Направо си е цепеняк

, много рано си станала....те магазините за бански отварят ли толкова рано?



, много рано си станала....те магазините за бански отварят ли толкова рано?


/ най-хубавите моменти от "Зимно слънце"
Пойраз ти показва какъв размер бански са останали само


Но и като лошият Фалко пак много ми допада. Единственият недостатък е продължителността на серията (въпреки,че е по-кратка от тези на Пойраз Карайел )
Какво е това приблизително два часа
за нищо го нямат това време, тези турци. 
. Но в Кайп може би заради зализаната прическа ми младее.
. Но в Кайп може би заради зализаната прическа ми младее.
зрял или възмъжал
къде, къде по-стари има от него.

се сетих, че така и не изгледах последния епизод на Пойраз 

всеки с някакъв проблем, както казва Пойраз всички около мен са маняци 
но Пойраз вълната ме е обсебила в жегите
, и аз ги търсих тези отговори, но така и не ги намерих 

Даже сладкото ку-ку Нешет ще ми липсва
И аз слагам едно и се извинявам, ако вече е било публикувано в тематаПрепоръчани теми