Ама ние сме мазохистки и си се мъчим тук (аз се лекувах 3-4 месеца след поразиите, докарани ми от Димитров, а после влязох и в нефрологията за десерт, защото се прехвърлиха и там... Верно щеше да ми излезе по-евтино даже до София да се замъкна
)
Бихте ли споделили някоя мама има ли лични впечатления от доктор Душепеев? Препоръчаха ми го,но колкото и да търсех в интернет неоткрих актуален телефон на който да си запазя час за преглед в частния му кабинет.Бременноста ми е проблемна.Имам плацента превия маргиналис,изхода на бебенцето е частично запушен и имало възможност за нормално раждане.Имам също и една ''препълнена артерия'' както се изрази жк , която е опасна.Исках да се консултирам с него относно раждането и прочие.В осми месец съм вече .
Общо взето всякакви преживявания и лични впечатления относно този лекар ще са ми от полза,също ако някоя мама има телефон на който да си запазя час за този частен кабинет.Благодаря ви предварително 
Препоръчани теми