Електронни четци - XVII

  • 80 683
  • 774
# 735
Е как 60 лв. 220 лв е в момента, в немския нон стоп си е 240 лв почти...

Без такси. Като си купиш, ти се начислява и ДДС.

Никакво ДДС допълнително няма. Преди 2-3 месеца си взех точно от немския Амазон и единственото допълнително над обявената в сайта цена, което платих беше под 5 лв. на Габко за транспорта.
Виж целия пост
# 736
Може би от английския има. Но не виждам защо ще си взимам от английския, при положение, че от немския е по-изгодно.
Виж целия пост
# 737
Mrs Jan, аз говоря за английския
Angel_Dust, ами защото не знаех, че е по-изгодно.
Виж целия пост
# 738
Mrs Jan, аз говоря за английския
Angel_Dust, ами защото не знаех, че е по-изгодно.
Забелязала съм, че цифрите обикновено са много близки, но едното е в евро, другото в британски лири, та определено от Германия е по-изгодно.
Моят пейпъруайт го взех при една от промоциите за 80 EUR. Не че ми трябваше спешно и непременно, защото стария си работи чудесно все още, но...
Виж целия пост
# 739
Моля за помощ. Преинсталирах лаптопа и съответно наново Calibre-то. И сега немога и немога да си изпрстя книгите на Киндъла. Не виждам никъде send to device. Какво не правя като хората незнам:((((
Виж целия пост
# 740
Но можеш да отвориш директорията и да ги копираш. Аз не съм забелязвала да има Сенд бутон.
Като цъкнеш върху конвертираната книга от списъка с десен бутон на мишката, в контекстното меню няма ли Снед то дивайс?
Виж целия пост
# 741
Коя директория да отворя?
Ми не иска да се изпрати, пробвах и в книгата няма никой;( дайте стъпка по стъпка като за малоумни. Неразбирам защо не става;(((
Виж целия пост
# 742
И при мен не става.
Това е директорията:
C:\Users\твоят_потребител\Documents\Calibre Library
Виж целия пост
# 743
Аз също преинсталирах преди 2-3 дни калибрето. Когато книгата не е включена няма бутони device  i send to device но щом се включи у-вото се появяват. С десен бутон също има сенд...
Нещо да не би да не ти познава четеца? Да не си го задала, компютъра изобщо вижда ли го? Нещо кабел прецакан?
Виж в preferences как са ти настройките...
Виж целия пост
# 744
Не, ако не разпознава у-то, менюто не е активно. При мен е активно, но нищо не се случва като страртирам командата.
Виж целия пост
# 745
Но при нея не е активно колкото разбрах.
Виж си и Preferences->Ignored Devices да не би случайно да е игнорирано у-вото ти.

може да опишете проблема си и да пишете на съпорт естествено или да потърсите някакъв отговор в хелпа им или в http://manual.calibre-ebook.com/faq.html#the-covers-for-my-mobi- … -android-ipad-etc

честно казано никога не съм имала грам проблем с калибрето и всъщност не мога нищо да посъветвам от първа ръка.
Виж целия пост
# 746
Добре, всичко пробвах, и нищо не става;(( полудявам вече. Лошото е че съм в провинцията и интернет хващам на магия и немога да се поровя хубаво(. Давайте още идеи и съвети. Погледнах в Preferences - не е забранена книгата. Като дам десен бутон върху заглавието и Send to device - нищо не е активно.
Виж целия пост
# 747
Добре, всичко пробвах, и нищо не става;(( полудявам вече. Лошото е че съм в провинцията и интернет хващам на магия и немога да се поровя хубаво(. Давайте още идеи и съвети. Погледнах в Preferences - не е забранена книгата. Като дам десен бутон върху заглавието и Send to device - нищо не е активно.


При мен също стана така днес, предполагам защото съм на доста стар компютър а калибре не е ъпдейтван поне година...няколко минути опцията Send to device беше неактивна, но в един момент се появи.
Виж целия пост
# 748
При мен започна така, откакто киндъла се ъпдейтна. Дори не си виждам и качените книги. Незнам къде да гледам. В my librert не се виждат. Отпред в началото се виждат четящата в момента по-голяма и отдясно две по-малки иконки и толкоз. Лъде да ги видя в устройството.
Незнам киндъла го имам от нова година. Тогава като инсталирах calibreto, имаше и Send to device горе в менюто и някак по-лесно се работеше.
Виж целия пост
# 749
При мен започна така, откакто киндъла се ъпдейтна. Дори не си виждам и качените книги. Незнам къде да гледам.
Избираш My library, след това Downloaded и се виждат.

Не съм доволна от новата версия. Усложнява ми четенето, понеже чета на български и от време на време на руски и новите функционалности само ми пречат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия