iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 71-та тема

  • 58 218
  • 738
# 105
Мерси!
Виж целия пост
# 106
И аз да попитам за сумата на поръчката предвид къде отива- в поща или митница- стойността на стоките ли се взима или общата с цената на доставка? По спомен е разделена и видима, лепната в/у кашончетата, които съм получавала.
Виж целия пост
# 107
И аз да попитам за сумата на поръчката предвид къде отива- в поща или митница- стойността на стоките ли се взима или общата с цената на доставка? По спомен е разделена и видима, лепната в/у кашончетата, които съм получавала.

поръчката може да е спряна на митница на базата цената написана на кашончето (която е без доставка)
ако обаче те извикат на митница ще трябва да носиш разпечатка с платената сума (с включена доставка) и да платиш ДДС на цялата сума  Peace

Код за отстъпка при първа поръчка на iherb.com - SDB331
Виж целия пост
# 108
Jáne ღ
За ХК - Injuv e разработена специално за кожа - първоначално с идеята за заличаване на белези от рани, оперетивни интервенции и акне.
За стави може да се ползва ХК с по-високо молек. тегло от това на Injuv, но е хубаво да е посочено, че е ниско молек. тегло 

abs 50 000Да. ХК - добра е за стави  Peace

viki 2
За кърмачки, омега 3 трябва да съдържа повече DHA - тя е полезната за бебчо / който си я доставя чрез кърмата/, а и за теб  Peace
Ето предложения:
http://www.iherb.com/Nordic-Naturals-Prenatal-DHA-500-mg-90-Soft-Gels/22736 
http://www.iherb.com/Nordic-Naturals-Prenatal-DHA-Unflavored-For … 0-Soft-Gels/43653
http://www.iherb.com/Nordic-Naturals-DHA-Xtra-Strawberry-1000-mg … 60-Softgels/30241
http://www.iherb.com/search?kw=Ecosmart#p=1

PyK
Арарутът  не съм ползвала, но ползвам Тапиоката на тази марка и съм много доволна.
Bob's Red Mill предлага много кач-вени продукти, ако трябва да избирам марка, това е една от марките, за които изообщо не се замислям и директно поръчвам без никакви притеснения
 
iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 109
Получих имейл от IHerb, в който ме питат за неполучената ми поръчка от 03.12. - дали съм я получила и в какво състояние. Явно имат някакъв проблем с поръчките около тази дата щом сами са се усетили. След моя отговор ми писаха, че ще проверят какво става.

И аз имам такъв мейл, а пратката от същата дата я няма. Пиши ми, моля те, когато имаш отговор от тях, какво ти казват  Praynig
Виж целия пост
# 110
Получих имейл от IHerb, в който ме питат за неполучената ми поръчка от 03.12. - дали съм я получила и в какво състояние. Явно имат някакъв проблем с поръчките около тази дата щом сами са се усетили. След моя отговор ми писаха, че ще проверят какво става.

И аз имам такъв мейл, а пратката от същата дата я няма. Пиши ми, моля те, когато имаш отговор от тях, какво ти казват  Praynig

мейлът е стандартен и го пускат регулярно, не е свързан с това, че смятат, че е изгубена пратката
реално те могат да разберат, че една пратка не е доставена, единствено ако тя се върне при тях

Код за отстъпка при първа поръчка от iherb.com - SDB331
Виж целия пост
# 111
Денис,маслото от черен бъз за какво е подходящо при децата?
Да попитам и каква е разликата между Р.масло и вигантола(витамин Д)?
 Blush
Виж целия пост
# 112
Денис,маслото от черен бъз за какво е подходящо при децата?
Да попитам и каква е разликата между Р.масло и вигантола(витамин Д)?
 Blush

Сироп от черен бъз е много добър и доста популярен имуностимулант.  Peace Много модерен напоследък  Grinning

Рибеното масло е Омега 3 мастни киселини, вит. Д си е витамин Д  Blush. Към РМ понякога се съдържат вит. А и вит. Д, но не е задължително.  Peace

JMB946 www.iHerb.com  
Код за отстъпка за първа поръчка


Виж целия пост
# 113
Благодаря!
Ще пусна още една поръчка,този път само за малката. Ще поръчам коластра,черен бъз и рибено масло.Ако имате и друго предложение-примемам веднага! Hug
Виж целия пост
# 114
Денис,маслото от черен бъз за какво е подходящо при децата?
Да попитам и каква е разликата между Р.масло и вигантола(витамин Д)?
 Blush
Сиропът от черен бъз е, най-общо,  имуностимулант -  подпомага Им. С-ма - да не се разболяват децата или ако се разболеят да прекарват по-леко настинки и т.н.
РМ и Вит.Д са много различни неща като вид
РМ е масло добито от риба, богато на различни незаменими ненаситени мастни киселини, като най-важните и полезни за човека са ЕРА и DHA  - ползите, най-общо от него са:
- намалява риска от ССЗ
- нормализира високо кръвно налягане и холестерола
- подобрява функциите на мозъка, очите / DHA/ и НС
- намалява болката и възпаленията
- отразява се благоприятно на кожата и кожните заболявания
- влияе благоприятно при акне
- подпомага растежа на косата
- подпомага функцията на репродуктивната система и синтеза на хормони
- облекчава симптомите на ПМС и менопаузата
- подобрява зрението при стареене на организма
- подобрява функцията на СЧТ
- имуностимулант
Вит. Д  е витамин, мастноразтворим , най-общо ползите от него са:
- предпазва от развитието на рахит, остеопороза  и остеопения
- полезен за ССС и сърдечно-съдовите заболявания
- подпомага понижаването на кр. налягане при хипертония
- полезен при ИР
- предпазва от различни възпалителни процеси
- намалява риска от развитието на алергии  
- предпазва от развитието на депресия
- имуностимулант
- подпомага репродуктивната с-ма
- полезен и важен при бременност
- и т.н.

