipodve, комплименти, момичета! Гисчо, честити 5 и още мнного пъти по толкова ти пожелавам! bouquet bouquet
У дома в последно време:
пиле с ориз

рибка


паста



ментов чийз кейк - повод да почерпя и аз като Гисчо за поредната блогогодинка



кексчета с ябълки




флан с тиквички и извара


кашкавалените бисквитки на Ирка



и мини чийзкейк с малини

Виж целия пост
# 323
Чурос


Виж целия пост
# 324
Сплетена "питка" с течен шоколад:

Виж целия пост
# 325
Няма нужда да ви казвам какво е това, нали. Simple Smile



Тиквички на фурна



Сарми



Печена тиква

Виж целия пост
# 326
Време за обяд Wink Има ли някой, който още не е обядвал? Wink



Kaiserschmarrn

Виж целия пост
# 327
Бонбони и сладки



Виж целия пост
# 328
Супа от коприва

Нишесте със овесени ядки и орехи
Виж целия пост
# 329
Пърленки с овче сирене



Кутия за обяд


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия