Mango online магазин-8 тема

  • 131 064
  • 729
# 345
Отваря се началната страница


Оправих   Peace
Виж целия пост
# 346
Здравейте
Да се отчета с поръчка,че нещо темата е замряла.
Тези маратонки големи сладури,но ще ходят в размените  http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/accessories/shoes/leather … p;p=52&page=3       не зная защо е подведох по коментарите ви и поръчах +1  т.е 39 номер е големи са ми.


Коментарите на почти всички момичета (вкл. и моите) са били, че номерата се отговарят.
Виж целия пост
# 347
Някой дали може да ме ориентира в размерите на този гащеризон:
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/dresses-promotion/flowy-l … mp;p=2&page=1
Точен ли е, уширен и свободен или умален и прибран по тялото?
Виж целия пост
# 348
Аз съм много разочарована от тази
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/spring-2016/shirts/draped … p;p=13&page=1
Супер уголемена е S-ката, даже и за М ми се видя да е голяма. Ако някой ще я поръчва с номер на долу да е Peace
Виж целия пост
# 349
Много ми се носи и си поръчах
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/dresses-promotion/dark-de … mp;p=5&page=1
Виж целия пост
# 350
Аз съм много разочарована от тази
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/woman/spring-2016/shirts/draped … p;p=13&page=1
Супер уголемена е S-ката, даже и за М ми се видя да е голяма. Ако някой ще я поръчва с номер на долу да е Peace
Този топ изглежда досущ като горната част на това, за което питам  newsm78. Значи най-вероятно трябва да поръчвам номер надолу - ХС. Само да не ми е тесен панталона, че ханша ми наедря леко напоследък   Sunglasses, но ще разменям в такъв случай.
Виж целия пост
# 351

Аз да не остана по-назад... Joy
И аз поръчах. Дано да си отговарят номерата. Peace
Виж целия пост
# 352
 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 353

Не се смей! И на мен ми се приноси... Joy
Виж целия пост
# 354
То и на мен, но добре, че се замислих малко, че няма да се възприема и ще си стои като още 100 неща  Embarassed
 Hug
Виж целия пост
# 355
В аутлета има разпродажба на всичко 60% намаление.
Виж целия пост
# 356
Гледам якета кожа и велур.
Отзиви?
Виж целия пост
# 357
И аз се записвам да ви следя, че съм си харесала няколко неща.
Виж целия пост
# 358
Ако съм направила поръчка по погрешка как мога да я канцелирам преди да е процесната.
Виж целия пост
# 359
От опита ми до сега - никак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия