Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - новите проекти на актьори, колеги, екип #8

  • 63 694
  • 737
# 645
Мислиш, че ще свърши зле ли, Лиа?
Струва ми се, че Седа ще дари костен мозък и ще  спаси Нихан.
Точно преди да нагълта хапчетата ще й се обади Ефе.
Кадим ще го пожертват, то е ясно - не може да оставят убиец да живее, пък макар и разкаял се и извършил добрини.
Не съм гледала още предпоследната серия.
Но се радвам, че сериалът свършва, стига толкоз. Кой знае още какви мъчения щяха да измислят за героите, ако беше продължил.
Разбира се, съжалявам, че се разделям с Шюкрю и Аслъ, много ги харесвам.
Виж целия пост
# 646
и краят на още един сериал





Що народ работи зад камера и как се пресъздават чувства от гняв до любов,пък и някои главни се влюбват.


http://www.gecce.com/haber-asli-enver-ve-sukru-ozyildiz-veda-ett … zyildiz-veda-etti
Виж целия пост
# 647
...........
Но се радвам, че сериалът свършва, стига толкоз. Кой знае още какви мъчения щяха да измислят за героите, ако беше продължил.
Разбира се, съжалявам, че се разделям с Шюкрю и Аслъ, много ги харесвам.



+1 Peace



Оф, вече не знам как ще свърши Wink Много се надявам Нисан да оздравее и да са щастливи накрая с Ефе, но всичко допускам вече Mr. Green Е, утре ще видим newsm78



Чудно би било това да е финалът Peace Peace



Светле Hug, вече си мислех, че останах сама със "Зимно слънце" и се чудех дали да продължавам да си пиша сама на себе си Joy Joy Но ето, че и Ели Hug ни е сложила снимки от сериала, мерси! Peace

Зарани Hug, блокбастерът, за който  говорите, в който ще участва звездното турско актьорско семейство, с каква тематика ще бъде? Само дано не е нещо историческо Praynig
Виж целия пост
# 648
Зарани Hug, блокбастерът, за който  говорите, в който ще участва звездното турско актьорско семейство, с каква тематика ще бъде? Само дано не е нещо историческо Praynig
Тогава ще те разочаровам.  Joy  В излезлият кратък анонс преди дни пишеше - краят на Балканската война. Сигурна съм, обаче, че историческите събития ще са само основа и, че няма да заемат 90% от времето в сериала. Семейството на героите на Халит и Берги ще е в основата, тяхната история - любовта им, децата им... Сценарист на сериала, единият сценарист, е Нуран Еврен Шит, чиято работа харесвам. Тя пише рядко, но качествено и много хубаво. Сценарист е и на "Любовта обича съвпаденията".



Дано така приключи Слънцето:




В оригинала как е? Всъщност някой гледал ли го е и него?  Laughing  Ето го, ако някой се чуди кой беше - https://en.wikipedia.org/wiki/Resurrection_(South_Korean_TV_series)



Виж целия пост
# 649
Добро утро! Hug Hug

Да си пожелаем прекрасен, макар и горещ ден, хубаво настроение и финал на Зимно слънце, какъвто Зарани Hug ни е показала на снимки! Praynig



E, някои хора пият сутрин само кафе Joy Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 650
Някакво чувство имам, че ще е хубав финала. Резюмето е много постно, почти нищо не издава. Но пък ме изненада, не знаех, че Нисан и Седа са сестри.  Laughing

Финалното резюме - http://turkseriesnews.blogspot.bg/2016/06/18_21.html



Екин Коч е рожденик днес. Да е жив и здрав, и през следващия сезон да го видим отново на екран! Може пак в комплект с Мете.  Grinning Grinning Grinning



***

Още малко новини:

Режисьорката на Пойраз през новия сезон ще работи с Ай Япъм, проектът й не е ясен все още.
http://turkseriesnews.blogspot.bg/2016/06/blog-post_39.html

А с Айча Бингьол и Бюлент Инал в "Семейството на баща ми" ще играе и Серджан Бадур. Момчето, което тормозеше Мете (не Хорозоолу  Wink) във "Времето лети", но после станаха приятели и сформираха заедно музикална група. Има шанс другата женска роля да бъде поверена на Джейда Дювенджи. Откъм каст този сериал никак не изглежда зле.

http://turkseriesnews.blogspot.bg/2016/06/blog-post_21.html
Виж целия пост
# 651
 Hug

Светле, Зарани Hug Hug, познахте! newsm44 newsm10 Финалните секунди на Зимно слънце са прекрасни! Grinning.... е, да излезе и преводът, въпреки че всичко е ясно Party Party

Виж целия пост
# 652

Екин Коч е рожденик днес. Да е жив и здрав, и през следващия сезон да го видим отново на екран! Може пак в комплект с Мете.  Grinning Grinning Grinning



Прекрасен!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Жив и здрав да е, и само стойности проекти!

Момичета, радвам се, че сериалът ви завърши с хепи енд.  Hug Рядко се случва  Laughing
Виж целия пост
# 653

Екин Коч е рожденик днес. Да е жив и здрав, и през следващия сезон да го видим отново на екран! Може пак в комплект с Мете.  Grinning Grinning Grinning



Прекрасен!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Жив и здрав да е, и само стойности проекти!

Момичета, радвам се, че сериалът ви завърши с хепи енд.  Hug Рядко се случва  Laughing

А, Хелън Hug, то щото било пак римейк на корейски сериал Heart Eyes hahaha, ако си беше чисто турски, ехееее newsm45

Екин Коч въобще не го знам, но newsm59
Виж целия пост
# 654
Лиа, не съм те изоставила, но не съм си вкъщи и ще гледам последните два епизода сигурно чак във вторник. Радвам се за хепиенда. Hug

Значи и тоз сериал корейски...Е, сигурно потурчен, ама пак корейски. Кво тогаз им придиряме на турските сценаристи newsm78

Останете си със здраве и пазете сенките. Гледайте да ви е хладно питието и мързеливо битието. Hug
Виж целия пост
# 655
Светле Hug

Поствам снимки от сватбата на Нисан и Ефе.....много нежна младоженка bouquet Peace









Виж целия пост
# 656
 Hug Hug Hug

Много хубава рокля. От всички булки, които видях последните месеци, роклята на измислената Нисан най-много ми хареса.  Joy

Лиа питаше преди време за един общ колаж с Ясемин Алън и Мурат Боз. Оказа се, че двамата, плюс още една актриса Ирем Сак (напълно непозната за мен), ще снимат игрален филм. Даже може вече да го снимат - Dönerse senindir / Ако се върне, твое е. Жанр романтична комедия. Премиерата му е насрочена за 23 декември 2016-та.




Мехмет (Мурат Боз) след раздялата си с любовта на живота си Селин (Ясемин Алън), за да я спечели отново се съюзява с Дефне (Ирем Сак). Историята продължава с много изненади и т.н.

http://taffpics.com/donerse-senindir



Предложенията за брак отправени на Айшегюл.  Laughing  

Виж целия пост
# 657
Благодаря ти Зарани Hug

Предложението за брак на Пойраз е най-шантавото hahaha, та дори в колажите Айшегюл вече трябва да го придържа в летежа Joy

Виж целия пост
# 658
Да, така е. Да видим нея кой ще я придържа сега. Дали пак ще е Пойраз.  Laughing

Нови подробности за сериала с Айча Бингьол и Бюлент Инал.

Променено е името - Babam ve Ailesi / Баща ми и семейството. Вече е сигурно, Джейда Дювенджи се присъединява към каста. Снимките ще започнат през юли в Адана, след което ще продължат в Истанбул. Сценаристи са Онур Уураш и Мурат Уюркулак. Историята на сериала ще разкаже за един баща и живота на две семейства живеещи в два различни града. В сериала Бюлент Инал ще е богатият бизнесмен Кемал; героинята на Айча ще се казва Нилгюн, а на Джейда Сузан. Вместо през август, както пишеше преди дни, сериалът е планиран да започне излъчване през септември по Kanal D.

Дано героинята на Айча да е богаташка този път.  Grinning Grinning Grinning



***

"Крада" едно видео с Мете от темата на Парченцата.



Снимали са го в деня, в който е бил последният му снимачен ден. Питат го за игрален филм през лятото, казва им, че няма нищо, ще ваканцува това лято. После го питат за бутик хотела, който предстои да отвори. Казват Анталия, Мете ги поправя: Антакия.  Laughing  Казва, че не той го отваря, само подкрепя/помага на семейството си, на сестрите си.


Виж целия пост
# 659
Зарани Hug мерси за инфото bouquet Онзи исторически сериал със звездното семейство вероятно ще си го спестя, но "Баща ми и семейството" ще го погледна, всичките актьори са ми тамам Peace

Мете сладур, добре че си ни постнала клипчето, макар и крадено Joy Joy Joy /по-късно го върни от където си го взела smile3503 smile3533/. ХелънHug няма да е много очарована, че няма да го срещне в хотела, като хукне за Антакия, но знае ли човек newsm78

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия