Електронни четци - XVII

  • 80 683
  • 774
# 720
Тъкмо се чудех дали да не анулирам поръчката   newsm78 ама детето си го хареса ! Тя има ръчно изработен калъф .Отпред си пише "книгата на Цвети " в лилаво ,а калъфа е дънков ,на гърба има цветенце а вътре е кремав на лилави цветчета .Поръчах и го за рождения ден на една жена ,която се занимава с такива ръчни. .....неща . После поръчахме и портфейл.Но калъфа е мек и се съмнявам да го не е натиснала Нука през калъфа без да иска и така да се е прецакал тъча? newsm78 Затова ми се ще стандартен калъф,те са твърди
А няма ли възможност да се поръча твърд калъф със снимка и/или текст по твой избор?
Виж целия пост
# 721
При тази жена ли? Мисля ,че не ,няма. Аз видях нейни неща във фейса, оказа се, че има блог и се свързах през ел поща с нея.Шие детски юрганчета ,портфейли , калъфки..... и калъфи за ел четец.Но не е твърд калъфа.Има някаква вата вътре обаче е мек  newsm78 Даже го прах в пералнята  Joy ,но в сушилната не се осмелих да го сложа Mr. Green
Виж целия пост
# 722
При тази жена ли? Мисля ,че не ,няма. Аз видях нейни неща във фейса, оказа се, че има блог и се свързах през ел поща с нея.Шие детски юрганчета ,портфейли , калъфки..... и калъфи за ел четец.Но не е твърд калъфа.Има някаква вата вътре обаче е мек  newsm78 Даже го прах в пералнята  Joy ,но в сушилната не се осмелих да го сложа Mr. Green
Не при тази жена. По принцип питам дали няма и такава възможност.
Виж целия пост
# 723
 bouquet не съм те разбрала,извинявай. Ами не съм търсила никога такъв вариант!  newsm78 въобще не ми е хрумвал ,затова нямам идея  newsm78
Виж целия пост
# 724

А няма ли възможност да се поръча твърд калъф със снимка и/или текст по твой избор?


Да, има. Амазон в момента не я предлага тази възможност, но има много други, които я предлагат.

http://www.amazon.com/gp/product/B00MTX2YZK/ref=br_prlt_grdDy_pd … f_rd_i=1001426901

http://www.createitnow.co.uk/kindle/
Виж целия пост
# 725
Пейпъруайт е намален в Амазон. (Точно след като си го купих, естествено.)
Виж целия пост
# 726
е то пък голямото намаление, няма  за какво толкова да те е яд
Виж целия пост
# 727
Е, как бе... 60 лв са това... за тези пари можех да си купя хубав калъф.
Виж целия пост
# 728
Е как 60 лв. 220 лв е в момента, в немския нон стоп си е 240 лв почти...
Виж целия пост
# 729
Тъкмо се чудех дали да не анулирам поръчката   newsm78 ама детето си го хареса ! Тя има ръчно изработен калъф .Отпред си пише "книгата на Цвети " в лилаво ,а калъфа е дънков ,на гърба има цветенце а вътре е кремав на лилави цветчета .Поръчах и го за рождения ден на една жена ,която се занимава с такива ръчни. .....неща . После поръчахме и портфейл.Но калъфа е мек и се съмнявам да го не е натиснала Нука през калъфа без да иска и така да се е прецакал тъча? newsm78 Затова ми се ще стандартен калъф,те са твърди

А не може ли ръчно изработения калъф да се навлече върху класически и така да стане по-твърд?
Виж целия пост
# 730
Е как 60 лв. 220 лв е в момента, в немския нон стоп си е 240 лв почти...

Без такси. Като си купиш, ти се начислява и ДДС.
Виж целия пост
# 731
3 пъти сме поръчвали киндъл от немците за познати и трите пъти сме платили обявената сума, вътре има разбивка, но това, което в крайна сметка сме плащали е съответно 49Е или 99,99Е (по намаления са били за това такива цени), при англичаните не знам как е, никога не ми е било изгодно от тях или от германия или от щатите сме купували киндъли.(като от второто е било на място)
В германския си пише, че цената е с включен VAT, при тях реално има доставка само в страната, така че няма какво да начисляват допълнително, от там до тук вярно има и превозвач, но то и от англия има я доставка, я превозвач предполагам.
Виж целия пост
# 732
E, в немския не знам. Аз ползвам английския.
Виж целия пост
# 733
Аз обикновено използвам повече английския амазон, но специално киндъла си го взех от немския. Стори ми се, че съпортът им е доста по-добър от английския.
Виж целия пост
# 734
Тъкмо се чудех дали да не анулирам поръчката   newsm78 ама детето си го хареса ! Тя има ръчно изработен калъф .Отпред си пише "книгата на Цвети " в лилаво ,а калъфа е дънков ,на гърба има цветенце а вътре е кремав на лилави цветчета .Поръчах и го за рождения ден на една жена ,която се занимава с такива ръчни. .....неща . После поръчахме и портфейл.Но калъфа е мек и се съмнявам да го не е натиснала Нука през калъфа без да иска и така да се е прецакал тъча? newsm78 Затова ми се ще стандартен калъф,те са твърди

А не може ли ръчно изработения калъф да се навлече върху класически и така да стане по-твърд?
Joy а пробвах ,ама не може  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия