Може би #По следите на Емир 

Ами ако той и Лейля се срещнат и се влюбят
Какво ли ще се случи?
Етървичке златна моя!


благодаря за новата тема


благодаря за йозета на "Любов под наем"
Ваня
за снимките 


А през това време Дефне ще действа при Хюлюси - той ще и помогне и това ще е добър повод да се сдобрят с Йомер (
- написах сценария - остана да им го изпратя
)
После още няколко серии разиграване и сръдни,Дафинка ще го гони и той сезона свършил


А през това време Дефне ще действа при Хюлюси - той ще и помогне и това ще е добър повод да се сдобрят с Йомер (
- написах сценария - остана да им го изпратя
)


А през това време Дефне ще действа при Хюлюси - той ще и помогне и това ще е добър повод да се сдобрят с Йомер (
- написах сценария - остана да им го изпратя
)
А баш

Препоръчани теми