Туба Бюйюкюстюн, Запленяваща сърцето и проектите преди и след това-222 тема

  • 64 317
  • 739
# 390
Дето се казва, тая фенка така се е "вдянала" в ПС, че е влюбена вече в Мурат и вижда в Хасрет съперница!  Joy Joy Joy

Ама няма лошо.  Peace Такива, емоционални фенове обичам...  Mr. Green



Сабинка  Hug ако стане дует с индийския актьор, поне две фенки на Туба ще са доволни, надявам се!  Laughing За себе си не съм сигурна, обаче...  newsm78

Иначе двойката ОС-ЧУ е убиец!  thumbsup
Ако се осъществи ще съм й фен!   tooth



Баги  Hug благодаря за обясненията за артхаус (къща на изкуството) и номейнстрийм (неосновен поток), предполагах, че е нещо такова. И се канех днес да търся музиката Вар на Sigar Ros . Ти си ни я предоставила.  bouquet Изслушах я внимателно и ще кажа отново, много пъти вече съм го казвала, аз и Онур имаме диаметрално различни предпочитания по отношение на музиката!  Naughty
Може би и двамата не харесваме ориенталските ритми и чалгата, ама за всичко останало нямаме допирни точки!  no



В поста ми не става дума за химия, но искам да ви пусна едно клипче от стар български филм, с балканска музика, но която аз харесвам, и да ви попитам вие също ли усещате химията в този танц? Не искам да съм груба, обаче е по-силна от колкото беше в танца на Елиф и Йомер (става въпрос за народния танц).  Peace При това тук е извадено от контекста (не че ние не си спомняме историята и не си добавяме останалото  Mr. Green). Насладете се!  Hug


Виж целия пост
# 391
Привет следобедно! Hug Hug Hug

Сутринта наминах през темата след поста на Вичи Hug,но поста на Линка Hug,беше изтрит! Peace

Боже какви фенове има,толкова да се вживяват! Joy Сякаш някой ги пита кой с кой да играе! Joy

Саби Hug и мен ме разсмя скритото за Хасрет! Joy



Виж целия пост
# 392
Linka, благодаря за клипчето с танца на Христина и Дъбака  Grinning Peace Емилия Радева си е красавица и сега, но тук забелязах в Коста Цонев нещо, което ми напомни Онур Wink Някой да каже нещо за големия му нос ?Grinning Тва е, по онова време потурите са били пречка за преценка на други мъжки мерки и теглилки, да не казвам, че са нямали и нет, за да си ги коментират по форуми разни Joy Joy Joy

Баги беше открила прилика на Онур с Ленин Rolling Eyes Тези дни пък прочетох, че Лео е получил оферта да изиграе Ленин, та... то стана като теорема : Ако Туба харесва Лео, а Лео прилича на Ленин, то Туба харесва и Онур Joy Joy Кой разбрал, разбрал Wink



Виж целия пост
# 393
Надин  Hug когато съм гледала филма на времето, не помня дали съм го харесала, ама за химия не бях чувала, и не я забелязвах!  Joy
А сега, като я знам, я търся във всеки филм, който гледам - пасват ли си, добре ли стоят един до друг, усещам ли емоцията, която искат да ми предадат...
Радвам се, че колкото бълг. откъси от филми ми попадат, все усещам емоцията...
Аз ли съм станала свръх емоционална, или нашите творци са добри, е неизвестно... Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Тази актриса винаги успява да ми предаде емоцията си. Затова си я харесвам!  Peace



Злати  Hug бош вар!  Joy (май така се казваше)  Joy
Виж целия пост
# 394
Привет Hug



Линка HugБлагодаря ти за Емилия Радева и Коста Цонев.Двама хубавци,като искаш химия винаги се намира.Сега сме преситени от много филми,много информация,много форуми,много мнения.Кой каквото  иска гледа ,търси,сравнява, Joy Joy Joy,за да има материал за разговор  и по форумите. Joy Joy Joy

Хайде на кафетоооо.





Виж целия пост
# 395
Здравейте момичета!  Hug

Днес сте преминали през леко почистване  Wink, но все пак имаме и идеи за ново партньорство с Туба,  hahaha че и две даже   Joy Joy Joy

Линка  Hug за Къванч ме знаете какво мисля - сега ми харесва, та...  Wink ще се радвам на такъв проект и...  Naughty хич не ми пука от анти фенове, като не ги виждам - как да ми пречат  Peace

Саби  Hug е, те това макар и фантазия за партньор Барун Собти си е баш в 10-та ( за мен след сериала, който харесах с него, той е като сборен образ на МЙ и ДЕ  Wink - прилики, поведение...), а сякаш за да блесне той с цялата си сила му е нужна партньорка, която да го отключи  Simple Smile  Ненапразно 3 години след краят на тази му успешна и омагьосваща заради двойката роля, този актьор няма нов проект, снимал е един два филма ( не много добри  ooooh!)



