Дефицитите на една журналистика

  • 380 928
  • 4 536
# 4 410
От статията не става ясно дали златото на Атина е българско Joy

 

На това едно време му викаха "нерде Ямбол, нерде СтамбОл"
Има някаква връзка,но авторката надали има нея предвид. Златото на снимката е подарък от древните гърци на тракийците...
Виж целия пост
# 4 411
"...Замълчи, замълчи, замълчи..."
Така няма да се излагаш толкова.
Виж целия пост
# 4 412


Оставете Гиза! Joy кози политикантки!
Виж целия пост
# 4 413
Цял ден Гиза да гладува ?

Какво толкова са направили египтяните на бедните козички ? Trollface
Виж целия пост
# 4 414
"24 часа" (не че имам високи очаквания от тях) удариха дъното.
Изцяло генериран с ЧатГПТ slop е подписан с име и снимка на "автор" и гордо се мъдри в рубрика "Мнения".

https://www.24chasa.bg/mneniya/article/22159351
Виж целия пост
# 4 415

Много интересен ъгъл на снимане.
Виж целия пост
# 4 416
И един интересен избор на снимка на редактор
Виж целия пост
# 4 417

Много интересен ъгъл на снимане.

Доста се почудих какво му е на ъгъла. Joy още по-интересно щеше да е ако новината  върви на фона на "родната полиция ни пази" Joy
Виж целия пост
# 4 418
Аз все още не разбирам?
Къде е проблемът всъщност? И в двете снимки?
Виж целия пост
# 4 419
Аз все още не разбирам?
Къде е проблемът всъщност? И в двете снимки?

Виж какво пише на оградата на заден план.
Виж целия пост
# 4 420
Ясно 🤣
А втората 😄
Виж целия пост
# 4 421
Какво пише на оградата? На телефона не успявам да уголемя снимката.
Виж целия пост
# 4 422
Какво пише на оградата? На телефона не успявам да уголемя снимката.

К*р за МВР
Виж целия пост
# 4 423
Joy
Що ми трябваше да питам Joy
Виж целия пост
# 4 424
Защо сте такива черногледи, нали знаете, че това е съкращение от keep yourself positive

Параход, откъде разбра, че материалът е написан от ИИ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия