♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 30

  • 72 803
  • 744
# 600


https://www.youtube.com/watch?v=5y7QU35LEeI
Виж целия пост
# 601
Не знам тази сграда колко асансьора има - но вървейки през сериите асансьорите са различни - само в последните серии е един и същ  ooooh! ooooh! ooooh!
Онази снимка с Дефне и Йомер от фрагмана ме накара да направя разследване  ooooh! ooooh!











А следващите два са един срещу друг - влизат от различни страни на входа ooooh!

Виж целия пост
# 602
Не знам тази сграда колко асансьора има - но вървейки през сериите асансьорите са различни - само в последните серии е един и същ  ooooh! ooooh! ooooh!

Аз това отдавна съм го установила, но вече дотолкова съм им свикнала с недосмислиците...  hahaha hahaha
По същия начин е и "кафенето", дето ходят да се срещат Дафа и Йомер.. уж е на открито, а е насред сградата...  Mr. Green Mr. Green В началото идваха от асансьора, преди време Йомер излезе от едната страна, сега пък Дефне се качи по стълбите - същите, по които избяга в 11 еп. след скандала с Яса..  hahaha hahaha
Всичко се нагажда според случая, не според логиката..  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 603

Аз това отдавна съм го установила, но вече дотолкова съм им свикнала с недосмислиците...  hahaha hahaha
По същия начин е и "кафенето", дето ходят да се срещат Дафа и Йомер..
Скрит текст:
уж е на открито, а е насред сградата...  Mr. Green Mr. Green В началото идваха от асансьора, преди време Йомер излезе от едната страна, сега пък Дефне се качи по стълбите - същите, по които избяга в 11 еп. след скандала с Яса..  hahaha hahaha
Всичко се нагажда според случая, не според логиката..  Laughing Laughing Laughing
hahaha hahaha hahaha
Кафето не съм го забелязала - ще поогледам  hahaha



Цитат
Интервью с Онуром на Star Life
Начало 1-15-00. Конец 1-15-50.

Общими словами:
- У него спросили какие планы на летний сезон, будет ли фильм про Кориша, он ответил что есть несколько проектов других фильмов именно и про Кориша есть, но точного ничего и сказал как бы посмотрим. Для начала сделаем хороший финал сезона в сериале где то в начале июня.

Перевод: Ханифа.




До юни месец ще ни мъчат с "неадекватната" Дефне и страдащия Йомер.  Wink  Laughing Laughing Това са още 16-17 епизода - какво толкова още ще измислят, а ако са добри и рейтингите сигурно ще "мислят"  ooooh! и втори сезон  ooooh!
Виж целия пост
# 604
smile3544 smile3544 smile3544

Красота Heart Eyes Flutter Crazy


Лаве Hug Heart Eyes


~~~


Това не е ли Оя Доан - филмова критичка? Rolling Eyes


~~~









Скрит текст:






Виж целия пост
# 605
Здравейте!!!  Hug Hug Hug
Това не е ли Оя Доан - филмова критичка? Rolling Eyes
Да, тя е  Hug

Цитат
ღ ЛЮБОВЬ НАПРОКАТ ღ KIRALIK ASK ღ
Выбором Кыванча стала Эльчин.
После двухгодичного перерыва Кыванч Татлытуг готовится вернуться на экраны с новым сериалом. По разговорам, популярный актер в качестве своей партнерши в сериале хочет Эльчин Сангу, играющую в сериале "Любовь на прокат". Кыванч Татлытуг, последним проектом которого был сериалл "Курт Сеит и Шура", возвращается на экраны. В проекте, продюсером которого является AY Yapim, в качестве партнерш Кыванча рассматривались такие имена как Джансу Дере и Эльчин Сангу. По слухам, выбар Кыванча пал на Эльчин Сангу. Также переход Эльчин в менеджерское агенство Gaye Sokmen Ajans, где также состоит Кыванч только усилило эти заявления. Покинет "Любовь на прокат". По заявлениям, чтобы сыграть роль вместе с Кыванчем, Эльчин Сангу в конце сезона уйдет из серила "Любовь на прокат". В одном из своих репортажей, Сангу такими словами хвалила Кыванча, с которым уже участвовала в проекте "Курт Сеит и Шура": "напротив того как он смотрится со стороны, он очень хороший и скромный человек".
ПЕРЕВОД: ХАНИФА
Shocked Shocked
Ако има нещо вярно в тази статия - жалко, ако има втори сезон и той е без нашата Дефне-Елчин
Но обикновено няма дим без огън - във всеки слух има  голяма доза истина  ooooh!
Надявам се юни месец да е края не на сезона, а на сериала.

Виж целия пост
# 606
 ooooh!

Всеки ден излизат различни неща, кое е вярно, бог знае...
Последно бях чела, че сериалът на Къванч ( "Черно и бяло) щял да започва скоро, февруари-март. При това условие няма как Елчин да е в него, но ако сериала почне с новият сезон, да речем септември, тогава може и да участва...
 Thinking
Виж целия пост
# 607
ooooh!

Всеки ден излизат различни неща, кое е вярно, бог знае...
Последно бях чела, че сериалът на Къванч ( "Черно и бяло) щял да започва скоро, февруари-март. При това условие няма как Елчин да е в него, но ако сериала почне с новият сезон, да речем септември, тогава може и да участва...
 Thinking

Амии, той 2 години чака да се снима, да изчака сватбата й с Баръш и тогава..... smile3506 smile3516
Здравейте!!!
 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 608
ooooh!

Всеки ден излизат различни неща, кое е вярно, бог знае...
Последно бях чела, че сериалът на Къванч ( "Черно и бяло) щял да започва скоро, февруари-март. При това условие няма как Елчин да е в него, но ако сериала почне с новият сезон, да речем септември, тогава може и да участва...
 Thinking

Амии, той 2 години чака да се снима, да изчака сватбата й с Баръш и тогава..... smile3506 smile3516
Здравейте!!!
 newsm51 newsm51 newsm51
И аз това казвам, толкова да ги харесвам като двойка Елчин и Баръш.. Ама мен кой ме пита Grinning
Много ми хареса снимката на Баръш с цигарата... Crazy
Виж целия пост
# 609
Хазал Филиз имала сестра близначка - Дениз Crazy  Не знаех Peace








Виж целия пост
# 610
Привет wavey
според мен този слух за Къванч и Елчин е журналистическа измишлъотина Confused
преди 2 дена го спрягаха с Ханде Д. Това е много интересна тема за журналистите им в момента, защото се знае, че ще има сериал(поне Керем Чатай го потвърди) но не се знае с коя ще си партнира Peace
аз не мисля, че ще го съберат с Елчин Peace Peace пък и той играе най-добре с тъмни жени, колкото и да я харесвам Елка Wink Wink
А и няма как да има 2-ри сезон на Ашка без нея, според мен де Peace

малко от моите сладури Simple Smile


Скрит текст:









не е зле Crazy



Виж целия пост
# 611
малко от моите сладури Simple Smile


Скрит текст:









не е зле Crazy

Красота Heart Eyes



Eто още малко от тях Laughing


От Инстаграма на Памир, с надпис: "Сестра ми се прибра от училище" Crazy



Берк с пожелание за приятен понеделник Flutter



Много е продуктивен днес Crazy  Публикува в Инстаграма си втора снимка, в рамките на един час Flutter
Пътува за среща Rolling Eyes
Виж целия пост
# 612
"Черна обич" - еп.17 / Йозет

Известие о женитьбе Зейнеп и Озана стало "бомбой" в доме Нихан и её родных.У Зейнеп,которая была очень довольна тем,что шокировала его семью,а в первую очередь Эмира,все сразу же не пошло так,как она планировала.Благодаря Кемалю,она вернётся в отчий дом раньше,чем могла подумать.Самый настоящий ураган ждал её дома.Из-за брака Зейнеп,между Кемалем его старшим братом Тарыком легла пропасть.Кемаль и Нихан предстоит преодолеть ещё много трудностей,чтобы быть вместе,ведь женитьба брата и сестры все порядком усложнила.Нихан сомневается в искренности этого брака,учитывая прошлое Зейнеп и Эмира.Нихан не знала стоит ли ей сказать о своих подозрениях Кемалю.Уверенность Зейнеп и Озана в желании сохранить брак не на пользу обеим семьям.С другой стороны,для Зейнеп будет очень трудно войти в дом Нихан,жить в нем.Эмир,делает ответный хода в игре Зейнеп,решив воспользоваться своим самым большим козырем.Он отправляет Кемалю их фотографии с Зейнеп.Кемаль и Нихан поймают Карен и её мужа с поличным,во время их махинаций с паспортами.Но они забывают об Эмире.В то время как,Нихан и Кемаль пытались во всем разобраться,они даже не представляли,что получат известие,которое встанет на самый первый план.


Виж целия пост
# 613
Здравейте  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Не ми се вярва Елчин да изостави сериала в който снима и да хукне в нов който не се знае дали ще има успех.
Виж целия пост
# 614
Това за Киво и потенциалната му екранна партньорка са си слухове, мда..
Гюспа ще си я плюя и дъвча колкото си искам, както и Делфина, през водомера ми е колко им пука на тях за тая работа Mr. Green  Омръзна ми да го повтарям във всяка тема  Crazy
п.с.Аз прескачам постове, които не са ми интересни или дразнещи, по-добра тактика е, отколкото да се размахва пръст на пишещите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия