
http://www.songkick.com/concerts/25804329-oscar-and-the-wolf-at-babylon-bomonti
Довечера имат пак там изява с някакъв "Просто Д":
http://www.songkick.com/concerts/25627544-oscar-and-the-wolf-at-babylon-bomonti
В Истанбул започват в 21:30, а в София - в 24:00 часа.
Аз отивам да положа болното черепче - https://vine.co/v/iiYKeuvQWl9, а на вас ви пожелавам приятна вечер със снимката "Луната целува морето":
Gösterimleri 29 Ocak, 3,4,5 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek olan filmin 29 Ocak'taki gösterimine yönetmen @oezcanalper de katılacak. #IFFR
Чилийците имаха много проблеми с Мега ТВ. Снощи са давали серия и са отбелязали в някакъв телевизионен сайт, че пак е с висок рейтинг, въпреки прекъсвания и смяна на графика на часа на излъчване.
#KaraParaAsk consigue destacar en Chile a pesar de los cambios de horario, este 26/01 registró buenos 16.2 puntos
. Но няма да се учудя, ако е там. 
Линка
ме попита дали ще ходя на фестивала и ще гледам ли Спомени на вятъра.
Вижда се, как се сглобява екранно платно и концертна зала става киносалон. Един "блондин" в розАв костюм ми го набутаха в зрението, жълти чепици и интересни рамки за очила. Припознах двама актьори, но може и да греша. Не помня българите, как изглеждат. "Жега" участва, Линка.
Само да поиска. Сигурно и детска градина са осигурили. 
Мисля, че е от 27-ма серия.
Аржентинката ли е?
- опасни сте
партньорите ги забравям бързо за разлика от чаровниците вкарали ме в историята, която играят
, че... 
Много не ми вярвайте, ама даже и играчка като снежен човек виждам върху зеленината 
Разбрах, че Туба е била в клуб на концерт на Oscar & the Wolf