Така е, права е Линка  Peace за да се получи един проект са нужни не само добри или известни актьори, най-важна е химията - има ли я, то... публиката е спечелена наполовина. Остава и другата част от екипа да се справи ( СЦ, режисьори и актьори)  Peace

Както тръгна например ПС  Wink, който ми е любим, ама... не че нямам забележки за по-късните епизоди  Simple Smile



https://vine.co/v/ii0mA6hKmXV

https://vine.co/v/ii9ZBATmFAz
Виж целия пост
# 396




Забравих да отбележа днешния празник (Вичи  Hug го обяви в спойлер  Laughing)

Скрит текст:

Да ви е сладко и лека нощ!  Hug

Виж целия пост
# 397
Здравейте преди сън Hug

Както разбирам, догатките по медиите и желанията на феновете са раздвижили духовете, дотолкова че хем са ни чели, хем са докладвали. А други само са чели, а е трябвало да цитират Naughty Сега само ще гадая Wink
Къвънч приемам за партньор, ама моля, не се огледаждайте на изток. Аз пък искам нещо европейско Crossing Arms   
 
Баги беше открила прилика на Онур с Ленин Rolling Eyes Тези дни пък прочетох, че Лео е получил оферта да изиграе Ленин, та... то стана като теорема : Ако Туба харесва Лео, а Лео прилича на Ленин, то Туба харесва и Онур Joy Joy Кой разбрал, разбрал Wink




Надин, много помниш, това беше преди 4-5 години. Тогава с фомулираното мат. съждение за приликата м/у трима и предпочитанията на Туба се опитах да обясня защо е избрала Онур Wink, но в момента ми хрумва още едно. Туба харесва Лео и обича Онур, а приликата им с трето лице означава ли, че харесва въпросния трети  Shocked 
Кой разбрал, разбрал, а кой прозрял, прозрял - Леонардо на екран като Ленин. newsm47 Вече са го дегизирали:

"Меня сегодня муза посетила..." Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 398
Здравейте Hug
Поздрави Hug на нощната смяна.Благодаря ви за всичко.

Добро и свежо утро , приятели !
Да го посрещнем заедно, усмихнати и с чашка кафе!
Радвайте се на дребните неща, бъдете уверени и
позитивни, вярвайте в себе си и мечтите си!


                                           

Както разбирам, догатките по медиите и желанията на феновете са раздвижили духовете, дотолкова че хем са ни чели, хем са докладвали. А други само са чели, а е трябвало да цитират Naughty Сега само ще гадая Wink
Къвънч приемам за партньор, ама моля, не се огледаждайте на изток. Аз пък искам нещо европейско Crossing Arms   

Ситуацията беше много интензивна,докато се появи поста на Линка и след малко го нямаше newsm78и аз не можах да го прочета,за което съжалявам PraynigЗа партньора също съм за нещо европейско. Simple Smile Simple Smile

 За начало на деня

Животът не ти дава хората, които искаш.Той ти дава хората, от които имаш нужда.Да ти помагат. Да те нараняват.Да те обичат. Да те изоставят.И да те превърнат в човека, който трябва да бъдеш...

Спокоен ден,дами. bouquet



                             
Виж целия пост
# 399
Добро утро!  Hug



Баги  Hug не се тревожи  Wink - това за партньор индиец си е фенска мечта, а такива сме виждали много и различни, та... ще видим кой всъщност ще стане.  Peace



Че е нова снимката...  Thinking, нова е , ама... кои са с Туба и какво правят и къде?  newsm78

Въпроси изскачат  Simple Smile

Вичи  Hug

Прекрасен ден на всички!  Peace

А на моите съграждани - леко преплуване на улиците (  ooooh! след големия студ и непочистен сняг, които ни мъчиха 10-на дни, сега... почна и силно топене, та... пак премеждия)

Виж целия пост
# 400




Че е нова снимката...  Thinking, нова е , ама... кои са с Туба и какво правят и къде?  newsm78

Въпроси изскачат  Simple Smile


Единият от мъжете ми прилича на съпруга на Арзу Гамзе Thinking Той участва в "Джунглата" и е приятел на Онур. Казва се Muhammet Uzuner.   Толкова от мен Grinning



Добро утро и хубав дена на всички желая! Peace Grinning Hug
Виж целия пост
# 401
Добро утро!  Hug

Добро утро!  Hug



Баги  Hug не се тревожи  Wink - това за партньор индиец си е фенска мечта, а такива сме виждали много и различни, та... ще видим кой всъщност ще стане.  Peace



Че е нова снимката...  Thinking, нова е , ама... кои са с Туба и какво правят и къде?  newsm78

Въпроси изскачат  Simple Smile

Вичи  Hug

Прекрасен ден на всички!  Peace

А на моите съграждани - леко преплуване на улиците (  ooooh! след големия студ и непочистен сняг, които ни мъчиха 10-на дни, сега... почна и силно топене, та... пак премеждия)



Много хубава ново снимка, Цвети  Hug!
Очарователна Туба!
Ето и обяснението в ТТ: New Tuba with the photographer Muhsin akagun

Ето сайта на фотографа.

http://www.muhsinakgun.com/

Явно Туба прави фото сесия. Въпросът е защо?  newsm78
Дали ни предстои дизи, и както винаги преди това ще има фотосесия в списание и интервю?  newsm78
Или нова реклама?  newsm78
Или заради филма на Ферзан бей?  newsm78
Не зная дали преди игрален филм също правят фото сесии?  newsm78

Въпроси, на които очакваме отговора. Ако не днес, тези дни със сигурност. Сега ще разгледам сайта на фотографа и ще се опитам да направя предположение... Mr. Green



Приятен ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 402
Здравейте! Hug
Трябва да работя, а съм с ужасно главоболие. ooooh! Засега установих, че снимката е взета ит Инстаграма на фотографа Muhsin Akgün. Дали имат предишни срещи, проекти и прочее, може да се занимаете, ако имате време. Мернах във фейсбук-страницата му, че в интереси попада Туба Бююкюстун и може просто да е случайна засечка, а може би не. Нямам време да влизам във фейсбук.
Съжалявам. Praynig

- този вдясно на снимката и вляво от Туба.

https://www.instagram.com/muhsinakgun/
https://tr-tr.facebook.com/akgunmuhsin
http://www.ntv.com.tr/turkiye/akgunun-gozunden-15-edebiyatci,5DW … APlWUSBpyE3FQGERw
https://twitter.com/muhsinakgun - в туитър я няма снимката, но пък Туба го следи. Thinking

http://www.muhsinakgun.com/celebrities - о, много актьори е снимал и други известни личности, които не знам. Само отдолу видях Ферзан Озпетек. Вижте галериите.

http://www.turkishculture.org/whoiswho/visual-arts/photograph/mu … in-akgun-2786.htm

  Хубав ден! Hug



П.П. Сега видях, че той е правил фотосесията до дървото - миналата или по-миналата година.

http://www.muhsinakgun.com/celebrities#/tuba-bykstn/
Виж целия пост
# 403
Виждам, че Сабинка  Hug е открехнала завесата на творчеството на този фотограф Muhsin Akgün.




Освен, че е автор на тази фотосесия на Туба, е снимал също Ниргюл, Селма, Йозге Йозпиринчи, Мелиса Сюзен, Аслъ Енвер и др., които не познавам от актрисите, а от актьорите Неджат Ишлер и др., включително и двама партньори на Туба, и интересното е, че са от едно общо дизи.  Laughing




Снимал е също световно знаменитите

Скрит текст:


Елиф Шафак



Ферзан Йозпетек



Орхан Памук

Както и много световни знаменитости - Ролингстоунс, Лейди Гага, Елтън Джон и др.

Освен снимките за списания, е правил и самостоятелни изложби, например на турски писатели

http://www.ntv.com.tr/turkiye/akgunun-gozunden-15-edebiyatci,5DW … APlWUSBpyE3FQGERw

От всичко това, мога да кажа само, че е страхотен професионалист, и идея си нямам фото сесията на Туба поради каква причина е. Според мен едно е сигурно, не е за реклама. Май не снима такива фото сесии. Ама може и да греша, не ми вярвайте много... Mr. Green

РР Забравих да кажа, че открих и снимка на бъдеща партньорка



Серра Ялмаз
Виж целия пост
# 404
Добро утро! Hug Hug Hug



Баги HugВичи HugНадин Hug

Цвети Hug е открила нова снимка! bouquet

Линка HugСаби Hug,разгадали сте всичко около снимката! Laughing Благодаря за инфото! bouquet bouquet



Саби,дано ти мине главоболието,че като знам как е при мен! ooooh!

При нас днес е слънчево,дано и при вас се затопли! Peace

Приятен ден на всички! Hug Hug Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия