Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 64 315
  • 739
# 420
  Снощи в този клуб са били пак "Оскар и вълкът" с някакъв/а/о Шангри-ла саундсистем - какво е, не ме питайте. Много съм боса с клубната музика Rolling Eyes Поне тя не ми се забива в главата вече. Stop

http://www.songkick.com/concerts/25804329-oscar-and-the-wolf-at-babylon-bomonti

  Довечера имат пак там изява с някакъв "Просто Д":

http://www.songkick.com/concerts/25627544-oscar-and-the-wolf-at-babylon-bomonti

В Истанбул започват в 21:30, а в София - в 24:00 часа. Rolling Eyes
Аз отивам да положа болното черепче - https://vine.co/v/iiYKeuvQWl9, а на вас ви пожелавам приятна вечер със снимката "Луната целува морето":


  Оскан Алпер е там. Току-що виждам туита:

Скрит текст:
Rüzgarın Hatıraları @MOTWfilm  3 min.
Gösterimleri 29 Ocak, 3,4,5 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan filmin 29 Ocak'taki gösterimine yönetmen @oezcanalper de katılacak. #IFFR

  Чилийците имаха много проблеми с Мега ТВ. Снощи са давали серия и са отбелязали в някакъв телевизионен сайт, че пак е с висок рейтинг, въпреки прекъсвания и смяна на графика на часа на излъчване.



Скрит текст:
tvymás @tvymas  15 h.
#KaraParaAsk consigue destacar en Chile a pesar de los cambios de horario, este 26/01 registró buenos 16.2 puntos
Виж целия пост
# 421
Тъкмо влизах да кажа, че се появи инфо, че в Ротердам е режисьорът на филма СВ. За Онур не пише... newsm78. Но няма да се учудя, ако е там.  Simple Smile

https://twitter.com/MOTWfilm/status/692728816209416192



Виж целия пост
# 422

Привет и благодаря за споделеното!!!
Най-вече благодаря на Баги,  Peace Линка  Peace и Сабинка Peace !!!
Канти Hug ме попита дали ще ходя на фестивала и ще гледам ли Спомени на вятъра.
Ако има специална среща, или прожекция, на която да присъстват Онур и Туба, ще отида.
Но така, само да гледам филма - не.
Отказах се да ходя на премиерите на турските филми.
Ходих веднъж и преживях голямо натоварване.
Не е лесно да слушаш на турски, да четеш на холандски,
да ревеш, да преживяваш картините и после да разказваш на български.
А за да ми е по-лесно Спомени на вятъра и всички филми на фестивала, ще е с английски субт.
Впрочем това е повече фестивал на режисьорите, а не на артистите.
От програмата виждам, че за първата прожекция на Спомени на вятъра
на 29.01. от 16.45 в Sinema5 не може да се купуват билети, както за другите филми.
Не знам прожекцията ли е отпаднала, или билетите са изкупени.
Остават следващите прожекции на 03.02., 05.02. и 06.02., за които има билети.
Така, че чакам с инфо от вас, дали Онур и Туба, ще присъстват.
Открих, че още един турски филм е в програмата -
Ballad of Exiles Yilmaz Güney на режисьора Ilker Savaskurt.
В него участва партньорка на Мурат от КН.
Виж целия пост
# 423
Дива  Hug нали знаеш, че няма нужда от благодарности. Всичко, което прави всяка от нас е, защото й доставя удоволствие. Но, разбира се, благодарностите са начин да отбележим, че това, което е сложено в темата е интересно и полезно за всички нас. В този смисъл, и аз ти благодаря, че отделяш време за нашата тема.  bouquet

Цитат
Открих, че още един турски филм е в програмата -
Ballad of Exiles Yilmaz Güney не режисьора Ilker Savaskurt.
В него участва партньорката на Мурат от КН

А, дали можеш да кажеш, този филм в каква категория е? Питам от любопитство. Дали има и друг турски филм в категория "Бъдещи класици".  Аз, като разглеждах програмата, доколкото мога, видях, че няма бълг. филм. Но може да съм пропуснала. Ако има, ще ни кажеш, нали? Peace

В поста, който ми изтриха, бях написала, че режисьорът задължително ще присъства, тъй като категорията "Бъдещи класици" задължава. За Туба мисля, че няма да ходи. Но за Онур си мисля, че ще отиде. Не, че очаква награда, а заради - от една страна приятелско рамо за режисьора, а от друга - среща с изявени творци, които се занимават с такова кино, което него го интересува и да създаде връзки и приятелства, които ще са му необходими по пътя, по който е тръгнал. Мое мнение. Не е нужно да ме опровергавате. Просто аз така мисля.  Peace

Снимка от времето на Аси, но не си я спомням.  Peace

Виж целия пост
# 424
'Ади, фестивалът е открит. Hug РИпортажче на мелодичния холандски и само разбрах, че най-говорещият след репортера е директорът на фестивала. bowuu Вижда се, как се сглобява екранно платно и концертна зала става киносалон. Един "блондин" в розАв костюм ми го набутаха в зрението, жълти чепици и интересни рамки за очила. Припознах двама актьори, но може и да греша. Не помня българите, как изглеждат. "Жега" участва, Линка.

http://www.vpro.nl/speel.WO_VPRO_3153117.html

Дива, засега дебнем Онур дали оттам е пуснал снимка. Туба снощи е била в Истанбул. Ама то хей го Ротердам - на две кафета и един вестник със самолет и без мъгла. Crossing Arms Само да поиска. Сигурно и детска градина са осигурили. Outta Joint
  Аси САЩ днес много се зарадваха на снимката. Grinning Мисля, че е от 27-ма серия.


Виж целия пост
# 425

Цитат
А, дали можеш да кажеш, този филм в каква категория е? Питам от любопитство. Дали има и друг турски филм в категория "Бъдещи класици".  Аз, като разглеждах програмата, доколкото мога, видях, че няма бълг. филм. Но може да съм пропуснала. Ако има, ще ни кажеш, нали? Peace
Линка,  Hug в друга категория е - Deep Focus СА -
https://iffr.com/en/iffr-2016/sections-2016/deep-focus
https://iffr.com/en/2016/programme-sections/id-community-cameras
https://iffr.com/en/2016/films/ballad-of-exiles-yilmaz-g-ney

Спомени на вятъра е в категория Voices/ Гласове  
https://iffr.com/nl/iffr-2016/secties-2016/voices
Будещи класици - VO https://iffr.com/nl/2016/films/memories-of-the-wind

Програмата е направо джунгла.
След започването на фестивала вчера  Peace, сайта непрекъснато се обновява.
И аз не видях български филм с такова заглавие, за което Сабинка писа.
Приятна вечер на всички!!!

ПП: Сабинка, благодаря за репортажа на откриването -
височайшо присъствие на Кралица Максима  Peace
Виж целия пост
# 426
THIRST
A hot summer in the Bulgarian countryside gets even more sultry when a family...



https://iffr.com/en/2016/programme-sections/bright-future-main-programme

38-ят отгоре надолу.




П.П. Тази ли я празнувате с оранжеви перуки лятоска?  FlutterАржентинката ли е?

- ще се повеселят и сега на нейн гръб. Joy
Виж целия пост
# 427
Погледнах пак снимката, пусната от Онур. Нали гадаем. Та вместо да чета надписите по стените или в чашата кафе, случайно погледът ми се спря в/у лицето му - има бакембарди. А на последната му снимка от 18.1.2016  е без. Така че снимката може и да не е съвсем нова newsm78
Виж целия пост
# 428
Здравейте момичета!  Hug

Или по-скоро детективки  Wink - опасни сте  Simple Smile

Нужни са ви само една две снимки и... може да откриете много неща  Wink, дори и да се окаже, че нямат връзка със снимката  Laughing

Ама е толкова забавно  любопитно, че... как да не харесва човек да гледа и чете тук.  Peace

И... сега последно разбрахме ли от къде е снимката на Онур и кой го е снимал  Wink, а бил ли е и той снощи с групата, ама не е влязъл в кадър  Simple Smile

А и нещо, което сутринта не успях да си кажа ( Wink без да покажа), ама... виждайки снимката на Туба се сетих и за вчерашното арабско предложение за партньор и за една многото му визии  Joy Joy Joy



Скрит текст:


И като го слагам  Wink - не мислете, че съм хлътнала, нали ме знаете и все още съм си така  hahaha партньорите ги забравям бързо за разлика от чаровниците вкарали ме в историята, която играят

п.п. Е, толкова бавно пиша днес  Blush, че... Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор. и това видях не веднъж  ooooh!

Баги  Hug между другото и аз си помислих, че снимката на Онур макар и пусната днес може и да е по-стара и това не значи, че снощи не са били заедно с Туба и компания.  Simple Smile
Виж целия пост
# 429
Чак сега намерих време да я поразгледам снимката Rolling Eyes Под знака "Пушенето забранено", като че ли виждам украса за Коледа Thinking Много не ми вярвайте, ама даже и играчка като снежен човек виждам върху зеленината Mr. Green
А за съпругът на Арзу съм сигурна на 100% в другата снимка. Те са приятели с Онур още от времето преди ПС. Нещо свързано с театър беше тяхното познанство.,

Арзу- любимата ми сериална майка на Туба, е и театрален режисьор.



Виж целия пост
# 430
Надин  Hug да, вижда се коледна украса, ама може просто да не са я махнали...
А и кафето ми се струва турско...
Надписите определено са  турски.  Peace

Скрит текст:
там в углу справа отзеркалилась надпись sigara icilmez- это по-турецки. в переводе "курение запрещено". так что все намного прозаичнее- это Турция

Интересно, в Прага има ли турски кафенета?  newsm78
Онур има ли навика да ни слага стари снимки?  newsm78 Май не помня такова нещо. Обикновено са актуални, ама може нещо друго да има в предвид.  Peace
Ама що не вземе да разкрие тайната, цял ден се забавлявахме и не само ние!  Joy

Сабинка  Hug Дива  Hug значи и бълг. филм има в Ротердам! Ех, дано да вземат награда!  Praynig



Виж целия пост
# 431
Линка, просто си разсъждавам за времето, както Баги мери бакенбарди Joy Joy Иначе не съм написала, че е в Прага. Онур чак за Нова година замина за Чехия, цял декември си беше в Турция и снимаше сериал.

Чудесен нов клип в стил "Туба, Одри, цветя... "

Виж целия пост
# 432
   Альооооо!!! Следствието на обезболена глава. Фотографът е във "Вавилон..." и слага клип точно на  "Оскар и вълкът", но може да не е с Туба:

https://www.instagram.com/p/BBDl2Rsoga8/?taken-by=muhsinakgun

Вече минаха 24 часа, но до одеве виждах 1 час разлика със следващата снимка, но в "Off pera":

https://www.instagram.com/p/BBDsZyQogYi/?taken-by=muhsinakgun.

  И след 3 часа е снимката с Туба - пак в "Off pera". Вероятно са се засекли там:

https://www.instagram.com/p/BBEFx6iIgUv/?taken-by=muhsinakgun

Пише, че е 27.01., но белгийците започват не по-рано от 21;30 часа, така че трябва да е след полунощ. Ако телефонът автоматично слага часа на публикация в инстаграм, всичко ми се обърква. Инстаграма на заведението си е присвоило от художника преди 5 часа.

https://www.instagram.com/p/BBFlkKWDiYq/?taken-by=offpera_asmalimescit

Във фейсбук страницата я няма, но там разпознах на снимки Умут Курт, Бергюзар Корел, този, който играе лошият в Кара Севда, едно от момчетата в "Дъщерите на Гюнеш", водещият на "Беяз шоу" - явно е място, където се събират актьори, а може и други от кино и телевизионерите.

https://www.facebook.com/pages/Off-Pera/167863259911865 - разгледах снимките.




Скрит текст:
Kara Para Aşk @kpaengin  5 h.
New #Tubabüyüküstün at Offpera 27/1/2016 ❤❤ #KaraParaAşk

  Ето, някои са в 23.05.2022 година. Rolling Eyes

Виж целия пост
# 433
Вчера информацията ми течеше твърде бързо,  с техниката на писане в Истаграма и ТТ не съм на ти, а и бях се отплеснала в друга посока, та се  #Crazy  Разбрах, че Туба е била в клуб на концерт на Oscar & the Wolf Thinking  Ама къде точно - в Вabylon Bomonti или в Оff pera newsm78
Сабинка, ти понеже следеше инф. поток хронологично и отблизо, би ли казала с едно изречение (с линковете ми е прекалено сложно) къде е била Туба  Praynig


Виж целия пост
# 434
Добро утро!  Hug



Вчера започнахме деня с нова снимка и днес  Simple Smile - отново, отваряйки си източниците това е първото, което виждам.



Не е много добре фокусирана, но пише, че е с фен на сет...  newsm78 а какво ли снима?  newsm78

Това обаче колежките  Wink ще разследват през деня, докато аз съм далеч от техника и нет ( ама все повече се замислям в близко бъдеще да помисля и по този въпрос  Wink)

Хубав да е денят за всички, богат на новини и красиви неща  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия