Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~81~

  • 28 481
  • 737
# 585
  Ей все "хубавци " на сета

 

  Така като наблюдавам снимки от сета пуснати от Ай Апим или "уж" случайни или от самите артисти , забелязвам , че Несли не е много активна с Карато . Може и да е заради траура , а може и така да мисли , че е добре. Мисълта ми е , че не трябва да е в сянката на БУ. Знаете всички как е по сериалите и кой обира накрая овациите   Peace
Виж целия пост
# 586
   Добър вечер момичета  Hug Hug Hug Hug  

  
Скрит текст:
Мъчи ме  прясно изваден -  " рядко срещана форма " Mr. Green на мъдрец и за това малко Ви изтървах   


spoko hug и ся ше затъпееш кат нас Mr. Green
Виж целия пост
# 587
    Добър вечер момичета  Hug Hug Hug Hug 

 
Скрит текст:
Мъчи ме  прясно изваден -  " рядко срещана форма " Mr. Green на мъдрец и за това малко Ви изтървах   


spoko hug и ся ше затъпееш кат нас Mr. Green

   Васе  Heart Eyes Hug  Рени  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
  нека  , само да  спре да боли
Виж целия пост
# 588
    Добър вечер момичета  Hug Hug Hug Hug 

 
Скрит текст:
Мъчи ме  прясно изваден -  " рядко срещана форма " Mr. Green на мъдрец и за това малко Ви изтървах   


spoko hug и ся ше затъпееш кат нас Mr. Green

   Васе  Heart Eyes Hug  Рени  Heart Eyes Hug
Скрит текст:
  нека  , само да  спре да боли
Дано е по бързо Hug
Виж целия пост
# 589
Краси, ...  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Хич не я подценявам аз Peace не случайно толкоз бързо я вкараха у къщата Peace Laughing


Оттук насетне, Зезето я виждам да действа на принципа "Не е важно на мен да ми е добре, важно е на Вуте да му е зле"  Mr. Green
Виж целия пост
# 590
Дойде ми една мисъл в главата  newsm78
Този пистолет дето Емир даде на Тарък да не стане така че точно с него да простреля шефа си  Naughty
и нищо чудно първо Тарък да научи какви ги е надробила сестра му  ooooh!
Виж целия пост
# 591
Дойде ми една мисъл в главата  newsm78
Този пистолет дето Емир даде на Тарък да не стане така че точно с него да простреля шефа си  Naughty
и нищо чудно първо Тарък да научи какви ги е надробила сестра му  ooooh!

Заслужава си да го застрелят с този негов пистолет - нали само го раздава на абдалите и после ги манипулира .Но няма да е скоро .
Виж целия пост
# 592
Дойде ми една мисъл в главата  newsm78
Този пистолет дето Емир даде на Тарък да не стане така че точно с него да простреля шефа си  Naughty
и нищо чудно първо Тарък да научи какви ги е надробила сестра му  ooooh!

Заслужава си да го застрелят с този негов пистолет - нали само го раздава на абдалите и после ги манипулира .Но няма да е скоро .
Не няма да е скоро първо Зейнеб трябва още да ги донадроби и тепърва ще гледаме сблъсък между нея и Емир  Naughty
но и Озан няма да стои мирен нали е льольо ще бъде манипулиран от Зенейб и тя ще го бута на фронтовата линия да я защитава
------------------------------------
 hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:
Виж целия пост
# 593
Здравейте!
След като изгледах серията с превод, и след новия трейлър мисля, че Озан и Зейнеп се ожениха тайно! Това за мен е причината всички да гледат втрещено, а Емир като отровен. Ако е така 1-0 за нея срещу Емир /ще му диша във врата/, и гол във вратата на семейството и. При една такава ситуация как Емир би се държал с Нихан, ще спи ли с нея в отделна спалня?
Мога да кажа, че това е серията на Зейнеп - много събития, много различни като емоция сцени,
изиграни перфектно!
Нихан, Емир и Кемал великолепни както винаги!
Виж целия пост
# 594
Стигнах до сцената, когато Зейнеп кара Емир да излезе от колата.... струва ми се нещо му трепна...Дали няма сега като е жена на Озан да вземе да се влюби в нея .... Thinking Аз бих го изиграла така, ако бях на мястото на сценаристите....
Виж целия пост
# 595
Емир за мен има един сериозен комплекс от родителите си. Решил е, че няма да бъде като баща си.
Избрал е Нихан за жертва, и не я насилва за не се случи това, което е направила майка му.
Живее в заблудата, че я обича и чака някой да го обича.
Обича ли го Бену, след снощната серия - не, обича ли го Зейнеп - не!
И на двете много добре обясни, какво обичат!
Но да живееш в емоционален тормоз от психопат, и то по-лукав и от Дявола е по-страшно
и от физическото насилие!

Виж целия пост
# 596
Емир за мен има един сериозен комплекс от родителите си. Решил е, че няма да бъде като баща си.
Избрал е Нихан за жертва, и не я насилва за не се случи това, което е направила майка му.
Живее в заблудата, че я обича и чака някой да го обича.
Обича ли го Бену, след снощната серия - не, обича ли го Зейнеп - не!
И на двете много добре обясни, какво обичат!
Но да живееш в емоционален тормоз от психопат, и то по-лукав и от Дявола е по-страшно
и от физическото насилие!


Емир не обича никой. Той е озлобен и жесток към жените. Употребява ги и после ги изхвърля. Ако Нихан се беше съгласила да му се отдаде и с нея така щеше да постъпи но понеже тя е непостижима цел и той е амбициран да я постигне.
Направи впечатление когато даваше пистолета на Тарък влезе Бану и тя много мило попита Тарък как е. Емир настръхна стана му неприятно и това ме кара да си мисля че той е от този тип мъже - само него трябва да харесват не търпи конкуренция  Naughty
Виж целия пост
# 597
Емир за мен има един сериозен комплекс от родителите си. Решил е, че няма да бъде като баща си.
Избрал е Нихан за жертва, и не я насилва за не се случи това, което е направила майка му.
Живее в заблудата, че я обича и чака някой да го обича.
Обича ли го Бену, след снощната серия - не, обича ли го Зейнеп - не!
И на двете много добре обясни, какво обичат!
Но да живееш в емоционален тормоз от психопат, и то по-лукав и от Дявола е по-страшно
и от физическото насилие!


Емир не обича никой. Той е озлобен и жесток към жените. Употребява ги и после ги изхвърля. Ако Нихан се беше съгласила да му се отдаде и с нея така щеше да постъпи но понеже тя е непостижима цел и той е амбициран да я постигне.
Направи впечатление когато даваше пистолета на Тарък влезе Бану и тя много мило попита Тарък как е. Емир настръхна стана му неприятно и това ме кара да си мисля че той е от този тип мъже - само него трябва да харесват не търпи конкуренция  Naughty
Това, което ще споделя е мое мнение и не е задължително да е миродавно за всички.
Идеята на темата е обединението около серияла.
А и в многобройните и различни мнения се открива истината! Аз едно, друг друго Simple Smile
Изгледах филма втори път, от начало до последната серия, епизод след епизод.
Най-сложният образ е на Емир. Дете на пет години, чиято майка се хвърля от високо пред очите му. За него това е жената, която не го обича, който не го прегръща, не го целува, не се грижи за него, която го изоставя. Но той се грижи за нея, неговата голяма болка, неговата тайна. И защо?
Защото не иска да е като баща си, този който я подтиква към самоубийството /според него, защото истината не е казана още/.
Кой е баща му - властен, който все още го контролира. Казва му Емир, че вече е възрастен, но отърване няма. Все още стои като наказано до стената дете, опитвайки се да мръдне.
Емир в началото каза на баща си искам Нихан, плака, истерии и я получи. Най-вероятно пръст в черната нощ има и баща му.
Емир е Емир по наследство - родил се е такъв, получил е всичко наготово. Емир е това, което баща му е поискал да бъде. И бащата със своята болна амбиция, синът му да не прилича на майка си /когато си говореше с портрета/ се стреми да е по негов образ и подобие. Не случайно се заплесна по Лейля - горда жена, със силен характер - нещо което сигурно не е видял в жена си.
Не веднъж Емир показа с поведението си че е самотен, нещастен, отегчен от жените с които е.
Обича Нихан по своя луд начин, очаквайки да го обикне тя както не го е обикнала майка му. Затова, когато Нихан изчезне параноята му го обхваща. Единствената причина да не я изнасили е да не и причини болка като на майка му. Той и причинява болка косвена, чрез идиотизми контролирайки семейството и и нея, за да е до нея, но не и в директен контакт.
Емир за мен е едно нещастно психо. Много размишлявах тази вечер  newsm78 Лека нощ на всички!
Виж целия пост
# 598
Сбончева и аз мисля като теб.Емир баща му го е превърнал в такъв.Мен ми е жал за Емир,когато е при майка си и говори за нея.Той я и мрази и много обича.Бащата го отглежда,за да бъде силен и да владее света и всички около него.Струва ми се,че майката не е обичала Гълип както Нихан Емир.И историята се препокрива бащата иска да притежава някой.Синут също.Само не мисля,че Гълип има нещо общо с онази нощ Peace Вилдан по съм сколнна да мисля че има.Тя много искаше Емир за зет,за да може да спаси затъналата им фирма.
Емир,наранява психически Нихан,както Гулип майка му,но за разлика от майка му Нихан е по-силна.
Емир знае,че може да притежава всяка жена освен една-Нихан ин това го влудява.Затова мрази и Кемал,защото сърцето на Нихан принадлежи на Кемал и на никой друг.
Виж целия пост
# 599
Малко снимки на Бурак от новия му филм с Мурат и Ашли Енвер!
Като цяло никога не съм го харесвал,но гледах трейлър и интервю с него по Шоу ТВ за новия му филм и си промених мнението!Можел да играе в комедии,до сега все в драми съм го гледал. Simple Smile




Тук от премиерата на филма.



А тук Кемал Бонд,както се нарече в сериала.


Али Бурак (Туфан) - нещо самия герой ми е антипатичен.



Бану - оказа се,че не е много известна.Това й е второ участие. Simple Smile




Ами на Нихан не й пука за Емир,че на моменти тя му каза "върви пък не се и връщай,не съм умряла за теб",нещо такова.Ами за да го изтърпи цели 5 год.трябва да е непокистка.Аз ако съм жена,такъв мъж и за секунди няма да го изтърпя,все пак всеки трябва малко или много да има достойнство и да си се уважава!! Simple Smile Ами майка му нормално се е опитала да се самоубие,то крушата не пада по далече от дървото,какъвто е бащата,такъв е и сина!Горката майка на Емир!! Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия