Прахосмукачка робот - 9 тема

  • 102 060
  • 725
# 660
Pump17, имам предвид, че не би трябвало да работи на мокро, а аз банята не виждам по какъв начин бих могла да я изчистя без да е мокра, в смисъл обилно напръскана с препарат.  Дори и да си я лъсна ръчно с препарат и да ползвам робота за полиране пак не смятам, че ще се получи, защото подложките ще подгизнат веднага. Радвам се че на теб ти върши работа. Наистина е добре човек да съобрази доколко ще му е небходима тази вещ, аз импулсивно го закупих и на мен лично не ми допада. Не че не върши никаква работа, но като знам колко струва и колко работа ми върши, за мен е по-скоро нерационален избор.
Аз подсъзнателно си го сравнявам с прахосмукачката робот и някак очаквах повече от него, но това си е мое очакване и мое мнение.
Виж целия пост
# 661
ultrared, не се е получило със снимките, но няма значение  Wink

За това LG ли говорим:
Специална роботизирана прахосмукачка, която съвършено отстранява и космите от домашни любимци
VR64701LVMP?
Виж целия пост
# 662
Здравейте, някой да има робот dirt devil? -да даде пресни отзиви-в момента в кауфланд има промоция за 150 лв  и се чудя  newsm78
Виж целия пост
# 663
Pump17 и *Алис*, много ви благодаря за мненията момичета. Аз разглеждах Winbot W930, но предполагам, че за него още е рано да има мнения. Ще разглеждам май още малко.
Виж целия пост
# 664
Момичета, вчера поръчах моето Neato D85 от робот център-а, но още нямам потвърждение да е изпратен. По принцип имат ли практика да изпращат такова и до колко дни става обикновено това? Благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 665
ultrared, не се е получило със снимките, но няма значение  Wink

За това LG ли говорим:
Специална роботизирана прахосмукачка, която съвършено отстранява и космите от домашни любимци
VR64701LVMP?
Този е робота,да.
Робота го пускаме всеки ден. 40 мин за 80 кв апартамент. Забравих какво е това топки с косми навсякъде.Има си много удобен гребен за почистване на четката от космите.

Втори опит за снимки.
Скрит текст:
https://imageshack.us/i/pnQc3vRXj - четката след първото пускане
https://imageshack.us/i/pl8qi5nqj килима след първото пускане
https://imageshack.us/i/pmzjqz9Lj източника на косми
Виж целия пост
# 666
Момичета, вчера поръчах моето Neato D85 от робот център-а, но още нямам потвърждение да е изпратен. По принцип имат ли практика да изпращат такова и до колко дни става обикновено това? Благодаря Simple Smile

Въоръжи се с малко търпение.
Ще ти пратят имейл (+ гаранцията) при изпращането на робота. Моят робот го изпратиха 3 дни след поръчката, после пътува още 8 дни до България.
Виж целия пост
# 667
Момичета, вчера поръчах моето Neato D85 от робот център-а, но още нямам потвърждение да е изпратен. По принцип имат ли практика да изпращат такова и до колко дни става обикновено това? Благодаря Simple Smile

Въоръжи се с малко търпение.
Ще ти пратят имейл (+ гаранцията) при изпращането на робота. Моят робот го изпратиха 3 дни след поръчката, после пътува още 8 дни до България.

Благодаря за информацията. Нямам търпение вече Simple Smile)
Виж целия пост
# 668
ultrared, видях снимките - благодаря ти сърдечно!

Ще се похваля, когато си купя роботче и аз  Hug
Виж целия пост
# 669
Момичета Уоли нещо не е добре.В 8 го включих да се зарежда и още не се е заредил.Май сме за батерия.Някой ако скоро да е сменял да сподели цена да се подготвя(Румба 621)
Виж целия пост
# 670
Глухарче, а сигурна ли си, че се е позиционирал правилно върху дока. На мен ми се е случвало нещо подобно, но го попреместих и "захапа". Друг вариант е изхабена батерия
Виж целия пост
# 671
Глухарче, а сигурна ли си, че се е позиционирал правилно върху дока. На мен ми се е случвало нещо подобно, но го попреместих и "захапа". Друг вариант е изхабена батерия

Да фалшива тревога беше  Simple Smile
Явно не съм го наместила .
Виж целия пост
# 672
Oтдавна не съм влизала в темата, а така искам да си взема роботче...
Гледам, че последните 10-тина страници се споменава Неато, не знам нищо за него.
С какво е по-различен от Румбите?
Виж целия пост
# 673
Влизам шумно с двата крака за да се похваля, че очаквам с нетърпение новата си южнокорейска рожба!  Party

https://www.amazon.es/LG-Hombot-Square-Turbo-VR65710LVMP/dp/B018HQX1AY

От доста време чаках да започнат да предлагат LG някои от най-новите си разработки и в Европа Simple Smile  Laughing

И понеже моята южнокорейка идва от Испания (нещо като австралийката от Евровизия) очаквам предложения за прекрасни испански имена! Нарочил съм я за ТЯ, но никой не знае с какъв характер ще се пръкне  Joy

Ето моите фаворити:
Alona (Алона)
Berta (Берта)
Bonita (Бонита)
Celerina (Селерина)
Clementina (Клементина)
Consuela (Консуела)
Delicia (Делисия)
Dorotea (Доротея)
Felisa (Фелиса)
Isabela (Изабела)
Leonor (Лионор)
Mariela (Мариела)
Marisol (Марисол)

 Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 674
Консуела  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия