KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - ВСИЧКО ЗА СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 72

  • 40 508
  • 737
# 210
Добро утро!  Hug

Хади,  Grinning  дано днеска да имаме снимки и от младоженеца, че много ни липсва вече. Heart Eyes

Виж целия пост
# 211


Хади,  Grinning  дано днеска да имаме снимки и от младоженеца, че много ни липсва вече. Heart Eyes



Той е зетят беглец. Скри се вдън земя.  Joy Joy
Виж целия пост
# 212
Оставете го да размисли човека, не е лесно да се дадеш на тия години.
Абе сестро Георгиева, ти какво имаш против модата на 90-те? Ми такива бяха момците едно време и тогава си ги харесвахме. То и момите носеха 65-ти размер. А баща ми износваше тишъртите на сестра ми като й омръзнат.
Нашите каки сценаристки изглежда излизат от "черния" си период щом са включили и бялото в заглавие. Току виж намалили труповете и безсмислиците в сценария.
Виж целия пост
# 213
Добро утро и прекрасен ден! Навън е като зимна приказка!




Косе, да дам продължението на сцената.  Grinning Grinning Grinning


Става Варничка  Hug само преди да се стигне до шноличките, да допълня, че  минахме през дедектора на лъжата - ръка върху гърди  Joy







Много емоционална сцена!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Не искам да омаловажавам заслугата на сценария, за този момент например  Wink  но виждам сълзите и потта на Бергюзар и Кенан! Невероятни актьори! Благодаря им! Kissing Heart
Виж целия пост
# 214


Става Варничка  Hug само преди да се стигне до шноличките, да допълня, че  минахме през детектора на лъжата - ръка върху гърди  Joy




"Може ли сърцето ми да лъже?"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 215


Виждате ли буквата М върху дланта на Махир  smile3503 Селфи го беше отбелязала преди време Hug
Ако погледнем какво казва хиромантията за хората, които я имат изрисувана от пресечените линии на ръката си, ще се учудим колко това описание подхожда на Махир Кара, пък може и за Кенан - все пак ръката си е негова  Joy
Виж целия пост
# 216
Здравейте, девойки!  Hug Hug Hug

С тез хубави и горещи спомени дето сте я подкарали от нощес, как я мислите, а?  Crossing Arms Колко може да издържи сърцето на една хулиганка?  Crazy  Crazy Crazy Хемен минах на поправка.  newsm53



Абе сестро Георгиева, ти какво имаш против модата на 90-те?

Нямам, бе сестро,  Hug нищо против нямам.  Само ми е много смешна  hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 217
Ново видео - още хубави спомени от 86-ти епизод!  Heart Eyes Heart Eyes
Едно кросче след влака  Laughing как беше ..."ако не слезе Фериде, ще слезе бабата"  Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 218
Леле колко се смях тогава с всичките прогнози, варианти... И колко им се ядосвахме. А загадката как слезе Фериде от влака в движение така си и остана.
Виж целия пост
# 219
Едно кросче след влака  Laughing как беше ..."ако не слезе Фериде, ще слезе бабата"  Joy Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy

Хубава песничка, на фона на хубави спомени.  Hug bouquet

Майсторката им явно серизоно я е тръшнал карадаявируса, на ден прави по 2-4 клипчета.  Laughing
Виж целия пост
# 220
Леле колко се смях тогава с всичките прогнози, варианти... И колко им се ядосвахме. А загадката как слезе Фериде от влака в движение така си и остана.

 hahaha hahaha hahaha  На крилете на любовта, бе как?!
Виж целия пост
# 221
Леле колко се смях тогава с всичките прогнози, варианти... И колко им се ядосвахме. А загадката как слезе Фериде от влака в движение така си и остана.

 hahaha hahaha hahaha  На крилете на любовта, бе как?!

 Joy

Спомням си, че имаше предположения и колажи как Махир Кара спира влака с гърдите си  rotfImbo Ето така  hahaha hahaha hahaha



Виж целия пост
# 222
Леле колко се смях тогава с всичките прогнози, варианти... И колко им се ядосвахме. А загадката как слезе Фериде от влака в движение така си и остана.

 hahaha hahaha hahaha  На крилете на любовта, бе как?!

 Joy

Спомням си, че имаше предположения и колажи как Махир Кара спира влака с гърдите си  rotfImbo Ето така  hahaha hahaha hahaha





Виж целия пост
# 223
Здравейте!
Преди малко попаднах във ФБ,на някаква новина,че Кенан,въпреки че бил казал,че ще почива от сериалите известно време,бил подписал договор за нов проект и щял да си партнира с Фахрие Евджен.Дали е вярно?
Виж целия пост
# 224
Здравейте!
Преди малко попаднах във ФБ,на някаква новина,че Кенан,въпреки че бил казал,че ще почива от сериалите известно време,бил подписал договор за нов проект и щял да си партнира с Фахрие Евджен.Дали е вярно?

Ай дано не е вярно.  tooth tooth tooth

Привет, фифи!  Hug Heart Eyes

Това беше новина появила се преди седмица. Естествено от патронЯ ни вест, ни кост. Но пък, ако не се лъжа Фахрието беше я отхвърлила...  и ха дано.  Praynig Лично аз не я харесвам като актриса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия