Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 64 315
  • 739
# 405
  Поздрав от Онур и мис Туба.



П.П. Подозирам, че са в Холандия. Нали днес започва фестивалът в Ротердам? Но това да е в Амстердам или Хага. За първо посещение Амстердам е с предимство. Ще се разбере.
Злати, Hug
Виж целия пост
# 406


Скрит текст:
Туба вчера вечером была в ночном клубе с друзьями...один из них фотограф Мухсин Акгюн... похоже, вчера у них была насыщенная культурная программа... сначала они посетили концерт в "Babylon Bomonti", а потом плавненько переместились в клуб "Offpera." в https://www.instagram.com/p/BBDl2Rsoga8/?taken-by=muhsinakgun

От концерта https://www.instagram.com/p/BBDl2Rsoga8/

В ИГ на нощния клуб https://www.instagram.com/p/BBC04WSjiRD/?taken-by=offpera_asmalimescit  има реклама за присъствието на фотографа и някой Керем А.
Опитах се да го намеря - не успях. Може да е певец или актьор. Ето му ТТ https://twitter.com/splendarchi и ИГ https://www.instagram.com/keremik/

https://www.pinterest.com/splendarchi/filmler-ve-kareler/ - художник ли е?  newsm78

И клуба https://www.google.bg/search?q=Off+Pera&oq=Off+Pera&aqs= … m=93&ie=UTF-8

Може да си е само посещение на концерт и клуб с приятели. Пък аз стигнах до дизи... ooooh! Mr. Green Laughing Sick #Crazy Tired

Иначе е къдрава... Joy Joy Joy



За разведряване - едно клипче...

Виж целия пост
# 407
    Значи снощи са били/била в клуб "Вавилон Бомонти" на концерт на белгийските музиканти "Оскар и Вълкът":



http://www.biletix.com/etkinlik/TBA23/ISTANBUL/tr

  Сутринта може да са прелетели, но дали? Thinking Ако фотоапаратът не е използван като емотиконка, а точно като фотоапарат и Туба е снимала с такъв, то трябва снимката да е от Прага (мои съждения). newsm78


очите,очите... Thinking

P.P.Преди 2 минути е качила снимка на Аси в Инстаграма. Thinking

https://www.instagram.com/p/BBFFCB_RUtl/?taken-by=tubabustun.official



Дали е свързано с това момиченце, което е харесала в Инстаграм?


Виж целия пост
# 408
 Поздрав от Онур и мис Туба.



П.П. Подозирам, че са в Холандия. Нали днес започва фестивалът в Ротердам? Но това да е в Амстердам или Хага. За първо посещение Амстердам е с предимство. Ще се разбере.
Злати, Hug

И аз си мислех да не е от Прага, ама като попитах гуги за подобни сн. ме праща все на ориенталските пазари!  Joy Joy Joy
Сигурно си е от Истанбул.  Laughing
А и много опасна сн.  ooooh!
Въртях я така и иначе, ами и обратно изглежда добре!  Laughing
Заведението е с огледален таван (съдя от знака "Пушенето забранено"). Много майсторска снимка. Онур точно такива ги обича - загадки!  Rolling Eyes Та да се чуди човек къде, кога, кой!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 409
 Поздрав от Онур и мис Туба.


Сабинка, мис Туба или мис Топрак Wink
Интересно място. Прилича ми на заведение в стил антиквариат newsm78




Че е нова снимката...  Thinking, нова е , ама... кои са с Туба и какво правят и къде?  newsm78

Въпроси изскачат  Simple Smile
Линка е открила кой е единият бей на снимката, Сабинка е разгадала къде е  . Ето му по-ясна снимка:


И на друга нейна фотосесия е автор:



В галерията му открих и друг режисьор, с който е работила Туба, освен Ферзан бей - Ч. Ирмак. И партньора й от Гюлизар и "съпруга" й от "Баща ми и сина ми", a първата снимка в галерията му май е на Котката от 20 минути newsm78

