ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 51

  • 120 096
  • 927
# 180
Честит празник на всички!
По време на захранването, ако е направено правилно определено се сваля още.
Днес сутринта направихме огромна разходка в гората и се чувствам страхотно. Май захранването все пак ще го отложа. Иначе до момента-21-ви ден съм -8 кг. Реших да не си слагам срокове. В момента, в който пак започне да ми прималява, започвам да се захранвам.
Успешен плодов ден, момичета!
Виж целия пост
# 181
Здравейте,момичета!! Идвам пак,защото ми е нужна мотивация.Останаха ми 7 килограма за сваляне,но тъй като сега  изглеждам добре и даже минавам на вид за по-слаба отколкото всъщност съм,нещо не мога да се мотивирам добре да направя още две врътки плодуване от по 5-6 дни,така че пишете  Flutter  Hug в момента съм 54 килограма искам да стана 47.Знам,че трябва глад за тая работа,ама какво да се прави,почнах вече да се храня нормално и сега отново ми е трудно да мина към режим .Иначе добре задържам постигнатите до момента килограми.Разчитам на подкрепата ви и стискам палци на тези,които също правят режима в момента и се надявам заедно да постигнем мечтаните резултати!!!
Виж целия пост
# 182
И аз ще се включа някъде след 1 - 2 юни за 7 или 15 дена.  Hug
Виж целия пост
# 183
Записвам се да ви следя. Все още не мога да гладувам, тъй като ми предстои раждане и после евентуално кърмене. Няма много килограмк замсваляне, ни по- скоро от здравословна  гледна точка.
Виж целия пост
# 184
Успех, lili.lili , нали знаеш, най-трудното е докато започнеш  Simple Smile. И аз съм на твоите килограми, но 47 не мога да стана, няма и да си мечтая  Laughing. Целя 50 и знам, че ще ги постигна.
За мотивация - мисли си за плаж, бански, одобрителни погледи.......такива неща.
Barbabelle, ти не беше ли задържала много добър резултат дълго време? Някакви 49 кг ми се въртят?
Виж целия пост
# 185
Благодаря за подкрепата,alisson!Aз си намерих мотивацията като тренирах пред огледалото само пo спортно бельо.Както много се харесвах с дрешки изведнъж картинката съвсем радикално се промени, направо имах чувството,че отново започвам от 60 килограма,защото едно е да си стоя по бельо изправена пред огледалото,a друго е да сe сгъвам ,свивам и така нататък.Смятам,че добре се мотивирах вече и в момента съм в подготвителен режим,за да влезна в по-тежкия-само на плодове.Сега карам на яйца,кашкавал,плодове и зеленчуци и до 2 дни смятам вече да мина само на плодове. Иначе аз съм си поставила за цел 47 килограма,защото преди съм била и 45 дори,че и по-малко.Смятам,че организмът ми все още ще може да се върне към тези килограми,а и винаги когато съм се мотала малко под 50 съм се чувствала идеално Simple Smile Иначе и аз си спомням,че  barbabelle беше много малко килограми,поздравления за което!
Виж целия пост
# 186
Задравейте момичета,
Имам над 10 килца за сваляне.... . Когато се погледна в огледало и се депресирам Simple Smile.
Реших да пробрам този режим поне 10-15 дни, но искам да попитам може ли плодовете да са само ябълки, но не 800 г., а до 1,5 кг на ден? Вместо мед съм си направила напитка от 2 лмона , половин корен джинджифил и вода до 1,5 л. Тази напитка допълнително ми стъже стомаха, но пък ми дава енергия и не ми се вие свят, което е добре.
Виж целия пост
# 187
Moonlight_80,хубаво е да  се пие сок от половин лимон заедно с вода сутрин на гладно,за да алкализира стомаха,оттам нататък съчетание само и единствено ябълки и сок от лимон по цял ден в продължение на 10 15 дни мисля,че има много сериозна вероятност за последици върху твоя стомах,така че не мисля,че е разумно да го правиш.Знам,че доктор Емилова препоръчва ябълките,но според мен не е лошо да се добавят и други плодове като се спазва нормата от 800 грама-един килограм,това е лично мое мнение.Според мен 10-15 дни само на ябълки и лимон по цял ден вече ще имат последствия за стомашната лигавица.
Виж целия пост
# 188
Barbabelle, ти не беше ли задържала много добър резултат дълго време? Някакви 49 кг ми се въртят?
Да, много помниш ти! Simple Smile  Hug
Добре съм си с килограмите и сега - 47-49.
Но все пак съм си планирала още едно гладуване през юни /предишното беше през февруари/.
И дано най-сетне да се наканя за някакви тренировки или фитнес.
Виж целия пост
# 189
Barbabelle,ти по колко дни плодуваше и колко свали?Килограмите ти са СУПЕР!
Виж целия пост
# 190
Здравейте !

Бихте ли уточнили какво означава чаша чай като милилитри - чаша от 0,150 , 0,200 или повече .
Виж целия пост
# 191
200 мл. приблизително.
Виж целия пост
# 192
Хи-хи, за мен чаша чай означава 400-500 мл. Дори когато не гладувам. Щото обичам чай всякакъв, без захар и по много. 200 мл си е направо обидно малко количество.
А какъв е стандарта? Нали водните чаши са 250-300 мл, а чаените - 200.
Виж целия пост
# 193
Няма стандарт,кой колко му се пие...2-3чаши по 200мл е нормално за пиене във времето за чай
Виж целия пост
# 194
Няма стандарт,кой колко му се пие...2-3чаши по 200мл е нормално за пиене във времето за чай
Точно. Няма ограничение в чая. Хубаво е да не се прекалява с чая и водата, за да не се натоварват бъбреците.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия