Знам те аз тебе
защото го свързваш с "опасаният" период 
...но пък Uzun hikaye беше вълшебен филм

защото го свързваш с "опасаният" период 










ти остави другата работа, но младоженеца още не сме го чули и гък да каже по въпроса
Да не би да не знае

Не е ли то от мъжката страна да мърморят за снахата, от женската да се присмиват на облекльОто на мъжката, да има някоя далечна стрина-роднина да се разсърди, че не са я поканили лично
и на стадиона да е... пак ще има недоволни, що не са на първия ред наредени.
ти остави другата работа, но младоженеца още не сме го чули и гък да каже по въпроса
Да не би да не знае

Между другото днес някъде прочетох, може да е грешен превод, че и двамата са напуснали жилищата си и живеели в някакъв апартамент,до сватбата,след което щели да се нанесат в ново жилище. На друго място пишеше,че само ще направят ремонт на неговия апартамент. Но както и да е, факт е ,че него го няма,иначе щеше да има поне снимки от това как е избягал от папараците .Няма начин да не вардят пред дома му.
Между другото днес някъде прочетох, може да е грешен превод, че и двамата са напуснали жилищата си и живеели в някакъв апартамент,до сватбата,след което щели да се нанесат в ново жилище. На друго място пишеше,че само ще направят ремонт на неговия апартамент. Но както и да е, факт е ,че него го няма,иначе щеше да има поне снимки от това как е избягал от папараците .Няма начин да не вардят пред дома му.
Препоръчани теми