
Хади,
дано днеска да имаме снимки и от младоженеца, че много ни липсва вече. 

дано днеска да имаме снимки и от младоженеца, че много ни липсва вече. 
дано днеска да имаме снимки и от младоженеца, че много ни липсва вече. 

само преди да се стигне до шноличките, да допълня, че минахме през дедектора на лъжата - ръка върху гърди 
но виждам сълзите и потта на Бергюзар и Кенан! Невероятни актьори! Благодаря им!
само преди да се стигне до шноличките, да допълня, че минахме през детектора на лъжата - ръка върху гърди 
Селфи го беше отбелязала преди време 


Колко може да издържи сърцето на една хулиганка?
Хемен минах на поправка. 
нищо против нямам. Само ми е много смешна




На крилете на любовта, бе как?!
На крилете на любовта, бе как?! 
Ето така

На крилете на любовта, бе как?! 
Ето така



Лично аз не я харесвам като актриса. Препоръчани теми