Мushsin Аkgun е снимал, за световно известни медии. Отразявал е и редица събития от света на модата и киното. Защо го споменавам - открих в една от тези фотосесии познати имена - Аsi film production и Nefes. Първото се оkаза съвпадение  май само по букви име. А Нефес не е сериалът в който е участвал Онур (мислех, че Нефес е име, а то означавало "дъх"), а документален филм за посещението на  Pina Bausch в Истанбул. Пина Бош е представителка на модерния балет - изпълнител, учител, хореограф, режисьор. Анотациите за  As Film Production и за "Nefes" ми напомниха  за ПС и  проекта на Оджата.
Поизгладила съм превода на гуги Peace
Скрит текст:
As Film Production е колектив от независими кинотворци в Истанбул за повече от десет години,  обединяващ режисьори от целия Близък изток. През 2006 г. неговата съосновател Хюсеин Карабей го регистрира като официална продуцентска компания, за да се произведе "Моя Марлон и Брандо", който вече е получил няколко международни награди, като по този начин трансформира  Asi Film Production в утвърдена и успешна компания в очите на публиката.

Създадени са ресурси и съоръжения, които са в момента се използват от колектив от режисьори с временно  седалище в Истанбул, но които разказват истории от целия регион.
Аси Film наскоро създадения филм "Не ме забравяй Истанбул" е със 7 режисьори от различни страни.
Скрит текст:
Тази почти безмълвен документален филм на Хюсеин Карабей осигурява безпрецедентен достъп в творческия процес на един от най-завладяващите  умове на модерния танц. "Дъх" с Пина Бауш е вдъхновен от град Истанбул, космополитен център, който Византия, Римската и Османската империи, всички наричат свой дом. Докато двойки изпълнители танцуват привидно импровизирани скечове, Bausch си води бележки и и пуши. Репетицията  е действителната етап работата, спектакъл, пълен с невероятно поетични образи, които са възможни само в танц.


Ако някой му е любопитно фрагман и откъс от филма:
http://www.asifilm.com/tr/filmler/yapimlar/pina-bauschla-bir-nefes
http://www.sadlerswells.com/screen/video/934011691001#

ПП Линка и Сабинка са продължили с разкритията си., а аз изостанах Naughty  Трябва от международните проекти и балет да се пренеса на клубен концерт.
Концертът обяснява прическата й.  
Виж целия пост
# 410
Линка, нямам време, че се занимавам с бебо...но търсете в музеи за кристали и приложни изкуства. В Чехия има много покрай стъклото от Бохемия.
Виж целия пост
# 411
Здравейте момичета в този топъл януарски ден
Минавам в бръснещ полет Wink , че и аз съм с главоболие като Сабинка, а и задачи ме чакат Mr. Green
Денят ни е започнал прекрасно  yes

Скрит текст:
Добро утро!  Hug



Баги  Hug не се тревожи  Wink - това за партньор индиец си е фенска мечта, а такива сме виждали много и различни, та... ще видим кой всъщност ще стане.  Peace



Че е нова снимката...  Thinking, нова е , ама... кои са с Туба и какво правят и къде?  newsm78

Въпроси изскачат  Simple Smile

Цвети  bouquet рано сабахлем си ни донесла нова снимка на Туба от снощи

И нашите разследващи дружки Линка и Саби Hug Hug веднага са разбрали кой е човекът от дясно на Туба  smile3501 - фотографа Muhsin Akgün.
Виждам, че Сабинка  Hug е открехнала завесата на творчеството на този фотограф Muhsin Akgün.




Освен, че е автор на тази фотосесия на Туба, е снимал също Ниргюл, Селма, Йозге Йозпиринчи, Мелиса Сюзен, Аслъ Енвер и др., които не познавам от актрисите, а от актьорите Неджат Ишлер и др., включително и двама партньори на Туба, и интересното е, че са от едно общо дизи.  Laughing




Снимал е също световно знаменитите

Скрит текст:


Елиф Шафак



Ферзан Йозпетек



Орхан Памук

Както и много световни знаменитости - Ролингстоунс, Лейди Гага, Елтън Джон и др.

Освен снимките за списания, е правил и самостоятелни изложби, например на турски писатели

http://www.ntv.com.tr/turkiye/akgunun-gozunden-15-edebiyatci,5DW … APlWUSBpyE3FQGERw

От всичко това, мога да кажа само, че е страхотен професионалист, и идея си нямам фото сесията на Туба поради каква причина е. Според мен едно е сигурно, не е за реклама. Май не снима такива фото сесии. Ама може и да греша, не ми вярвайте много... Mr. Green

РР Забравих да кажа, че открих и снимка на бъдеща партньорка



Серра Ялмаз

Наистина е голям  професионалист, щом е снимал  толкова известни личности Peace
Мога да ви допълня само, че той направи и следващата фотосесия на Туба от 2015 г с късата коса Peace



 A за този от дясно на Туба newsm78 И на мен ми прилича на съпруга на Арзу - Надин Peace

Вичи, Злати Hug Hug

Слагам ви и тази мисъл от ФБ защото ми хареса и е много вярна Peace


Хубав и ползотворен следобед



ПП.С Баги Hug  сме се дублирали относно втората фотосесия на Туба, ама няма да редактирам  Crossing Arms

Виж целия пост
# 412
Опасно детективско бюро се е заформило!  Joy Joy Joy
Това Елиф и Йомер, като детективи, ряпа да ядат пред нас!  Joy Joy Joy





Надин  Hug и аз си мислех за Прага заради стъклото, но вътрешния интериор гуги (по-голям специалист от мен  ooooh! Mr. Green Laughing) го определя като ориенталски.  Joy

Та ще видим, може някой да се сети от къде е, да познае заведението и т.н.

Виж целия пост
# 413
   Значи снощи са били/била в клуб "Вавилон Бомонти" на концерт на белгийските музиканти "Оскар и Вълкът":



http://www.biletix.com/etkinlik/TBA23/ISTANBUL/tr

  Сутринта може да са прелетели, но дали? Thinking Ако фотоапаратът не е използван като емотиконка, а точно като фотоапарат и Туба е снимала с такъв, то трябва снимката да е от Прага (мои съждения). newsm78


очите,очите... Thinking

Доколкото разбрах концертът на Oscar & the Wolf е тази вечер.
http://www.songkick.com/concerts/25627544-oscar-and-the-wolf-at-babylon-bomonti

Сабинка, за хора които обичат да пътуват, СС може и да са били вече в Холандия. За Онур предполагам, че е бил покрай Есен.  Филмът е участвал и е бил награден на тамошен филлмов фестивал ( 31st Noordelijk Film Festival в Leeuwarden). 
http://www.todayszaman.com/arts-culture_turkish-film-wins-award- … lands_193172.html



Линка, за снимката на Онур си права - турска е.  Кафене е. Но не мисля, че е точно ориенталски стил. И на други места съм виждала такива заведения - ретро, без определен стил, напомнящи на антикварни магазини. Не бях забелязала, че е огледална thumbsup Ама нали съм ГБП - заплеснах се по снимката на Туба Wink

Снимката ми напомня на:


  
Виж целия пост
# 414
Привет следобедно! Hug Hug Hug

И днес детективското ни бюро е работило страхотно! JoyЛинка HugСаби Hug bouquet bouquet

И Баги Hugи Канти Hug са се включили с доп. инфо! bouquet bouquet



Виж целия пост
# 415
Баги  Hug хареса ми варианта Топрак да е такава майсторка, че да направи такава страхотна снимка!  hahaha Ама то крушата не пада по-далеч от дървото... Laughing

Ако Онур е отишъл в Ротердам на фестивал, може да е от някое турско кафене там. Ако е от Истанбул все някой щеше да познае заведението... newsm78 . Направи ми впечтление, че има само едно кафе на масата, или е бил с Топрак  Joy, която не вярвам да пие кафе, или го е фотнала мис Т., която работи в заведението или е негова позната, но не е на кафе с него.
Сложно заключение направих, достойно за Коломбо!  Joy Joy Joy Не мога да разчета надписите, като че все пак са турски...  newsm78



Разгледайте я и вие, по-голяма, във ФБ на Онур

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

https://www.facebook.com/Onur.Saylak/photos/a.131558290201963.18 … ype=3&theater

Снощи Туба може да е отишла на концерта с приятели, защото Онур е в Холандия, например. Но пък да е взел Топрак и Мая с него не ми се вярва.  newsm78

Ако е в Холандия, ще имаме и други снимки. Потърсих  ТТ на филма, https://twitter.com/MOTWfilm/with_replies , но там няма нищо...



РР Злати  Hug разследването на загадките на Онур е най-голямото ми забавление в този форум!  Peace Удоволствие е да мислиш, да се чудиш и да ровиш за такива дреболии...  Joy
Виж целия пост
# 416
Да напомня, че вчера е било откриването на фестивала в Ротердам, а утре ще е първата прожекция на СВ.
Дива писа, че СВ в секция Бъдещи класици. Сега забелязах, че пълното й наименование е "бъдещи класици на артхауз киното" И кратко описание.

Секция "Гласове" обединява филми, характеризиращи се със зрялост и силно и подходящо съдържание. В основната програма са включени нови произведения на основно утвърдили се вече режисьори с отчетливи гласове.

Линка, според мене на масата да има най-много още 1 човек - на нея има две салфетки или картончета, а следи от деца не виждам. Идеята за Топрак беше закачка.
Сега, като разглеждам снимката,  виждам, че много умело е направена. Онур ни оставя въпросителни, както винаги.
А къде е Онур, ще го питам, когато през март му поискам автограф Wink Но може още тези дни да получим отговор.
Виж целия пост
# 417
Да напомня, че вчера е било откриването на фестивала в Ротердам, а утре ще е първата прожекция на СВ.
Дива писа, че СВ в секция Бъдещи класици. Сега забелязах, че пълното й наименование е "бъдещи класици на артхауз киното" И кратко описание.

Секция "Гласове" обединява филми, характеризиращи се със зрялост и силно и подходящо съдържание. В основната програма са включени нови произведения на основно утвърдили се вече режисьори с отчетливи гласове.

Линка, според мене на масата да има най-много още 1 човек - на нея има две салфетки или картончета, а следи от деца не виждам. Идеята за Топрак беше закачка.
Сега, като разглеждам снимката,  виждам, че много умело е направена. Онур ни оставя въпросителни, както винаги.
А къде е Онур, ще го питам, когато през март му поискам автограф Wink Но може още тези дни да получим отговор.

Записвай си въпросите, да не стане като с Туба!  Joy Joy Joy
Глътнахме си граматиката, пък после, като се събудихме, птичето беше отлетяло...  Joy Joy Joy



Цвети  Hug преди време имаше въпрос, свършил ли е КРА в Чили? До този момент са



Побъркаха ТТ  Mr. Green, дори изкарват хаштаговете на сериала в тренда на Чили.  Peace
Виж целия пост
# 418
В тон с Аси от истаграма на Туба и за спазване на правилата: Туба от времето на Аси:


А поводът е  bg и и съвсем актуален Wink

http://www.nationalgeographic.bg/?cid=4&NewsId=2976

Браво на  Радостина smile3501
Забележете роклята й Wink Пожелавам й да се реализира успешно както темната ни любителка на ЧДР!
Виж целия пост
# 419
Здравейте Hug



"Джунглата "ще бъде представен на Международния филмов фестивал
 Истанбул през месец февруари.



... Обичам усещането за Свобода, когато свалям тежкото наметало на критиката, страха, вината, омразата и срама. Тогава мога да простя и на себе си и на другите. Готова съм да се освободя от старите спречквания и проблеми. Прощавам на себе си за това, че не съм знаела как да обичам себе си и другите. Грижа се да разчиствам непрощаващите части на съзнанието си и пускам Любовта да ме изпълни. Това е моментът на моето изцеление...
                        

/www.youtube.com/watch?v=s3Nr-FoA9Ps
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия