Избор на училище за първи клас - 2016-2017 Варна

  • 95 569
  • 393
# 285
Здравейте, родителската среща в ОУ"Антон Страшимиров" мина.Имате ли впечатления от учителките?
Виж целия пост
# 286
Някой има ли информация за Живка Пенева - ОУ Ангел Кънчев?
Виж целия пост
# 287
Ние сме при г - жа Теодора Дянкова, първи "Ж" в "А.Кънчев". Гледам от сайта на училището, че е била преподавател на подготвителна група 5 год. през 2014/2015г и после е продължила с тях 2015/2016г. Явно учителския колектив я е харесал, предполагам и че деца от "нейната" ПГ ще са в сегашния първи "Ж".
Моля някоя мама с дете от тая ПГ, а и който има инфо за тази госпожа, да го сподели.
По тел. не ми се стори много сърдечна, дано наживо получа добри впечатления. Искам добър човек и добър професионалист, нищо повече  Simple Smile
Виж целия пост
# 288
mmilityy и ние ще сме при Красимира Михайлова Simple Smile
Виж целия пост
# 289
mmilityy и ние ще сме при Красимира Михайлова Simple Smile
Супер, значи ще се видим на срещата.Още една мама ми писа, че са при Михайлова.
А вие имате ли някакви отзиви за тази госпожа, че аз още нищо не знам за нея.
Виж целия пост
# 290
От учител в Ангел Кънчев знам че е добра Simple Smile, а и по телефона звучеше много позитивно
Виж целия пост
# 291
Възпитателя е с висше образование ,може да има предучилищна и начална педагогика,като другите си колеги дето вземат 1кл до 4кл,но много често започват така ,защото няма свободни класове ,който да поемат.

Неоснователно притеснение!!!!!!

По скоро да си погледнем децата как са възпитани ,да няма агресия и надменно отношение по между им,за да се изгради приятна атмосфера.
Виж целия пост
# 292
Абсолютно съм съгласна с горното мнение .
Виж целия пост
# 293
Относно Ангел Кънчев - всъщност , най-големите късметлии са децата от 1-з и 1-ж клас, Надя Катранджиева е невероятен човек и педагог , работи с огромно желание и децата я обожават, родителите също!Винаги съм мечтала за такъв класен ръководител да детето си ! За Теодора Дянкова  имам същите наблюдения, въпреки че не я познавам толкова добре. Успех на дечицата! bouquet
Виж целия пост
# 294
Момичета, въпроса ми не е точно за тук, но не намерих тема. Чудя се между държавна и частна занималня. По принцип съм до 18ч на работа и трябва да търся някакви варианти с ръководството...
Но дори и да намеря от училище не ни казаха колко деца ще са там, не се знаело... Някой с по-голямо дете има ли отзиви за частните занимални в центъра? Дали ги подготвят по-добре там или...пак си е до възпитател...
Виж целия пост
# 295
Относно Ангел Кънчев - всъщност , най-големите късметлии са децата от 1-з и 1-ж клас, Надя Катранджиева е невероятен човек и педагог , работи с огромно желание и децата я обожават, родителите също!Винаги съм мечтала за такъв класен ръководител да детето си ! За Теодора Дянкова  имам същите наблюдения, въпреки че не я познавам толкова добре. Успех на дечицата! bouquet

Лили, думите ти са сладка песен за ушите ми! Много ти благодаря, че хвърли светлина по темата.  bouquet Радвам се, че децата ни ще имат едно (най - важното всъщност ) рамо по пътя си в училищния живот. Нека е така за всички деца.
Виж целия пост
# 296
Има ли децата от Васил Друмев? Коя госпожа избрахте?
Виж целия пост
# 297
Ние сме в Друмев.Избрах Енчева.Двете със Захариева са работили в екип предната година.Препоръчаха ми и двете, с пояснението , че Захариева е по-толерантна, докато Енчева е по-строга.Избрах по- здравата ръка, дано да съм направила правилният избор.
Вие на къде клоните?
Виж целия пост
# 298
И ние сме във Васил Друмев. Искаме при Захариева и това написахме вчера. Оказа се, че същия избор са направили почти всички родители и в крайна сметка директорът ще разпределя децата по негово усмотрение. На мен всички учителки вчера ми направиха прекрасно първо впечатление.
Виж целия пост
# 299
Момичета, въпроса ми не е точно за тук, но не намерих тема. Чудя се между държавна и частна занималня. По принцип съм до 18ч на работа и трябва да търся някакви варианти с ръководството...
Но дори и да намеря от училище не ни казаха колко деца ще са там, не се знаело... Някой с по-голямо дете има ли отзиви за частните занимални в центъра? Дали ги подготвят по-добре там или...пак си е до възпитател...
Не мога да говоря за конкретни занимални в центъра - но от двете частни в които ние ходихме тази година в район Младост и двете са с доста по-слаба подготовка от държавните. В частните са събрани от различни класове, училище и всеки самосиндикално си работи, а в държавните към училището в повечето случаи всички деца имат едно и също домашно, едни и същи уроци и е много по-лесно. Може на глас да обсъждат всичко, да преговарят и т.н... докато в частните не се получаваше. Отделно в нашите частни като свършеха с домашните почваха да гледат телевизия или да играят на РС за да не пречат на по-големите да си довършат ученето. В държавната ги караха да четат и смятат допълнително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия