Щото голямата му любов е била до него, ама той е бил сляп.



... с Фредиту
бяхме дълги години на една ръка разстояние докато един ден и ние не се изненадахме 

Така е нормално, пък и по-интересно. В случая който коментирахме ставаше дума за грозни подигравки и неприкрита ненавист. Нещо недопустимо за правилата на глобалната мрежа. Радвам се, че админа се е намесил 
Така е нормално, пък и по-интересно. В случая който коментирахме ставаше дума за грозни подигравки и неприкрита ненавист. Нещо недопустимо за правилата на глобалната мрежа. Радвам се, че админа се е намесил 
Значи и ти не вярваш в любовта от пръв поглед
нас ни остави... вижте как го правят хората

нас ни остави... вижте как го правят хората


Така е нормално, пък и по-интересно. В случая който коментирахме ставаше дума за грозни подигравки и неприкрита ненавист. Нещо недопустимо за правилата на глобалната мрежа. Радвам се, че админа се е намесил 


Препоръчани теми