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
Виж целия пост
# 115
Здравейте,
четох четох четох и от последните страници ми се иска всичко да си поръчам и всичко да пия...обаче е невъзможно толкова много неща да вземам наведнъж...В момента пия това http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Formula-180-Tablets/61563 и съм много доволна...от предното намаление си взех още 2 опаковки и ги чакам - надявам се тази седмица вече да пристигнат. Имам нужда обаче и от колаген както за стави така и от другия...Някъде бях чела също, че за синдром на раздразненото черво препоръчват витамин D. Много ми се подува стомаха от всякаква храна и ще се радвам на препоръките на Denis какво от всичко да комбинирам т.к. наистина комбинациите и таблетките са доста...
Искам също да попитам каква е разликата между тези два продукта:
http://www.iherb.com/Health-Direct-AminoSculpt-Natural-Cherry-Su … l-oz-444-ml/65388
http://www.iherb.com/Health-Direct-AminoSculpt-Anti-Aging-Liquid … l-oz-473-ml/18216

Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 116
denis какво ще кажеш за този колагенhttp://www.iherb.com/California-Gold-Nutrition-CollagenUP-5000-7 … 95-oz-204-g/64903 ?
Виж целия пост
# 117
Здравейте,някой може ли да ми препоръча нещо ефикасно за отслабване?
Виж целия пост
# 118
Здравейте,
Скрит текст:
четох четох четох и от последните страници ми се иска всичко да си поръчам и всичко да пия...обаче е невъзможно толкова много неща да вземам наведнъж...В момента пия това http://www.iherb.com/Source-Naturals-Wellness-Formula-180-Tablets/61563 и съм много доволна...от предното намаление си взех още 2 опаковки и ги чакам - надявам се тази седмица вече да пристигнат. Имам нужда обаче и от колаген както за стави така и от другия...Някъде бях чела също, че за синдром на раздразненото черво препоръчват витамин D. Много ми се подува стомаха от всякаква храна и ще се радвам на препоръките на Denis какво от всичко да комбинирам т.к. наистина комбинациите и таблетките са доста...
Искам също да попитам каква е разликата между тези два продукта:
1. http://www.iherb.com/Health-Direct-AminoSculpt-Natural-Cherry-Su … l-oz-444-ml/65388
2. http://www.iherb.com/Health-Direct-AminoSculpt-Anti-Aging-Liquid … l-oz-473-ml/18216
Благодаря  bouquet
Здравей!
За Колагена:
1. Хидролизиран до пептиди
2. медицински клас, предполагам, че е хидролизиран до АК / попитах производителя, чакам да ми отговори/
За проблемите със СЧТ първо е редно да се консултираш с лекар, провери за алергия към храни, непоносимост към глутена и т.н..
Най-общо може да ползваш:
- Храносмилателни ензими
http://www.iherb.com/Enzymedica-Digest-Gold-with-ATPro-120-Capsules/3612 тези са най-хубави, но ето и още:
http://www.iherb.com/Enzymedica-Digest-Basic-Essential-Enzyme-Fo … 80-Capsules/52046
http://www.iherb.com/Now-Foods-Super-Enzymes-180-Capsules/857
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Digestive-Enzymes-Broad-Spe … Veggie-Caps/57500
разгледай и това:
http://www.iherb.com/Enzymedica-VeggieGest-Formerly-Gastro-90-Capsules/3603
http://www.iherb.com/Renew-Life-Gas-Stop-60-Veggie-Caps/13350
- ПроБ
http://www.iherb.com/Enzymedica-Pro-Bio-Guaranteed-Potency-Probi … -90-Capsules/7062
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Probiotic-30-Billion-CFU-s-60-Vcaps/19518
http://www.iherb.com/Renew-Life-Ultimate-Flora-Adult-Formula-15- … -Veggie-Caps/8241
- Омега 3, вит. Д
http://www.iherb.com/Carlson-Labs-Super-Omega-3-Gems-Fish-Oil-Co … 30-Soft-Gels/2799
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Vitamin-D3-2-000-IU-240-Softgels/54168


Това е морски колаген, хидролизиран до пептиди, не до АК  
АК имат ниско молек. тегло /МТ/ - най-високо е на триптофана около 200
В този продукт е посочено, че МТ е 5000Да  или най-малко 30АК в структура - това е голям пептид, полипептид
По-добрият вариант е да са АК, това е структурната единица на протеина, колагена и пептидите
Виж целия пост
# 119
какво мога да поръчам да мажа дребния като се удари- за цицини и когато има рани?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия